Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Czy w tych dodatkach został poprawiony modle jazdy motorami? I jak z optymalizacją gry? Dalej tak samo czy jednak coś się poprawiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli można ściągnąć dodatki z usługi GFWL które gdzieś zajmują 8 GB , to raczej optymalizacja nic nie poprawiona.
A płytowa wersja to chyba ma z 16 GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam już 100% w respect i like u jimiego, terrego i claya, ale achievementa "Full Chat" nadal nie dostałem. Ktoś wie o co z nim chodzi? Bo w opisie jest napisane, żeby toughness u claya i terrego d o100% doprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 10:56, Ecko09 napisał:

Ok, mam już 100% w respect i like u jimiego, terrego i claya, ale achievementa "Full
Chat" nadal nie dostałem. Ktoś wie o co z nim chodzi? Bo w opisie jest napisane, żeby
toughness u claya i terrego d o100% doprowadzić.


Toughness a nie respect :). Kiedy będziesz na jakiejś misji po prostu ich wzywaj przez telefon i pozwalaj walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 07:43, Cubstone napisał:

Co do Double T Custom. Można go znaleźć zaraz po przejściu misji, gdzie

Spoiler

uciekamy na
ścigaczu przed policją jako pasażer i ostrzeliwujemy ją

. Kończy się ona pod autostradą,
i tam właśnie znalazłem swój egzemplarz. Rzeczywiście wolne to nie jest ;)

haha, jak wiesz tam jest takie miejsce gdzie motocykl może jakby pod autostradę delikatnie wjechać. po misji pojawił się, ale na boku i w najniższym miejscu. próbowałem go wyciągnąć ale się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 12:26, Kirabaxior napisał:

Wow, szacun ;] Ile ci to zajęło?

Statystyki w grze podają, że prawie 74 godziny. Jednak trzeba wziąć poprawkę na to, że zmarnowałem 5h na szukanie jednego gołębia oraz zrobienie po raz drugi wszystkich aktywności ze znajomymi. No i mało jeździłem taksówkami. To też z 5 godzin gry. :P

20100424123231

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 12:09, Michal_Raven napisał:

Tadam, magiczne 100% zostało osiągnięte. Zostały mi jeszcze dwa acziki z singla: Rolled
Over oraz Finish Him. Czego nie zrobiłem? Drugie spotkanie z Eddie Low''em oraz z Pathosem.

jeśli chodzi o Finish Him to najlepsze miejsce to Helitours, tam gdzie na wycieczki helikopterem można latać. a pierwszy...to chyba kwestia szczęścia

Aha, jak komuś EFLC się ścina przy mostach i wodzie, to możecie spróbować włączyć Clip Capture. znalazłem to na gtaforums.com i mi pomogło, gra chodzi perfekcyjnie.

także znalazłem dobre ustawienie do latania i walczenia Buzzardem, Lewy CTRL od rakiet i Lewy Shift od miniguna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 12:38, Kirabaxior napisał:

To ja mam 92 godziny i nawet połowy nie mam zrobionego :P I raczej się tego nie podejmę
- szukanie gołębi to nie jest to.

szukanie gołębi tak naprawdę jest bez celowe. dostajesz za to tyle że Annihilator się pojawia na jakimś budynku, przy czym i tak musisz najpierw tam dolecieć helikopterem bo wjazd windą do mycia okien kończy się tym że się tam nie pojawia. co jak co ale taka nagroda to żadna nagroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą ukończyłem TLAD. Zajęło mi to 10h z minutami licząc parę wyścigów, wojny gangów itp. Naprawdę świetna część. O wiele bardziej podoba mi się niż sama IV. Z pewnością spędzę przy TLAD więcej czasu i zostaje jeszcze TBOGT. Mistrzostwo po prostu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabijanie gołębi jest nudne, jak muszelki w San Andreas :). Mam pytanie: widziałem na youtube jak we wnętrzu statui wolności było bijące serce, możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 13:35, Lord-AdeQ napisał:

Zabijanie gołębi jest nudne, jak muszelki w San Andreas :).


Albo jak piórka z AC2. To są typowe znajdzki, aby przedłużają żywotność jak i długość gry. Dla kolekcjonerów jak znalazł. :D

>Mam pytanie: widziałem na youtube jak we wnętrzu statui wolności było bijące serce, możliwe?

Owszem tak. W Statule Wolności znajduje się bijące serce, które symbolizuje życie w Liberty City. Warto to zobaczyć osobiście. Do tego słychać jak bije. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 14:14, Lord-AdeQ napisał:

Jak wejść do tej statui? trzeba mieć 100% gry?


Spoiler

Trzeba podleciec helikopterem i wyskoczyc z niego na balkonie. A dalej piechotke trzeba dojsc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować