Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2008 o 19:18, player000 napisał:

dlaczego?? jak powinna wyglądać Twoja wymarzona EK gta4??


Może szkoda mu kasy na EK, tak jak mi? Tak jak on nigdy nie upoiłem i nigdy nie kupie EK. Marnowanie kasy ot, co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko że on powiedział że nie kupi TAKIEJ EK przez co myślę że nie pasuje mu zestaw jaki podałem. A co do tracenie kasy to czy gry nie są stratą pieniędzy (i nie mówię tu o tym żeby zacząć piracić) ;> ?? Są osoby które uwielbiają patrzeć na te wszystkie dodatki lub napawać się świadomością że jest się posiadaczem takiej wyjątkowej edycji danej gry (jak się tak napawam pre-order packiem Assassin''a i żałuję że nie mam EK Wiedźmina)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie EK są tylko dla maniaków którzy nie mają już na co wydawać kasy. Po cholerę komu masa artbooków, szkiców czy innego nieprzydatnego badziewia? Dla mnie to gra może mieć jedynie płytę z daną grą, instrukcje, i to mi całkowicie starczy.

A co do GTAIV... Niesamowicie będę się tym jarał, jak na razie San Andreas to dla mnie jedna z najlepszych gier w ogóle, niedługo do tej "listy" pewnie dołączy nowe GTA, wiadomo że to będzie hit. W CDA była "recenzja" GTAIV na konsole, i dostało 10, to jak w GTAIV na PC ma być jeszcze lepsza grafa i multi, to CDA chyba da pierwsze swoje 11. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>k w GTAIV

Dnia 21.09.2008 o 20:32, OriginalGangsta napisał:

na PC ma być jeszcze lepsza grafa i multi, to CDA chyba da pierwsze swoje 11. ;p


watpie, bo recka konolowego gta byla taka krociutka, juz wiem na jakies 99% ze gta4 dostanie max 9 za grafe 10 za muze oraz grywalnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 14:56, Modok napisał:

Zgadzam się z tobą po co komu edycja kolekcjonerska jak i tak nigdy nic z niej nie użyjesz
w życiu codziennym.


A koszulki, czapki, breloki które wymienił Player? Chodzisz nago? x]

Sam nie wiesz co mówisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 20:32, OriginalGangsta napisał:

A co do GTAIV... Niesamowicie będę się tym jarał, jak na razie San Andreas to dla mnie
jedna z najlepszych gier w ogóle, niedługo do tej "listy" pewnie dołączy nowe GTA, wiadomo
że to będzie hit. W CDA była "recenzja" GTAIV na konsole, i dostało 10, to jak w GTAIV
na PC ma być jeszcze lepsza grafa i multi, to CDA chyba da pierwsze swoje 11. ;p

Co by nie mówić, ale GTA IV nie jest gra doskonała. Spędziłem z nią sporo czasu, przezszedłem na 100% i z czystym sumieniem nie wystawiłbym 10.Może 9, 9+ max. Nie jest to gra specjalnie przełomowa. Co nie zmienia faktu, że naprawdę trzeba w nią zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram Bartka kawe. Owszem GTA IV to gra na prawdę nie przeciętna ba nawet śmiało można powiedzieć, że bardzo dobra, ale ja również nie dałbym 10. Dla mnie obecnie nie ma gry na 10 w każdej może znaleźć jakiś błędy i inne rzeczy wpływające na końcową ocenę, że nie będzie to dycha. Osobiście przyznałbym z czystym sumieniem 9, a może w dobrych humorze dorzucił jeszcze plusika. Z niecierpliwością czekam na wersje na PeCeta jak się ukaże w Polsce od razu lecę do MM, albo gdzieś indziej ważne, abym dostał tam tylko GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 19:49, Ecko09 napisał:

Może szkoda mu kasy na EK, tak jak mi? Tak jak on nigdy nie upoiłem i nigdy nie kupie
EK. Marnowanie kasy ot, co...

Gadasz bzdury ;) Wiesz, że jest coś takiego, jak gusta? Ja też mogę napisać "a, kupowanie gry w sklepie to marnowanie kasy, przecież mogę ściągnąć z torrentów", co usilnie masa piratów w ten sposób tłumaczy. Dlatego ja kupując grę, kupuję ją DLA pudełka, dla instrukcji, dla dodatków. Przecież płytka nada mi się raz do instalacji, a resztę można wywalić, nie? ;) To może wydawcy mają gry sprzedawać jako sam nośnik w dziadowskiej kopercie? NIE. Dla mnie (i dla wielu osób, które kupują oryginały) podstawą jest cała zawartość pudełka czy nawet nadruk na pudle. Bo po coś wydaję te 100zł, nie?
Uważasz, że EK jest "marnowaniem kasy"? W takim razie zupełnie nie wiesz, co owy skrót oznacza. Takowe wydanie jest dla fanów danej gry. Proste, że przeciętna osoba zupełnie oleje EK jakiejś gry, którą ma w gdzieś ;) Co innego, gdy lubisz jakiś tytuł i jest ona dla Ciebie czymś więcej, niż tylko "dwuklik na ikonkę i gramy" a potem o tym zapominasz. Ja np. nie mam żadnej kolekcjonerki gry, ale za to mam jeden takowy zestaw z muzyką do słuchania. I co z tego, że utwory te mam już od dawna na dysku i znam je na pamięć? Kupuję, bo chcę się odwdzięczyć a zarazem jestem dumny z trzymania takowego zestawu na półce.
I co z tego, że książeczkę da się przeczytać w dwie minuty, a pudełko to zwykły karton? Liczy się posiadanie tego i... zadowolenie z zakupu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 16:31, Agntx napisał:

>


Cóż, ja jestem wielkim fanem wielu gier, mimo to nie posiadam ich EK, bo mam na co wydawać reszte kase, dlatego wole standardowe edycje. Jak ktoś ma więcej kasy, rodzice dają mu kase, to niech kupuje, ja nie mam takiego luksusu. A mimo to chociaż te standardowe wydanie kupie za swoje jedyne kieszonkowe Teraz już nawet karty do telefonu nie kupuje od paru miesięcy, byle uzbierać na GTA IV. A potem wszyscy w około sie dziwią jak można kasę na gry wydawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agntx ma rację. Jeżeli ktoś jest fanem jakieś gry czy serii to da każe pieniądze ważne tylko by mieć takową edycję kolekcjonerską. Jeżeli ktoś ogranicza się tylko do samej gry i jej przejścia a potem odrzuca grę na półkę i o niej zapomina to wiadomo, że nie potrzebne jest wydawanie dodatkowych pieniędzy. Fan wyda te pieniądze po ty by chociaż usłyszeć Soundtrack czy też zobaczyć mapę czy chociażby jak to było kiedyś w przypadku Stalker Cień Czarnobyla ( chociaż nie jestem pewien czy to edycja kolekcjonerska czy normalnie gra była tak sprzedawana ) mieć w kolekcji puszkę z logiem gry. Warto zauważyć, że nie wszystkie gry mają takie EK tylko te, które cieszą się największym uznaniem wśród graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 16:03, MTSMAFIOSO napisał:

> Zgadzam się z tobą po co komu edycja kolekcjonerska jak i tak nigdy nic z niej nie
użyjesz
> w życiu codziennym.

A koszulki, czapki, breloki które wymienił Player? Chodzisz nago? x]

Sam nie wiesz co mówisz :P




Ja nigdy nie kupiłem żadnej kolekcjonerki. Czy to oznacza, że nie mam się w co ubrać i chodzę nago? xDD
Nie powiesz mi chyba, że ty swoje ubrania bierzesz z pudełek z grami? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań. Ile będzie kosztowało Gta 4
CZy będzie tam dużo żeczy naprzykład eeeeeeeeeeeeeeee miłości 2 płci?
I w jakim języku będzie w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:09, łidżet napisał:

Mam kilka pytań. Ile będzie kosztowało Gta 4
CZy będzie tam dużo żeczy naprzykład eeeeeeeeeeeeeeee miłości 2 płci?
I w jakim języku będzie w polsce



Co do języka to pewnie najpierw ukaże się wersja angielska ew potem z polskimi napisami no chyba, że od razu wrzucą z napisami. Co do cena no to zwykła pewnie będzie kosztowała standardowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Po przeczytaniu kilku stron szczerze mówi że jest tu masa pozerów którzy wymieniają najnowszy sprzęt i pod spodem piszą "pójdzie mi ? :D".Szczerze żal mi ludzi o takim zachowaniu.Ja mam sprzęt taki jaki mam i się dowiem czy mi ruszy jak wyjdą (prawdziwe a nie przedwczesne) wymagania systemowe.

Pozdro dla graczy którzy nie są pozerami z kompami za kasę rodziców.

k3tj0w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 16:20, Modok napisał:

Nie jestem wieśniakiem żeby chodzić na pole z czapką z napisem z gry.

Na pole ? Ano racja, przecież takiej ładnej czapeczki nie opłaca się brudzić na zbieranie ziemniaków :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:09, łidżet napisał:

Mam kilka pytań. Ile będzie kosztowało Gta 4
CZy będzie tam dużo rzeczy naprzykład eeeeeeeeeeeeeeee miłości 2 płci?
I w jakim języku będzie w polsce

W wersji konsolowej była możliwość... ekhm.. uprawiania miłości, więc tak, będzie takowa. Ale nie licz na żadne widoki ;-)
k3tj0w - czyli pozdro dla konsolowców? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 16:20, Modok napisał:

Nie jestem wieśniakiem żeby chodzić na pole z czapką z napisem z gry.

Hmm...
Mówisz o wychodzeniu na pole, a jednocześnie twierdzisz że nie jesteś wieśniakiem.
To gdzie ty mieszkasz, w szklarni ?

P.S A samego wieśniaka z kapeluszem to oczywiście w Avatarze jak najbardziej masz.
Dobra rada : najpierw zastanów się co napiszesz, zanim wyjdziesz na totalnego idiotę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować