Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Opcja edytuj czasem potrafi zdziałać cuda. ;)

Tak poza tym to jeśli ty masz takie dziwne problemy, to może nie jest to wina gry, tylko twojego kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG, ci goście z gtapolska.pl mnie rozwalają... Chyba od dobrych 3-4 miesięcy ciągle przekładają dzień wydania spolszczenia, tak samo jak teraz, spolszczenie miało wyjść najpóźniej do dzisiaj, a tu 2 dni temu jeden z adminów napisał na forum, że dopiero poszukują beta testerów i zgrabnie zmienił swój post, edytując w nim, datę; zamiast 9 jest teraz do końca sierpnia(2010). Jak mnie Ci ludzie wkurzają, gdyby nie te szumne zapowiedzi 2 lata temu, że to oni robią to spolszczenie pewnie już teraz gralibyśmy w polską wersję od innych, bardziej pracowitych fanów gry, którzy na każdym kroku nie żebrzą o dotacje, a robią to z czystej pasji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 12:18, PJ_MW napisał:

którzy na każdym kroku nie żebrzą
o dotacje, a robią to z czystej pasji...

Mnie tam ciekawi na co te dotacje idą :) Na słowniki, czy co ?
Anyway, ja mam to gdzieś. Grę już dawno ukończyłem, z angielskim u mnie dobrze, nie zamierzam drugi raz instalować gry tylko po to by testować spolszczenie którego i tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 19:20, Citkowsky napisał:

Widzieliście ten mod?

http://www.youtube.com/watch?v=SkV74WT7784&playnext=1&videos=jp9bpU2hVyw&feature=recentf

Mnie ten filmik wgniótł w fotel i czekam tylko do opublikowania jego najnowszej wersji
jutro jak przeczytałem na ich stronie. Ajjj, będzie się działo.


HAHA no nie!!! pierwszy raz widzę żeby GTA dawało DOBRY przykład społecznościowy xD
A ten przestępca to jest chyba pijany.....

Co do policjantów i złodziei, zamiast ścigać się z botami może zagramy Cops and Crooks na multi??? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 09:17, Madoc napisał:

Jak długa jest mniej więcej fabuła dodatków? Taka jak podstawki czy krótsza?

Tak myślę że oba dodatki razem to ~pół długości fabuły podstawki względem misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 09:23, rtyrtyrty napisał:

> Jak długa jest mniej więcej fabuła dodatków? Taka jak podstawki czy krótsza?
Tak myślę że oba dodatki razem to ~pół długości fabuły podstawki względem misji.

Oj. To krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 15:28, Hommicide napisał:

Podałby mi ktoś listę patchy, które wyszły do GTA IV lub numerek ostatniego/najlepszego
patcha?

Najnowszy to 1.0.7.0, czyli siódmy z kolei. Nie jestem pewien, jeżeli gadam bzdury to niech mnie ktoś poprawi, ale trzeba je chyba instalować po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 16:04, Draco-PNC napisał:

> Podałby mi ktoś listę patchy, które wyszły do GTA IV lub numerek ostatniego/najlepszego

> patcha?
Najnowszy to 1.0.7.0, czyli siódmy z kolei. Nie jestem pewien, jeżeli gadam bzdury to
niech mnie ktoś poprawi, ale trzeba je chyba instalować po kolei.

Po kolei nie trzeba wystarczy najnowszy. Każdy patch zawiera w sobie wszystkie poprzednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem otóż nie mogę popchnąć dalej fabuły, zatrzymałem się po misji kiedy to mieliśmy Packim wymienić dziewczyne na diamenty no ale nie wyszło i teraz nie mam już żadnych misji wie ktoś co z tym zrobić z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kłopoty ze płynnością gry. Problem polega na tym, że gra chodzi płynnie (około 30-35 FPS) ale momentami potrafi strasznie przyciąć (FPS spada nawet do kilku klatek/sec.) po czym znowu wraca
do >30. Jest to o tyle dziwne, że nie zależy od ustawień graficznych, tak samo przycina na ustawieniach low jak i medium/high.
Ścinki najczęściej pojawiają podczas jazdy samochodem i próby skrętu, zauważyłem że wystarczy podczas jazdy raz przycisnąć któryś z klawiszy A lub D (co powoduje tylko minimalną korekcję toru jazdy) i od razu FPSy spadają dramatycznie.
Podczas testów wydajności benchmarkiem wbudowanym do gry, na średnich ustawieniach wynik mam w granicach 30 FPS a zużycie procka, karty i RAMu około 50-60%.
Może spotkał się już ktoś z podobnym problemem u siebie i wie jak temu zaradzić, bo niemożliwe jest by mój laptop nie uciągnął tej gry płynnie nawet na low, tym bardziej że pół roku temu grałem u kumpla na słabszym lapku i na low gra śmigała beż żadnych przycięć.

Mój komp:
Procek - Core i5 2x2,26 GHz
Karta - ATI Mobility Radeon 5650 (1024 Mb)
RAM - 4 GB
Windows 7 (czy to może być przyczyna?)

Grę mam "prosto z pudełka" tzn. nie instalowałem żadnych patchy itp. Proszę o pomoc bo te ścinki, zabierają mi całą przyjemność z gry ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jednym forum wyczytałem że jak się wyłączy "Windows Event Log" (nie wiem jak to będzie w polskiej wersji, forum jest anglojęzyczne) to na taki problem pomaga.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować