Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2010 o 20:39, Jammin69 napisał:

Mam takie pytanko odnośnie MP. Rok temu pożyczyłem sobie GTA 4 od kumpla i nie grałem
na MP, ale nie miałem jeszcze wtedy konta Games for Windows i grałem offline. I moje
pytanie jest takie. Czy jakbym znów od niego pożyczył zwykłą czwórkę, a on ode mnie Epizody
to, czy moglibyśmy grać na MP jeśli on ma zainstalowaną podstawkę na kompie, a ja dodatek
???


Niestety nie, każdy dodatek ma osobny komponent multiplayer.

Natomiast ja mam takie pytanie. Czy da się zintegrować GTAIV z EFLC? Po wgraniu patcha 1.07 w
GTAIV pojawiła się opcja grania w EFLC, ale gdy kliknę play, Games for Windows Live chce mi ściągać
grę z Live Marketplace, mimo iż obie gry mam zainstalowane. Chciałem sobie zagrać we wszystkie epizody
na raz, przechodząc je chronologicznie (tj. zacząć TLAD, mniej więcej tam, gdzie się pojawiają w podstawce,
no i Balladę po napadize na bank). Tak, dla urozmaicenia, ale nie chce mi się żonglować plytami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z Games for Windows Live. Cały czas muszę grać offline, bo ten badziew albo nie chce się połączyć, albo nie chce ściągnąć jakieś aktualizacji, albo jedno i drugie naraz. Mam wersję Steamową - na tymże forum znalazłem jakiś niby sposób na to (z bawieniem się w czyszczeniem czegoś za pomocą cmd), ale nic nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 06:46, Jammin69 napisał:

Tak, tak. Ale czy nie będzie problemu jeśli obie gry są już zarejestrowane w usłudze
Live ( nawet nie na MP, tylko normalnie ) ?


O ile masz płytę i grasz off-line, nie powinno być problemu. Tj. Ty masz pożyczoną podstawkę,
a kumpel pożyczone Epizody, to możecie sobie grać off-line dowoli. Nie ryzykowałbym ponownego
podpinania CD-keya pod konto live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 20:56, Kwas17 napisał:

No ale przyznasz, ze za krotkie są... ;)

Fabularnie? Owszem. Ale i tak co chwila je włączam, w TLAD bawię się w wojny gangów i w wyścigi, w TBoGT ogólnie się bawię (głównie świetnymi stickbombami). Nie żałuję wydanych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 23:26, Madoc napisał:

> No ale przyznasz, ze za krotkie są... ;)
Fabularnie? Owszem. Ale i tak co chwila je włączam, w TLAD bawię się w wojny gangów i
w wyścigi, w TBoGT ogólnie się bawię (głównie świetnymi stickbombami). Nie żałuję wydanych
pieniędzy.


No w sumie racja, stickbombs to naprawdę nie zła broń, ale jeszcze fajny jest ten taki jakby shotgun strzelający wybuchającymi pociskami niczym sam SWAT Van, który też daje trochę rozrywki. No i ammu starcza na bardzo dlugo. Miałem ostatnio ochotę wziąć się za TLAD, bo przeczytałem gdzieś, że za 100% jest zdjęty limit amunicji - już sobie wyobrażam Johny''ego nawalającego z rakietnicy gdzie popadnie... :D Aaaaaa, no i jeszcze spadochronik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 16:56, Kwas17 napisał:

No w sumie racja, stickbombs to naprawdę nie zła broń, ale jeszcze fajny jest ten taki
jakby shotgun strzelający wybuchającymi pociskami

Ano. Fajnie urywa drzwi. Razem z policjantami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie trochę i muszę powiedzieć, że misje "Grabarz" i "Będę brał cię w aucie" i ta, w której

Spoiler

mieliśmy wybór, którego z irlandzkich braci zabić

powaliły mnie na kolana.
BTW.
Spoiler

Jakie znaczenie miało zabicie Francisa/Derrica w wątku fabularnym? Kogo zabiliście? Ja osobiście tego pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 19:05, PJ_MW napisał:

Pograłem sobie trochę i muszę powiedzieć, że misje "Grabarz" i "Będę brał cię w aucie"
i ta, w której

Spoiler

mieliśmy wybór, którego z irlandzkich braci zabić

powaliły mnie
na kolana.
BTW.
Spoiler

Jakie znaczenie miało zabicie Francisa/Derrica w wątku fabularnym? Kogo zabiliście?
Ja osobiście tego pierwszego.


Spoiler

Tak ogólnie to nie wielkie, tak czy tak jedziesz na pogrzeb, zmienia się jedynie miejsce do którego trzeba po strzelaninie dojechać, no i w przypadku zabicia Derricka dostajesz kasę od Francisa, i możesz do niego aż do końca gry zadzwonić jak cię goni policja żeby ich powstrzymał :P, za zabicie Francisa nie ma żadnych bonusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko do Ciebie :)
Ostatnio postanowiłem sprawdzić również inne stacje radiowe, a nie tylko cały czas przełączać się na LCHC. Po wykonaniu ostatnich misji usłyszałem o swoich niecnych czynach w Whizzle news(włącza się chyba automatycznie w tych lepszych samochodach) i teraz, przechodząc do sedna, pytanie:
Czy o swoich działaniach w gangsterskim świecie usłyszymy w tej stacji informacyjnej co misję, czy tylko wtedy, kiedy skrócimy żywot jakiejś grubiej ryby? Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 17:10, PJ_MW napisał:

Jeszcze jedno pytanko do Ciebie :)
Ostatnio postanowiłem sprawdzić również inne stacje radiowe, a nie tylko cały czas przełączać
się na LCHC. Po wykonaniu ostatnich misji usłyszałem o swoich niecnych czynach w Whizzle
news(włącza się chyba automatycznie w tych lepszych samochodach) i teraz, przechodząc
do sedna, pytanie:
Czy o swoich działaniach w gangsterskim świecie usłyszymy w tej stacji informacyjnej
co misję, czy tylko wtedy, kiedy skrócimy żywot jakiejś grubiej ryby? Dzięki za odpowiedź.

na 100% nie potrafię powiedzieć czy po każdej misji, ale na pewno po każdej "większej" misji.
Czyli jak zmasakrujemy sporą liczbę osób, coś wybuchnie, strącimy co nie co z nieba...itp. W takich misjach na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jakiś dziwny problem z tą grą.Zainstalowałem sobie GTA ponownie,po kilku miesiącach,wszystko było ok,odpalam grę i kiedy jadę samochodem mam takie ściny że głowa pęka,mniej więcej co pół minuty,czy coś koło tego.Najśmieszniejsze jest to że poprzednim razem wszystko chodziło pięknie na high ustawieniach na dokładnie tym samym kompie,jedynie na innym systemie(wcześniej Windows XP a teraz Windows 7).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, ze mam to samo? Tylko rzadziej, gdzieś co 3 minuty. Wszystko śmiga, wielka rozróba i nagle ciach-chach-ciach - trwa to jakieś 10 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie co mam zrobić, nowy komp ( AMD Athlon X4 2.9ghz, 4GB Ram, GTX 460 ) a gdy jadę samochodem ( o drazu bo zainstalowaniu gry z Romanem ) to gra się tak tnie że nie da się grać ;/ co to może być ? pomóżcie

ps. kurcze nie przeczytałem waszych postów ja też na win 7 tylko ja mam co jakieś 5s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować