Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

A co do epizodów - w który lepiej jest najpierw zagrać: The Lost... czy Ballad...? Szczerze mówiąc to z filmików wywnioskowałem, że Ballad bardziej mi podchodzi klimatem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 17:23, darth_16 napisał:

MM i Satrun najczęściej mają najtaniej. Bywa, że sprzedają poniżej kosztów lub gdzies
koło tego.



Myślisz, że tego nei wiem? Jeżeli ktoś nie zna konkretnych cen EFLC to niech się lepiej nie wypowiada. W media m gra ta kosztuje 119zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 17:25, Citkowsky napisał:

> MM i Satrun najczęściej mają najtaniej. Bywa, że sprzedają poniżej kosztów lub gdzies

> koło tego.


Myślisz, że tego nei wiem? Jeżeli ktoś nie zna konkretnych cen EFLC to niech się lepiej
nie wypowiada. W media m gra ta kosztuje 119zł.


nie w kazdym media markt jest taka cena. tak jak wczesniej pisalem w media markt w bielsku-bialej epizody sa sprzedawane w cenie 99 zl. jednak wciaz sie waham czy warto tyle kasy dawac za dodatki. gra postarzala sie graficznie, a wymagania sprzetowe wciaz wysokie. nie wiem co wybrac EfLC czy SC:Conviction :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie instaluje EFLC, jak zagram to coś jeszcze dopowiem, raczej... :P
duży plus u mnie ma gram.pl. taniej niż w MM, a do sferisa dotarło już następnego dnia mimo że zamówiłem po 16 godzinie czyli dość późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 17:35, Crew_900 napisał:

Allegro.pl



odkryłeś, kurczę, aleś ty spostrzegawczy.

Tak się składa, ze nie widze ani jednej nówki sztuki w POLSKIM wydaniu. Wszystko to angliki z angielską okładką i instrukcją i bez pktów do kompanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żebym przepłacił. W internecie ceny są podobne, a trzeba czekać na przesyłkę. W Media Markt w moim mieście cena dodatków jest 90 groszy mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>............

Tak, czytam.

Ktoś pisze, że kupił za 109zł wersję PL i ty mówisz, że drogo to powinieneś podać miejsce gdzie można taniej kupić identyczną wersję a nie ang.

Jak nie masz nic do powiedzenia to zamilknij i daj się innym cieszyć.

Dolicz 8zł przesyłki i robi się prawie 95zł. I dolicz czas oczekiwania na paczkę z grą i fakt, że to ang wersja. Nie wiem czy to warte zaoszczędzenia 10zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 17:57, Citkowsky napisał:

Dolicz 8zł przesyłki i robi się prawie 95zł. I dolicz czas oczekiwania na paczkę z grą
i fakt, że to ang wersja. Nie wiem czy to warte zaoszczędzenia 10zł.

Zależy... ja zaplaciłem z przesylka 91 zł, podczas gdy w Empiku nadal gry nie ma, a w MM stoi po 119z... zysk rzędu 28 złociszy, jakby nie było.

A fakt że to angielska wersja językowa akurat nie robi dla mnie różnicy. Zresztą, gra przecież chyba i tak nie ma polskiej wersji językowej ? Co najwyżej nie będzie punktów do kompani graczy,ale jakoś to przeboleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.........

Dzięki igorowi znalazłem najlepsze rozwiązanie. Za 300pktów kupujemy w Kompanii Graczy zniżkę 40% na gry pc i razem z wysyłką kurierem za pobraniem wychodzi 88zł. I najtaniej, i polska wersja.
A te 300pktów odrobi się dzięki 260pktow jakie dostanie się po przesłaniu dowodu zakupu na maila kompanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda dopiero przymierzam się do kupna podstawkowej GTA IV, ale z ciekawości zapytam, czy Episodes from Liberty City też na każdym kompie działają inaczej czy tutaj sytuacja co do wymagań uległa poprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2010 o 18:37, Citkowsky napisał:

Dzięki igorowi znalazłem najlepsze rozwiązanie. Za 300pktów kupujemy w Kompanii Graczy
zniżkę 40% na gry pc i razem z wysyłką kurierem za pobraniem wychodzi 88zł. I najtaniej,
i polska wersja.
A te 300pktów odrobi się dzięki 260pktow jakie dostanie się po przesłaniu dowodu zakupu
na maila kompanii.

Nosz... gdybym sam wiedział o takiej nagrodzie to bym wziął od Cenegi, argh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 18:41, kedzior141 napisał:

Ja co prawda dopiero przymierzam się do kupna podstawkowej GTA IV, ale z ciekawości zapytam,
czy Episodes from Liberty City też na każdym kompie działają inaczej czy tutaj sytuacja
co do wymagań uległa poprawie?


Raczej jest jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 18:41, kedzior141 napisał:

Ja co prawda dopiero przymierzam się do kupna podstawkowej GTA IV, ale z ciekawości zapytam,
czy Episodes from Liberty City też na każdym kompie działają inaczej czy tutaj sytuacja
co do wymagań uległa poprawie?

wg. mnie jest jak było, chociaż u mnie Episodes From Liberty City działają jak podstawka, czyli jest dobrze. wiadomo że nie jest idealnie, bo zawsze może być lepiej :P

Na razie gram w TLaD i powiem że klimat jest po prostu super. no i ten Sawn-off Shotgun... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować