• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
00fanti00

Lost Planet Extreme Condition - odrzuca klucz rejestracyjny

Pytanie

Witam.Mam problem z instalacją gry Lost Planet Extreme Condition.Wpisując klucz do gry po chwili odrzuca go a zapewniam że gra jest orginalna.Wcześniej mialem ją zainstalowaną i było ok.Pomocy pozdrawiam fanti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 30.03.2008 o 17:29, 00fanti00 napisał:

Witam.Mam problem z instalacją gry Lost Planet Extreme Condition.Wpisując klucz do gry
po chwili odrzuca go a zapewniam że gra jest orginalna.Wcześniej mialem ją zainstalowaną
i było ok.Pomocy pozdrawiam fanti.

A napewno dobrze wpisałeś kod ? Mi też sie tak działo i już chciałem dzwonić do CD Projekt żeby mi kod wymienili xD więc spóbuj wpisać jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.03.2008 o 17:29, 00fanti00 napisał:

Witam.Mam problem z instalacją gry Lost Planet Extreme Condition.Wpisując klucz do gry
po chwili odrzuca go a zapewniam że gra jest orginalna.Wcześniej mialem ją zainstalowaną
i było ok.Pomocy pozdrawiam fanti.


Myślę że po prostu żle wpisałeś kod. Jeżeli wcześniej gra działała Ci bez problemów to nie wiem co jeszcze może być przyczyną.

EDIT: Sorry za słaby refleks. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.03.2008 o 17:39, 00fanti00 napisał:

Wpisywałem kilka razy a system Steam go odrzuca.W mailu od nich dostałem prawidłowo zapisany,kopiowałem
go do okienek i dalej odrzuca.

Steam?> no to przecież gra zostałą już zarejestrowana, nie am potrzeby jej ponownej rejestracji, wchodzisz na konto steam i w zakładce games/gry masz lostplanet.. no chyba że rejestrowałeś an cudzym koncie... w takim razie poproś te osobę o hasło i login co byś mógł grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Siamanko - mam probelmik. Mimo podeszłego wieku [ ;) ] ze Steam''em jestem nie obcykany. Kupiłem sobie Lost Planet - używaną. Problem jest z kluczem rejestracyjnym - jak aktywować grę skoro gościu już ją uprzednio aktywował ? Jego danych konta nie dostałemk. Interesuje mnie tylko singiel. Czy jest jakaś legalna metoda obejścia problemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ponawiam pytanie do obsługi technicznej ! H-E-L-P !
Mogę załączyć zdjęcia swojego egzemplarza gry - dowolny fragment instrukcji czy pudełka czy czego tam chcecie na dowód, że posiadam oryginalny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Aby zainstalować grę rzeczywiście trzeba posiadać klucz, który aktywuje się w STEAM.
Jeden klucz można wykorzystać tylko dla 1 konta.
W tym wypadku wyjściem może być skontaktowanie się ze STEAM w celu zresetowania (uwolnienia) klucza.
Całość procedury opisana jest pod adresem:
http://tinyurl.com/3jas4g

STEAM informuje, iż w celu przeniesienia klucza należy przedstawić rachunek nie starszy niż 90 dni.
Dodatkowo ostrzega, iż rachunki z aukcji internetowych czy sklepów z używanym oprogramowaniem nie są akceptowane.

Zatem jeżeli gra została odkupiona, to jedynym wyjściem jest kontakt ze sprzedawcą w celu uzyskania dostępu do konta, na którym gra została wcześniej aktywowana.

Firma CD Projekt nie ma możliwości pośredniczenia w procesie przeniesienia/resetowania kluczy.
Wszelkie sprawy z kontami użytkowników oraz kluczami muszą być załatwiane bezpośrednio na drodze Użytkownik - STEAM (Valve). W innym wypadku zgłoszenie zostaje odrzucone.

P.S. Nadmieniam, iż w celu uzyskania pomocy technicznej CD Projekt problemy należy zgłaszać poprzez formularz kontaktowy Pomocy Technicznej lub na drodze telefonicznej do ww. działu.
Forum gram.pl nie jest oficjalnym kanałem pomocy technicznej. Działa na zasadzie Użytkownik dla Użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.05.2008 o 09:48, RobeN napisał:

Aby zainstalować grę rzeczywiście trzeba posiadać klucz, który aktywuje się w STEAM.
Jeden klucz można wykorzystać tylko dla 1 konta.
W tym wypadku wyjściem może być skontaktowanie się ze STEAM w celu zresetowania (uwolnienia)
klucza.
Całość procedury opisana jest pod adresem:
http://tinyurl.com/3jas4g

Znam ten link dzięki.

Dnia 07.05.2008 o 09:48, RobeN napisał:

STEAM informuje, iż w celu przeniesienia klucza należy przedstawić rachunek nie starszy
niż 90 dni.
Dodatkowo ostrzega, iż rachunki z aukcji internetowych czy sklepów z używanym oprogramowaniem
nie są akceptowane.

Zatem jeżeli gra została odkupiona, to jedynym wyjściem jest kontakt ze sprzedawcą
w celu uzyskania dostępu do konta, na którym gra została wcześniej aktywowana.

Dzięki Bogu udało się mi w końcu skontaktować ze sprzedawcą. Ma poszukać danych konta i je przesłać.

Dnia 07.05.2008 o 09:48, RobeN napisał:

Firma CD Projekt nie ma możliwości pośredniczenia w procesie przeniesienia/resetowania
kluczy.

Szkoda, że CDP nie informuje o wymaganiu konta Steam przy instalacji gry. Jest tylko info o konieczności posiadania łącza internetowego...

Dnia 07.05.2008 o 09:48, RobeN napisał:

Wszelkie sprawy z kontami użytkowników oraz kluczami muszą być załatwiane bezpośrednio
na drodze Użytkownik - STEAM (Valve). W innym wypadku zgłoszenie zostaje odrzucone.

P.S. Nadmieniam, iż w celu uzyskania pomocy technicznej CD Projekt problemy należy zgłaszać
poprzez formularz kontaktowy Pomocy Technicznej lub na drodze telefonicznej do ww. działu.

Forum gram.pl nie jest oficjalnym kanałem pomocy technicznej. Działa na zasadzie Użytkownik
dla Użytkownika.

Wiem, zgadzam się i przepraszam ale problem jest taki że nie posiadam karteczki z kluczem rejestracji elektronicznej więc nie mogłem wysłać zgłoszenia poprzez formularz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.05.2008 o 10:33, Evil Khan napisał:

Szkoda, że CDP nie informuje o wymaganiu konta Steam przy instalacji gry. Jest tylko
info o konieczności posiadania łącza internetowego...


z tyłu na okładce jest logo Steam oraz w ramce:
Uwaga: Korzystanie z tego produktu wymaga...musi być aktywowany po przez Steam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować