Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2008 o 18:30, destro177 napisał:


> Oj uciągnie, a czasu na optymalizację mają dużo ;)
Ale pewnie tylko w najniższych. Chciałbym w sumie to zobaczyć na PC, ale przecież nie
kupię drugiej xD


Ale to się odnosi do jakiego komputera, z tymi najniższymi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2008 o 21:34, bartheez napisał:

Ale to się odnosi do jakiego komputera, z tymi najniższymi? :P

Athlon 64 3500, 2 GB ramu, GF 7900 GS 256 MB - na cuda bym nie liczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eeee ogólnie rozumiem, że fajnie tyle czekać i czekać ale naprawdę , xbox 360 stoi w sklepie za 640 złotych -_- a w listopadzie uderza na niego Gears of War 2 - gra o której się będzie naprawde rozmawiać, czas uderzenia gta4 już przeminął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 21:40, Cascad napisał:

eeee ogólnie rozumiem, że fajnie tyle czekać i czekać ale naprawdę , xbox 360 stoi w
sklepie za 640 złotych -_- a w listopadzie uderza na niego Gears of War 2 - gra o której
się będzie naprawde rozmawiać, czas uderzenia gta4 już przeminął.


mylisz sie. Czas udezenia GTA 4 dopiero nadchodzi. I malo mnie obchodzi jakis Gears Of War 2 bo to calkiem inny gatunek ktorego nie lubie. Pozatym nigdy nie przekonam sie do konsol. Komputer to komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 21:46, kuwerciak napisał:

> eeee ogólnie rozumiem, że fajnie tyle czekać i czekać ale naprawdę , xbox 360 stoi
w
> sklepie za 640 złotych -_- a w listopadzie uderza na niego Gears of War 2 - gra
o której
> się będzie naprawde rozmawiać, czas uderzenia gta4 już przeminął.

mylisz sie. Czas udezenia GTA 4 dopiero nadchodzi. I malo mnie obchodzi jakis Gears Of
War 2 bo to calkiem inny gatunek ktorego nie lubie. Pozatym nigdy nie przekonam sie do
konsol. Komputer to komputer.


Hmm...GTA IV- akcja. GoW2- akcja. Nie wiem jak ty, ale ja tu widze ten sam gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 21:55, Ecko09 napisał:

> > eeee ogólnie rozumiem, że fajnie tyle czekać i czekać ale naprawdę , xbox 360
stoi
> w
> > sklepie za 640 złotych -_- a w listopadzie uderza na niego Gears of War 2 -
gra
> o której
> > się będzie naprawde rozmawiać, czas uderzenia gta4 już przeminął.
>
> mylisz sie. Czas udezenia GTA 4 dopiero nadchodzi. I malo mnie obchodzi jakis Gears
Of
> War 2 bo to calkiem inny gatunek ktorego nie lubie. Pozatym nigdy nie przekonam
sie do
> konsol. Komputer to komputer.

Hmm...GTA IV- akcja. GoW2- akcja. Nie wiem jak ty, ale ja tu widze ten sam gatunek.


no jasne. Przeciez np. taki Call Of Duty i GTA to ten sam gatunek. Gratuluje poczucia humoru. Żeś dowalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2008 o 21:55, Ecko09 napisał:


Hmm...GTA IV- akcja. GoW2- akcja. Nie wiem jak ty, ale ja tu widze ten sam gatunek.



Lol. Według ciebie, jak w dwóch grach jest akcja, to ten sam gatunek? Weźmy nawet CoDa i GTA, super, to samo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 22:00, Budep napisał:


>
> Hmm...GTA IV- akcja. GoW2- akcja. Nie wiem jak ty, ale ja tu widze ten sam gatunek.



Lol. Według ciebie, jak w dwóch grach jest akcja, to ten sam gatunek? Weźmy nawet CoDa
i GTA, super, to samo xD


CoD4 to akurat FPS, ale powiedz, do jakiego gatunku byś zaliczył GTA? Chyba nie FPS czy wyścigówka/samochodówka, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 22:01, Ecko09 napisał:


CoD4 to akurat FPS, ale powiedz, do jakiego gatunku byś zaliczył GTA? Chyba nie FPS czy
wyścigówka/samochodówka, co?


GTA to unikatowy gatunek - GTA :) Tam jest wszystkiego po trochu, tak naprawdę ta gra nie ma gatunku. Akcja jest, oczywiście, ale czy dwie różne gry z akcją są te same? CoD inne klimaty, ogólnie wszystko inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 22:01, Ecko09 napisał:

>
> >
> > Hmm...GTA IV- akcja. GoW2- akcja. Nie wiem jak ty, ale ja tu widze ten sam
gatunek.
>
>
>
> Lol. Według ciebie, jak w dwóch grach jest akcja, to ten sam gatunek? Weźmy nawet
CoDa
> i GTA, super, to samo xD

CoD4 to akurat FPS, ale powiedz, do jakiego gatunku byś zaliczył GTA? Chyba nie FPS czy
wyścigówka/samochodówka, co?



FREE OPEN<----coś ponad gatunki. Ot, nowy gatunek gier do których można zaliczyc wspomniane GTA, Saints Row, Godfather, Mafia. Czujesz o co chodzi?

A gears Of War to najzwyklejsza napieprzanina. Przynajmniej w moich oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 22:28, AcHiLLeS12 napisał:

GTA i Gears of War to gry akcji...

Aleś zabłysnął haha
Gta to gra akcji z "życia wźięte" (tak bym to ujął), to całe chodzenie po miastach, sklepy, fastfoody, mafie, gangi, samochody etc
A GOW to jakiś kicz fantastyczny gdzie są jakieś stworki i wcale nie jest to samo co GTA, co z tego, że to akcja i że tak samo widać zza pleców gracza, ale jest inna fabuła. To tak jak byś powiedział że FIFA i NBA to to samo bo to przecież gra sportowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaraz mnie znjedziecie....

GTA opiera się na jeżdżeniu i strzelaniu a GoW czy CoD jedynie na strzelaniu ale mimo wszystko to baaardzo podobne gry (nowy GTA ma nawet podobny pomysł na strzelanie co GoW) Fakt że gry mają różny klimat nie oznacza że są z innego gatunku! to tak jak by stwierdzić że Mass Effect i Neverwinter Night 2 to również 2 inne gatunki:/ Ale fani serii będą nadal utrzymywać że jest to "FREE OPEN" czy "życia wźięte" (po 1 to mi przypomina CoD''a a po 2 nie wiem za bardzo jak to przeczytać:/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No,no,no im więcej czytam tych nowinek na temat GTA IV (pc) to coraz bardziej mi ślinka leci =) a zwłaszcza po tym ostatnim newsie który to mówi o całkiem ciekawych poprawkach opcji GPS''u i o tym,że nie będzie "Wojny Klonów" na ulicach Liberty City =))) No,no,no już kurcze nie mogę się doczekać =D


Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 21:35, destro177 napisał:


> Ale to się odnosi do jakiego komputera, z tymi najniższymi? :P
Athlon 64 3500, 2 GB ramu, GF 7900 GS 256 MB - na cuda bym nie liczył.



Ale jeszcze nie ma podanych oficjalnych wymagań, więc wszystko się może zdarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Np: crime sim ;]. I GTA nie byłby tutaj jedynym przedstawicielem, bo są jeszcze Mafia i Just cause. Jak wliczyć do tego bardziej strategicznego Gangsters, to już mamy całkiem pokaźną niszę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 08:24, Petrick napisał:

No,no,no im więcej czytam tych nowinek na temat GTA IV (pc) to coraz bardziej mi ślinka
leci =) a zwłaszcza po tym ostatnim newsie który to mówi o całkiem ciekawych poprawkach
opcji GPS''u i o tym,że nie będzie "Wojny Klonów" na ulicach Liberty City =))) No,no,no
już kurcze nie mogę się doczekać =D


Pozdr.

No naprawde znaczace zmiany... wrecz innowacyjne;/ wez nie przesadzaj;/ w GPS bedziemy mogli dodac swoja okreslona lokalizacje jako cel, czy to baaardzo przydatne i innowacyjne?? nie powiedzialbym. A co do tej całej jak Ty to mówisz "wojny klonów" to bez przesady no ale to określenie jest z deka zbyt mocne. aczkolwiek zawsze to jakas zmiana i udoskonalenie. No ale wg. Mnie nie ma co robić z takich zmian jakiegoś wielkiego halo... gierka ta sama co na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ta sama gra, tyle że dopracowana.
Szczerze mówiąc popieram twe zdanie o zbyt małej (lub jej braku) innowacyjności. Może tylko smaczku doda większa różnorodność przechodniów. Ale i tak, dla mnie najważniejsze jest w tą grę zagrać na PC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest chyba robiona z myślą o graczach PC''towych, którzy nie mięli do czynienia z wersją konsolową... A wy od razu zarzucacie brak innowacji... To ta sama grai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować