Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2010 o 20:32, Ecko09 napisał:

Ile wolnego miejsca na dysku wymaga EFLC? Mam 13GB miejsca i nie wiem czy sie zmieści
;/

u mnie pokazuje 16 GB więc chyba musisz coś poczyścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuje się ktoś gdzie można kupić amunicję do sawn-off shotguna? W sklepach z bronią nie znalazłem. Tak samo z tym nowym, fajnym pistolecikiem maszynowym.

GOGIELL

No racja, nie pomyślałem o tym. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 12:12, Cubstone napisał:

Nie orientuje się ktoś gdzie można kupić amunicję do sawn-off shotguna? W sklepach z
bronią nie znalazłem. Tak samo z tym nowym, fajnym pistolecikiem maszynowym.


Któryś z twoich znajomych ma opcje "Gun Van".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 12:12, Cubstone napisał:

Nie orientuje się ktoś gdzie można kupić amunicję do sawn-off shotguna? W sklepach z
bronią nie znalazłem. Tak samo z tym nowym, fajnym pistolecikiem maszynowym.

Nie rozkminiłem tego jeszcze, ale jest tam coś takiego, że dzwonisz do gościa i on podjeżdża z furgonetką pełną broni, którą możesz kupić. Może u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 12:15, Damianuss1 napisał:

Nie rozkminiłem tego jeszcze, ale jest tam coś takiego, że dzwonisz do gościa i on podjeżdża
z furgonetką pełną broni, którą możesz kupić. Może u niego?

Ten gość od Gunvan to Terry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 22:40, Ecko09 napisał:

Jak ustawić własne radio w EFLC?

nic nie musisz inaczej robić wrzucasz wszystko do tego samego folderu co własna muzyka w GTA 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis w koncu przyszla przesylka z Zavvi i rzeczywiscie nie ma zadnej roznicy w optymalizacji miedzy epizodami a podstawka po ostatnim patchu . Mam nadzieje ze bedzie tak jak wszedzie czytalem i misje w dodatkach okaza sie ciekawsze od tych co byly w samym Gta4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 16:52, Miniu napisał:

Mam nadzieje ze bedzie tak jak wszedzie
czytalem i misje w dodatkach okaza sie ciekawsze od tych co byly w samym Gta4.


Sporo misji w GTA IV bylo fajnych, najmilej wspominam chyba te w banku. A tak przy okazji to wlasnie na moim PC istaluja sie Epizody z Liberty City i juz za kilka minut zaczne grac. Mam nadzieje, ze te dodatki okaza sie co najmniej tak dobre jak GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 16:27, Michal_Raven napisał:

A ja właśnie odebrałem w Empiku swoje epizody. Wydanie polskie, cena na półce 119zł,
ja zapłaciłem 104,90zł. Teraz tylko wysłać skan paragonu do kompanii i spokój. ;]


I tak sporo. Ja kupiłem nówkę na allegro w sklepie z grami z siedzibą Warszawie. 83,99, odbiór osobisty 0 złotych rzecz jasna. Co prawda wydanie niepolskie ale mi to w niczym nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o misje "Three Leaf Clover" ktora tez mi sie podobala glownie wlasnie z tego wzgledu ze wyrozniala sie sposrod reszty ktora byla oparta w uproszczeniu na dwoch schematach - strzelaniny oraz poscigu z strzelanina (z wariantem bycia tym sciganym).Wedlug mnie grze zaszkodzilo przesuniecie klimatu w strone realizmu ale rozumiem ze sporej czesci graczy moze cos takiego bardziej odpowiadac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trochę przesadzę... ale szczególnie w Epizodach większość misji przypomina tą ze skokiem na bank. Ogromne strzelaniny, dużo akcji, latanie na spadochronie i fajne nowe zabawki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć jak siłować się na rękę w TLAD? Tam chyba jest napisane, żebym myszką machał, no to macham, a i tak mnie w sekunde rozwala gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 18:30, Ecko09 napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć jak siłować się na rękę w TLAD? Tam chyba jest napisane, żebym
myszką machał, no to macham, a i tak mnie w sekunde rozwala gość.

Machaj nią szybko w górę i w dół :). Bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować