Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2010 o 17:06, diabolo20 napisał:

A jesli ten system games for windows oszukam to będe miał dostęp do rożnych osiągnieć
itp?


Nie nie będziesz miał. Zresztą po co oszukiwać system??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 17:06, diabolo20 napisał:

A jesli ten system games for windows oszukam to będe miał dostęp do rożnych osiągnieć
itp?


Wystarczy, że przy rejestracji podasz, że jesteś np. z USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 17:15, The_Nemezis napisał:

> A jesli ten system games for windows oszukam to będe miał dostęp do rożnych osiągnieć

> itp?

Nie nie będziesz miał. Zresztą po co oszukiwać system??

bo jak poda przy rejestracji swoje polskie dane to nie będzie mógł grać pewnie online zdobywać achievementów itp.
ja podałem nieprawdziwe dane i gram sobie online oraz zdobywam achievementy w najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w lubelskim media i mogę powiedzieć tylko jedno: ŻAL. 120, 120zł za wydanie PC, 189zł za wydanie na PS3. Wersja na X0 169zł... Już bardziej opłacalny jest zakup 4200 MS Points za 150zł i kupno dodatków przez Marketplace. Obydwa kosztują razem 2400 MS Points, czyli ok 90zł. Byłem też w dwóch Empikach, ale tam w ogóle ich nie ma.... Zobaczę jeszcze jutro w Puławach, ale jeśli Empik też liczy sobie 120zł, to niech się ugryzą...

A jeszcze mam pytanie co do 100% w podstawie. Zrobiłem dzisiaj gołębie, wózki dla Steviego, spotkałem wszystkie postacie, zrobiłem wszystkie skoki, wygrałem w to co dało się wygrać, jednak mój postęp w grze stanął na 97%. O dziwo, taki stan był przed tym jak dostarczyłem ostatnią furę do garażu. Błąd gry czy coś ominąłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 17:45, Michal_Raven napisał:

Byłem w lubelskim media i mogę powiedzieć tylko jedno: ŻAL. 120, 120zł za wydanie PC,
189zł za wydanie na PS3. Wersja na X0 169zł... Już bardziej opłacalny jest zakup 4200
MS Points za 150zł i kupno dodatków przez Marketplace. Obydwa kosztują razem 2400 MS
Points, czyli ok 90zł. Byłem też w dwóch Empikach, ale tam w ogóle ich nie ma.... Zobaczę
jeszcze jutro w Puławach, ale jeśli Empik też liczy sobie 120zł, to niech się ugryzą...

A jeszcze mam pytanie co do 100% w podstawie. Zrobiłem dzisiaj gołębie, wózki dla Steviego,
spotkałem wszystkie postacie, zrobiłem wszystkie skoki, wygrałem w to co dało się wygrać,
jednak mój postęp w grze stanął na 97%. O dziwo, taki stan był przed tym jak dostarczyłem
ostatnią furę do garażu. Błąd gry czy coś ominąłem?

rozumiem że wszystkie rzeczy z przyjaciółmi raz robiłeś, każdą grę typu bilard, kręgle itp wygrałeś, i w QU3B3D(? chyba tak się pisze) pobiłeś rekord? i wszystkie umiejętności przyjaciół też masz? wiem że pisałeś że "wszystko co się dało wygrać wygrałeś" ale może coś z tego ominąłeś. 20 misji "Vigilante" też zrobiłeś nie?
skoro w MM jest, to może w Zielonej Górze też będzie. jeśli tylko jest to nawet za 120zł pójdę i kupię, bo po prostu tyle czekałem że 20zł mnie nie zbawi.
kolejny telefon do MM i kolejne "nie jeszcze nie mamy"... dosłownie -.- tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 15:34, ghooru napisał:

> > Jak z optymalizacją Epizodów?
>
> U mnioe tragedia. Tak jak IV działało bardzo ładnie, tak EfLC chodzi u mnie tragicznie

> i to na średnich, z rysowaniem ustawionym na 30 i natężeniem ruchu 35... Anizo na
x4.

Czy night shadows masz wlaczone czy wylaczone? Podobno one potrafia mocno spowolnic gre,
a jest to nowa opcja, ktora sie pojawila po ostatnim patchu oraz oczywiscie w EfLC.



Cienie w ogóle mam wyłączone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 17:31, rtyrtyrty napisał:

bo jak poda przy rejestracji swoje polskie dane to nie będzie mógł grać pewnie online
zdobywać achievementów itp.
ja podałem nieprawdziwe dane i gram sobie online oraz zdobywam achievementy w najlepsze.


Co ma system do konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 17:58, rtyrtyrty napisał:

rozumiem że wszystkie rzeczy z przyjaciółmi raz robiłeś, każdą grę typu bilard, kręgle
itp wygrałeś, i w QU3B3D(? chyba tak się pisze) pobiłeś rekord? i wszystkie umiejętności
przyjaciół też masz? wiem że pisałeś że "wszystko co się dało wygrać wygrałeś" ale może
coś z tego ominąłeś. 20 misji "Vigilante" też zrobiłeś nie?

Wygrałem w kręgle, biliard, lotki i no w tego tetrisa. :P Nie wiem, może ominąłem coś ze znajomymi, bo miałem wcześniej 95.83% i zrobiłem klub ze striptizem z Packiem i zrobiło się 97%...

Dnia 19.04.2010 o 17:58, rtyrtyrty napisał:

skoro w MM jest, to może w Zielonej Górze też będzie. jeśli tylko jest to nawet za 120zł
pójdę i kupię, bo po prostu tyle czekałem że 20zł mnie nie zbawi.
kolejny telefon do MM i kolejne "nie jeszcze nie mamy"... dosłownie -.- tylko tyle.

Na empik.com Epizody są za 105zł. I tam właśnie zamówiłem je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 18:12, Michal_Raven napisał:

> rozumiem że wszystkie rzeczy z przyjaciółmi raz robiłeś, każdą grę typu bilard,
kręgle
> itp wygrałeś, i w QU3B3D(? chyba tak się pisze) pobiłeś rekord? i wszystkie umiejętności

> przyjaciół też masz? wiem że pisałeś że "wszystko co się dało wygrać wygrałeś" ale
może
> coś z tego ominąłeś. 20 misji "Vigilante" też zrobiłeś nie?
Wygrałem w kręgle, biliard, lotki i no w tego tetrisa. :P Nie wiem, może ominąłem coś
ze znajomymi, bo miałem wcześniej 95.83% i zrobiłem klub ze striptizem z Packiem i zrobiło
się 97%...

> skoro w MM jest, to może w Zielonej Górze też będzie. jeśli tylko jest to nawet
za 120zł
> pójdę i kupię, bo po prostu tyle czekałem że 20zł mnie nie zbawi.
> kolejny telefon do MM i kolejne "nie jeszcze nie mamy"... dosłownie -.- tylko tyle.

Na empik.com Epizody są za 105zł. I tam właśnie zamówiłem je.

z tego co wiem to trzeba do każdego zadzwonić i każdą rzecz w ten sposób z nimi wykonać.

no, a ja obdzwoniłem empiki w zielonej górze i też oczywiście nie mają. nie wiedzą kiedy będzie. nie wiedzą nawet czemu jeszcze nie ma. w zasadzie to wiedzą tyle co ja.
chyba się skończy na tym że zamówię u Cenegi bo to jest już przegięcie nigdzie nie ma...nie żeby na święta 2008 było lepiej z podstawką. też nigdzie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu to Cenega, a po informacjach od kumpli, jakie mieli przygody z zamawianiem w Empiku, omijam ten sklep szerokim łukiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Lbn można grę dostać w Tesco za 119 pln. I jak byłem w sobotę było sporo egzemplarzy. W empiku w Lbn rzeczywiście nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 16:36, TheKolumb napisał:

> > Ma być, ale można wyłączyć w ustawieniach.
>
> A która to opcja, bo sie nie mogę jej dopatrzeć?
http://img411.imageshack.us/img411/9742/p1050327.jpg


Dzięki, mój problem wynikał z tego, że nie dało się tego zmienić z menu głównego, opcja pojawia się dopiero po wczytaniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 19:03, Citkowsky napisał:

W empikach w Lbn nadal nie ma. Byłem w południe i nic nie było. Zamowie przez neta w
empiku to wyjdzie za 105zł:)


heh, a przewidywałeś że w Media wyjdzie 99-109 :D

pewnie kupi się jutro w media, i tak kasa odłożona była...

a jak wygląda kupowanie przez empik? Dlugo się czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, to rysowanie przedmiotów w grze i dziwaczna jazda motorem nieraz potrafią dać się we znaki. Wiele osób pisze, że w dodatkach jazda motocyklem jest lepsza, wg. mnie jest gorzej. Niejednokrotnie zahaczam o niewidzialne tekstury, a o ile wcześniej jeżdżenie po schodach było bezpieczne, to teraz zwykle kończy się na wypadku ;) Podtrzymuję zdanie, że podstawka chodzi lepiej i... inaczej, niż epizody na tych samych ustawieniach. Nie ma tragedii, ale są dziwy - przykładów można dać wiele.

Ja sobie spokojnie na razie w TLaD gram - powoli, co by szybko nie skończyć zarówno głównego wątku, jak i misji oraz zadań pobocznych.
A wszystkim tym, co chcą już grać w dodatek, pozostają dwie opcje - sklep cenegi lub steam - taniej, niż w sklepach.

Zaś osiągnięcia na koncie offline się jak najbardziej zliczają. Wystarczy tylko raz na jakiś czas się zalogować na swoje konto w jakiejś grze i punkty dodadzą się do ogólnej puli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, wie ktoś na jakiej zasadzie są naliczane "Znalezione" Stunt Jumpy? mam już 49 znalezionych i 49 zrobionych, szukałem normalnie, i nie znalazłem ani jednego więcej. więc w akcie desperacji ściągnąłem trainera, teleportowałem się do wszystkich 50 i nadal nie zaliczyło znalezienia na żadnym z nich. błąd w grze czy co? czy może muszę skoczyć żeby znalazło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a pytanie do ogółu ile tak mniej więcej zajmują czasu oba dodatki? Przeciętnie intensywnie grając?
Pisze to osoba która podobno krótkiego Risena przechodziła około 3 tygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować