Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowiczki w ofensywie! - styczniowe wyniki oglądalności gram.pl

61 postów w tym temacie

wow ;DD
no niezłe, niezłe te statystyki ;)) ...
w zasadzie ja również się zastanawiam, gdzie te wszystkie "zliczone" w statach kobitki się ukrywają, bo sama gramowiczek znam tyle, że mogłabym na palcach u rąk policzyć ;))
a dolny śląsk nadal ''górą'' ^^ ;) - i o to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do kobiet to się cieszę :D
Co do wieku to ja jestem w czerwonej grupie, tak samo jak na ostatnim wykresie. Ciekawe ile ludzi jest z Lubelszczyzny (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypływ nowych reprezentantek płci pięknej cieszy (przynajmniej mnie), bo to obala stereotyp o kobiecie-graczu. Wcale bym się nie obraził, jakby Panie przekroczyły szczebel 50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw skąd oni czerpią te wszystkie informacje ? Skąd wiedzę kto jaką ma płeć, ile ma lat, gdzie mieszka ? Miejce zamieszkania to dane ze sklepu gram.pl albo po IP sprawdzone, płeć w zasadzie też, ale co z wiekiem ? :]

Poza tym coś mi się nie chce wierzyć że jest tyle przedstawicielek płci piękniej ...
Hmm jak to było ? Aha:
Kłamstwo, większe kłamstwo, statystyka ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedyne co mnie intryguje w tych badaniach, czy raczej w prezentowaniu ich tutaj, to - po co? czy teraz z miesiąca na miesiąc będziemy takie staty oglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy oczywiście cieszymy się z coraz większej ilości pań na gram.pl i jednocześnie prosimy o więcej aktywności ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem statystyki nieco naciągane. Zwłaszcza, że jest dość sporo facetów, którzy dla żartu zaznaczyli sobie płeć przeciwną. To już w wielu przypadkach trudne do sprawdzenia. Poza tym założenie konta i uzupełnienie danych to jedno, a napisanie choćby jednego posta to drugie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Statystyki nie dotyczą założonych kont na gramie tylko ogólnej ilości użytkowników. Megapanel to badanie podobne do telemetrii tylko dokładniejsze, bo prowadzone na większej próbie odbiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoo , Wieś na 2 miejscu :D Trochę mnie to dziwiło . A wiek akurat się zgodza ;) Żadna nowość. I że tyle gramowiczek mamy to też akurat mnie zdziwiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe... zaraz to Gramowiczki zamiast z chlopakiem isc do kina czy cos na randke to do kafei internetowej beda chodzic xD... ale tak pozatym to marzenie miec super laske ktora rozumie problemy zwiazane z grami i z ktor mozna o grach gadac godzinami xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 17:26, mefiperes napisał:

My, chłopy z Warmii i Mazur, jesteśmy małym procentem, ale za to jakim! :D

no ba! :D:D
Wszędzie nas pełno, niech ktoś sobie wyobrazi co by się działo, jakby z Mazur było najwięcej ludzi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 22:34, Marrbacca napisał:

> My, chłopy z Warmii i Mazur, jesteśmy małym procentem, ale za to jakim! :D
no ba! :D:D
Wszędzie nas pełno, niech ktoś sobie wyobrazi co by się działo, jakby z Mazur było najwięcej
ludzi :D:D


Strach sobie wyobrazić ten moment, ho ho. ;-)
Nieważna jest ilość, ważna jakość. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, to już się normalnie w głowie nie mieści... xD
Może i jest aż tyle dziewczyn na gram.pl zarejestrowanych, ale (powtórzę to jak w przypadku newsa o Amerykańskich panienkach) GDZIE one są? ;) No gdzie? Ja tu widzę góra parę panienek. Wśród mojego towarzystwa z całego życia o innych grach, niż The Sims, wiedziały tylko dwie lub trzy dziewczyny.
Chłopaki, nie dajmy się zwariować! :D
Czemu te statystyki dalej nam taki kit wciskają? Normalnie wygląda to jak sondy w Fakcie lub Super Expressie.

Aha - i mam pytanie do gościa, który pisał tego newsa - co oznacza "gramowiczki w ofensywie"? Czy to stwierdzenie ma mnie podbudować / zdziwić / przestraszyć / zaszokować? Hmm... A czemu dziewczyny miały by niby nie być na gramie? Ah, to jest ta słynna tolerancja, czemu zaprzeczeniem jest ten news xP
Pomijając już to, jak bardzo statystyki różnią się od rzeczywistości ;)
No ale dobra, niech tam sobie inni wierzą. Ja nie zamierzam.
Pozdrowienia dla tych... ekchm... 44% dziewczyn. Niech chociaż 0,5% się tu odezwie...
xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować