Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2010 o 16:28, laki13 napisał:

Dziwne by było, gdyby z każdym postępem w grze misje stawały się łatwiejsze ;)

Niby sensowne, ale misje stają się też coraz dłuższe. W połączeniu z brakiem zapisu w dowolnym momencie bądź choć jakichkolwiek checkpointów sprawiło to, że przy zadaniu z odzyskaniem narkotyków (tam gdzie po rozprawieniu się z handlarzami i przejęciu towaru, pojawia się policja i trzeba się dodatkowo przebijać na zewnątrz) dałem sobie spokój z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mowisz o tej misji co ja mysle na tej wyspie malej, to tak, ona nie byla najlatwiejsza, ale jak ja w nią piewszy raz gralem to strasznie mi sie tam gra cieła [jakies 15k/s bo to bylo jak gta IV od razu wyszlo, tak mi chodzilo bez patchy w tamtym miejscu ;) ] ale ogolnie jak gra plynnie chodzi to nie ma zbytnio jak dla mnie problemow w tej misji, nie brakuje mi jakichs specjalnych savów czy checkpointów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie było żadnych misji trudnych. Jak podchodziłem do nich tak jak powinienem, czyli pełne zdrowie + kamizelka i sensowna ilość amunicji to wszystkie były łatwe.
Nie mówię że jestem jakoś specjalnie dobry ale po prostu trzeba być ostrożnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mnie zjechać za to co teraz napiszę, ale już nie mogę, taka nerwica mnie bierze jak w to gram, że szok.
Jakie te GAT IV i dodatki są fałszywe i debilne .
Weźmy pod uwagę chodź by początkowy filmik lost & Damned, widać tam ludka który włamuje się do auta, ludzi szarpiących się i malujących graffiti. A w grze ? Nie uświadczy się tego, w tej grze w ogóle nie ma złych charakterów, tylko my jako gracz możemy zrobić jakąś zadymkę i zadrzeć z policją. Zero pościgów AI, zero wszystkiego , jedynie w cutscenkach pokaże się raz i tow wszystko. To jest beznadziejne . W grze wystarczy pierdnąć i już spieprzają ludki aż się kurzy krzycząc aaa terroryści !, on chce mnie zabić i inne pierdoły . Beznadzieja , beznadziejna gra, fabuła i AI !
Tam to policja WH ma, wyjdę za krąg poszukiwania schowam się i tak wie gdzie jestem, a najlepsze jest wo w kręgu poszukiwania, chowam się za czymś co przez chwilę jestem niewidocznym dla policji i raptem staję się widoczny od tak sobie .
Głupie Animacje , na przykład w BOGT, zrobimy Bus Top tańczymy kończy się taniec i co po tym jest ? jakby tego nie było, muzyka jaka była przed tym i wszystko, jakby tego nie było.
AI , ehh tak głupiego już dawno nie widziałem. Jadę sobie ulicą i przechodnie spieprzają i krzyczą nie wiem o co chodzi, hamuję, również od tego spieprzają, dodam gazu też, Klaksonem dam, też stają na chwilę i O mój boże, jeny widzieliście to ! straszne od przycisnął klakson i po tym spieprzają .Walnę w jakimś samochód (czołowe zderzenie) z samochodu wypada jakiś ludzik, fajnie, ale po chwili wstaje i pada -.- WTF ?! Walnę samochodem w jakiś budynek i też spieprzają i wrzeszczą baa i nawet za to policja może ścigać . Strzelę sobie i AI ucieka no i dobrze, ale żeby z samochodem jadący się zatrzymywali i wysiadali by spieprzać ? To już nie lepiej uciekać samochodem ? Żal po prostu. Gra robiona na odpierdziel. I te kombosy , taak fajnie zrobione, w GTA IV i lost & Damned po zakończeniu koleś pada i tak dziwnie się ustawia , ahahah nice ! Szkoda, że naprawione to zostało tylko w BOGT .

Albo strzele sobie i całe miasto to słyszało. Strzelam sobie wsiadam i jadę i podziwiam sobie ludzi uciekających sobie , fajnie że uciekają skoro strzał był wykonany pół miasta dalej .

Albo cholerne bugi gry.
Zabijam jakąś ważną postać w grze, weźmy chodź by Faustina , jest animacja, spada , misja zakończona podchodzę by zobaczyć jego ciała, a ciała już nie ma tylko krew się pojawia , no żal

To samo z wozami zniszczę parę, odwrócę się i już większość z tych samochodów zniknęła .
Zabiję kogoś i już po 5 sekundach karetka przyjeżdża , no kurde repsect, szkoda, że w Polsce tak nie ma i nigdzie indziej xD
Albo karetka przyjeżdża i wychodzi jeden sanitariusz, odwrócę się odejdę kawałeczek i już tego sanitariusza nie ma, wyparował, a ten drugi co w karetce siedzi odjeżdża .
następna sytuacja, sanitariusz uzdrowił jednego przechodnia i ten idzie do karetki dobra, potem uzdrowił drugiego i ten tez idzie to karetki, ten wchodzi a ten pierwszy co tam siedział w karetce wypada z niej -.-

No zaje*iście dopracowana gra nie ma co .
W Nocy lampy uliczne i inne światła nieraz od tak sobie migają, często jak jest mgła lub my jesteśmy napici . OO następne , AI naszych znajomych, jest tak zaje*iste, że blokują się w drzwiach i nie umieją wejść/wyjść do lub z pomieszczenia, choćby np. do Klubu ze striptizem .

I te nieprzemyślane Cut-scenki , weźmy chodźmy tą w Ballad of gay Tony bo ostatnio przechodziłem, Cut-scenka gdzie jedziemy po misję do Yusulf`a na plac budowy, jesteśmy na miejscu , na budowie nie ma nic ludzi nic się nie dzieje, wchodzimy w znaczek by zacząć misję i raptem co ?? Od cholery ludzi tam jest, budują chodzą na tej budowie i nawet ciężarówki jeżdżą, koniec tej cut-scenki i co ? Nie ma nikogo już na budowie jakby nic nie było .
I też niektóre Cut-scenki , w nich to nie ma na ulicach żadnych jeżdżących samochodów i ludzi . -.- -.- -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i to prawda, ale jak by zrobili takie coś że ludzie normalnie włamują się do samochodów itp, to pewnie wymagania już w ogóle by osiągnęły szczyt wszystkiego+1.
Gdyby to wszystko naprawili to praktycznie żaden komputer na tym świecie nawet by tej gry nie uruchomił bo po chwili by się kończyła pamięć a procek i karta by się krztusiły.

A po za tym, tak było praktycznie w każdym GTA w 3d do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwierz mi, gdyby nie olali optymalizacji, gra byłaby prawie idealna
można zrobić grę ze świetną grafiką i bardzo dobrą optymalizacją, weźmy choćby pod uwagę Mafie 2 , bardzo dużo recenzji i w każdej bardzo dobre słowo o optymalizacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 19:47, Crew_900 napisał:

uwierz mi, gdyby nie olali optymalizacji, gra byłaby prawie idealna
można zrobić grę ze świetną grafiką i bardzo dobrą optymalizacją, weźmy choćby pod uwagę
Mafie 2 , bardzo dużo recenzji i w każdej bardzo dobre słowo o optymalizacji .


Ehh, w sumie, miałem tego nie pisać żeby nie być złośliwym itp, ale nie moge się powstrzymać. Powiedz, jak mamy brać Cię na powaznie, skoro za przykład dajesz gre która się jeszcze nie ukazała i w którą w ogóle nie grałeś? Z resztą, wracając do GTA to już rty ci po trosze wyjaśnił co i jak , ja dodam że podczas gameplaya widziałem jak policjant gonił kogoś (Bodajże w balladzie). Nie bedę tu ciągnął długich wywodów bo grałem tylko w dodatki i z pewnościa Twoje doświadczenie w tej grze przebija moje.

Żeby nie było, że nie dostrzegam wad tej gry: zdaża się, że cienie się łamią i tekstury znikają, ale to w końcu tylko port z konsoli, czego się ludzie spodziewaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no Crew 900, ty przesadzasz najnormalniej, wydaje mi sie, ze albo sie strasznie meczysz z ta gra, bo grac nie umiesz i to cie strasznie wkurza az musisz sie wyzalic, albo masz nieprawdopodobne wymagania wobec gier - nie ma gier idealnych. oczywiscie w gta iv jest nawet sporo bledow ale wiekszasc z tego co wymieniles u mnie powodowalo smiech, bo wiekszasc z tych rzeczy jest troche smieszna jak np. wlasnie zaczynasz jezdic po chodniku i ludzie uciekaja (no moze lekka przasada), ale jak jakas babka sie drze aaaaaaaaaaaaaaa! i nagle ją potrącam, ona leci na 20m w gore - to jest smieszne a nie denerwujące, jak moze cie to wszystko wkurzac, ze ludzie uciekaja jak strzelasz itp., itd. Dobra, nie ukrywam ze mnie tez cos denerwuje czasem, a wszczegolnosci jak zgine przez glupiego policjanta, ktory przy 2 gwiazdkach wjechal we mnie gdy ja jechalem motocyklem, przykleszczyl mnie do sciany i zginalem... ale to na co ty narzekasz to ja cie wogole nierozumiem, takie pierdoly wypominasz ze swiat nie widzial. GTA to jedna z najlepszych serii w hostorii gier, a ty mi ją tu tak bedziesz blamil myslisz?????, szczescie ze tego tekstu nie zobaczy reszta pewnie z okolo 100 mln fanów gta jak nie wiecej wiec uwazaj sobie koles co mowisz o grach, bo nie wiem ile ty tam grales ze takiej histerii dostajesz, ale ja gralem juz lacznie w gta iv i obydwa dodatki jakies 200 godzin wiec mi to nie pier*ol jak ci sie to wszystko nie podoba i jakie to do dupy jest, bo dobrze wiemy ze to tylko twoje posr*ne zdanie, inni ludzie jakos niepadaczkują, dziekuje heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ze ten użytkownik narzeka to standard,proponuje nie zwracać uwagi on zawsze narzeka i nic z tym nie zrobimy,ot np. gra się raz zawiesi i masz o tym kilkadziesiąt postów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamkniesz się wreszcie? Napisałeś conajmniej 100 stron o tym jaka ta gra jest beznadziejna i gówniana, ludzie mają ciebie totalnie w dupie, irytujesz ich każdym kolejnym postem i dalej ciągniesz te swoje wywody. Ja też za grą nie przepadam, też uważam że ma gównianą optymalizacje, ale daj se do cholery spokój i przyczep się do czegoś innego i daj ludziom żyć, bo ja już powoli k...cholery dostaje jak wchodze do tego tematu i widzę kolejne 20 postów " O BOŻE JAKA TA GRA JEST BEZNADZIEJNA " " LOL +30 DO BUGÓW" ''OMFG KOLEJNY BŁĄD" ''OMGWTFBBQ GRA MI SIE ZACIELA''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 16:51, Pernia napisał:

zamkniesz się wreszcie? Napisałeś conajmniej 100 stron o tym jaka ta gra jest beznadziejna
i gówniana, ludzie mają ciebie totalnie w dupie, irytujesz ich każdym kolejnym postem
i dalej ciągniesz te swoje wywody. Ja też za grą nie przepadam, też uważam że ma gównianą
optymalizacje, ale daj se do cholery spokój i przyczep się do czegoś innego i daj ludziom
żyć, bo ja już powoli k...cholery dostaje jak wchodze do tego tematu i widzę kolejne
20 postów " O BOŻE JAKA TA GRA JEST BEZNADZIEJNA " " LOL +30 DO BUGÓW" ''OMFG KOLEJNY
BŁĄD" ''OMGWTFBBQ GRA MI SIE ZACIELA''


Jak ktoś żyje tylko grami to żali się cały czas że gra jest do dupy. Ogólnie w/w pan narzeka na prawie każdą grę którą kupi. Nie wiem czemu ma to służyć, ale jest dość zabawne. Tym bardziej że wylewanie tu swoich żali nic nie daje, jak by pisał i wymieniał wszystkie błędy na forum Rockstar to bym rozumiał, a tak to jest to niepotrzebne gderanie zawiedzionego dzieciaka, grą którą kupił. Ignorować takich lub przytakiwać okazuje się najlepszym sposobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 18:02, Draco-PNC napisał:

Da się dorwać APC w TBoGT w trybie "swobodnej jazdy", watek główny oczywiście zaliczony.

Albo kończysz grę (wątek główny) dzwonisz do Henrique i na samym dole jest APC(opcja Vehicles)
Albo zabijasz wszystkie 50 mew i wtedy na placu budowy Yusufa pojawia się APC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 17:51, sylwasss napisał:

.../ciach/...


No wiesz. +1 post do kolejnej rangi. Na jego miejscu kupiłbym konsole i zrobiłbym sobie małą przerwę od forum. Nie rozumiem po co się tu żali. Chyba lubi jak każdy po nim jeździ za te posty... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co mam kupować konsole ? Jeszcze kupię tą grę na konsole i będzie więcej marudzenia xD
Gorsza grafika, gorsze sterowanie, te same problemy z wydajnością itp. Wiem, bo u kolegi sobie grałem i nie polecam .
A piszę to wszystko o błędach żeby nie było że gra doskonała . Teraz sobie grałem i samochodem jechałem z przebitym kołem i cywile koło których przejeżdżałem którzy szli sobie chodnikiem a ja jechałem ulicą wrzeszczeli i spieprzali bo jadę z przebitym kołem -.- Jeszcze brakowało Don`t kill me with that wheels -.-
Albo wydanie The Ballad of gay tony, wydali grę w której nowe samochody mają spieprzone światła, no proszę ...
Wyszły dwie łatki do EFLC i w żadnej nie naprawili tego .
Albo w ogóle użytkownicy przeróżnych for piszą tematy z prośbami żeby naprawili to i to i co ? R* nic z tych próśb nie skorzystało a większość była bardzo dobra na poprawę gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, spoko. No rozumiem, że można narzekać ale z umiarem :))) A R* ma teraz wszystko w dup**. Gra się dobrze sprzedała - wróć - bardzo dobrze sprzedała na wszystkich platformach i tyle. Teraz pracują nad GTA V i najpewniej konwercie RDR na PC i tworzeniu kontynuacji. Nawet jeśli przydzieli 5 osób nad tworzeniem kolejnych łatek do GTA IV to nie licz na to, że zrobią to w ekspresowym tempie. I nie dziw się, że są nadal błędy. 5 osobowa ekipa nie wyłapie wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że zrozumieli swój błąd i kolejne GTA będzie dobrze zrobione, a jak nie to lepiej niech nie wydają wersji na PC . Albo kolejnego GTA niech nie robi R* Toronto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? To mi to wszystko obojętnie co zrobią. I tak kupuję PS3 więc wersja PC już mnie ie obchodzi. Jedynie jak usłyszę, że dobrze zoptymalizowana ro może kupię... A jak nie to trudno ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować