Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2010 o 20:45, darth_16 napisał:

Dla tych co mają dodatki: Warto? Właśnie przymierzam się do kupna, bo GTA IV uwielbiam.
:P

jednym słowem: Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej jest coś dziwnego. Nie to żebym się nie cieszył ale po tym co się naczytałem spodziewałem się problemów...

Na podobnych ustawieniach jak podstawka TLaD chodzi mi nienagannie (jeszcze nie sprawdzałem Benchmarka ale odczuwalnie jest 100 razy lepiej). NIe są to wysokie ustawienia, raczej wszystko na medium, detale i zasieg na około 40 i rucj na 100 ale chodzi płynnie i nie ma porównania z podstawką...

Swoją drogą klimat w TLaD wymiata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kilka zrzutów z ekranu...na ostatniej fotce robię salto jadąc po prostej drodze napotkałem dziurę, a ja myślałem ,że u nas są marne drogi ;p

20100420235908

20100420235916

20100420235922

20100420235928

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 07:21, Kapas napisał:

Hmmm albo ja coś przeoczyłem albo nie wiem .. gdzie jest chińska dzielnica ? :D

http://img21.imageshack.us/i/gta4maphq.jpg/ Jak masz Diamond St, w tej środkowej wyspie (:P) to tam właśnie jest China Town.

A ja nadal utknąłem w progressem gry, tym razem na 99%. Dostałem smsa od Steviego i z 97% zrobiło się 99%. Ale ciągle brakuje tego jednego głupiego procenta. Sprawdziłem wszystkich znajomych i nic. Czy to z każdym trzeba wygrać w bilard itp czy wystarczy tylko raz? Bo już nie wiem na czym ten 1% zgubiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, powiedzcie mi co jest nie tak, że u mnie (komp z sygnaturki) EfLC na ustawieniach:
- wszystko na medium
- shadow off
- AF x4
- zasięg rysoiwania na 19 i zasięg detali tak samo
- natężenie ruchu 25
- VSync (albo ta druga opcja, nie pamiętam) - off

I wszystko to działa średnio w 40 FPS, czasem spada do 25.

Możliwe to? Patch oczywiście zainstalowany przez LIVEa.

Bo widzę, że u Was działa lepiej. A moim zdaniem o wiele gorzej niż IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z każdym znajomym musisz zrobić dostępną aktywność. Czyli jak np. Brucie i Roman mają dostępny bilard, to z obydwoma musisz w ten bilard wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 12:05, RamiroPL napisał:

Z każdym znajomym musisz zrobić dostępną aktywność. Czyli jak np. Brucie i Roman mają
dostępny bilard, to z obydwoma musisz w ten bilard wygrać.

No, i o to mi chodziło. To teraz wiem, że muszę wygrać w lotki, biliard i w pełną grę w kręgle z każdym. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że niektórzy to nawet niektórych dzielnic w grze nie zwiedzili :)
Ja tam wciąż czekam na paczkę. W menu głównym to się te epizody jakoś wybiera, czy leci się chronologicznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 13:30, Darkstar181 napisał:

Widzę że niektórzy to nawet niektórych dzielnic w grze nie zwiedzili :)
Ja tam wciąż czekam na paczkę. W menu głównym to się te epizody jakoś wybiera, czy leci
się chronologicznie ?

przed pojawieniem się menu głównego masz wybór w który episod chcesz zagrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 13:30, Darkstar181 napisał:

Widzę że niektórzy to nawet niektórych dzielnic w grze nie zwiedzili :)


Muszę to nadrobić :D... akurat zacząłem niedawno od nowa fabułę przechodzić w podstawce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 14:19, Magok napisał:

W dodatkach optymalizacja jest lepsza czy nie ?

Według mnie jest taka sama jak przy GTAIV bez zainstalowanego ostatniego patcha. Jednym słowem jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 12:45, Michal_Raven napisał:

> Z każdym znajomym musisz zrobić dostępną aktywność. Czyli jak np. Brucie i Roman
mają
> dostępny bilard, to z obydwoma musisz w ten bilard wygrać.
No, i o to mi chodziło. To teraz wiem, że muszę wygrać w lotki, biliard i w pełną grę
w kręgle z każdym. :P

to pochwal się jak już 100% będziesz mieć. ja próbowałem 2 razy. raz przyjaciół niestety olałem (misje wolałem itp robić) i tak niskie procenty u nich miałem że po prostu nie chciało mi się ich podbijać. drugi raz jakiś bug się trafił i jednego Unique Stunt Jumpa nie chce mi zaliczyć mimo że wszystkie 50 zrobiłem. chyba 3 raz już nie będę próbował, a szkoda bo miałem do zrobienia tylko przyjaciół, i tego tetrisa.
tak w ogóle, to dzisiaj powinni wysłać EFLC, więc pewnie jutro jak już odbiorę to jakieś relacje zdam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem dzisiaj za 109,90zł w empiku. Instalacja bezproblemowa, pierwsze wrażenie pozytywne, jednak wydajność po ostatnim paczu widocznie kuleje i mimo tych 30-40fps gra miejscami sprawia wrażenie przycinania. Ale klimacik w TLaD miażdży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować