Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z grą Warhammer Online: Age of Reckoning – dzień trzeci

37 postów w tym temacie

Curtiss

W ten sposób dotarliśmy do końca Weekendu z grą Warhammer Online: Age of Reckoning. Dziś Myszasty proponuje nam małe podsumowanie i analizę informacji o grze. Ponieważ premiera dopiero jesienią tego roku, na ich weryfikację przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Przeczytaj cały tekst "Weekend z grą Warhammer Online: Age of Reckoning – dzień trzeci" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten tydzien z WH. Niby o wszystkim a zarazem o niczym

Ciekawe kiedy pojawi sie nasz forumowy Warhammerowy defetysta ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc spodziewałem się po Warhammer''ze Online czegoś więcej niż tylko MMORPG''a WoW''o podobnego... Wg. mnie gra nie będzie miała z kultowym WoW''em większych szans - na taką grę trzeba czekać do ukazania się Age of Conan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co więc będzie lepsze, co ciekawiej się zapowiada "Warhammer Online" czy "Age of Conan"? Wiem, że jest to pytanie z cyklu - Co jest lepsze, AMD czy Intel bądź ATi czy nVidia ale może ktoś by się pokusił o drobne porównanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh przeczytalem ten text i odeszly mi checi do warhammera. Screeny mozna by pomylic z tymi z wowa... :/ teraz chce zobaczyc czy age of connan cos ciekawego zaoferuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego artykułu można wyciągnąc wniosek, żę Wo będzie połączeniem WoW i GW, może wyjśc chała, ale nie musi.
W każdym razie Wo i tak będzie bardziej popularny niż AoC pomimo, że świat AoC jest dużo fajniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 20:01, Mattio napisał:

Ehh przeczytalem ten text i odeszly mi checi do warhammera. Screeny mozna by pomylic
z tymi z wowa... :/ teraz chce zobaczyc czy age of connan cos ciekawego zaoferuje..


No nareszcie jeden madry czlowiek na tym forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy na gram.pl będzie możliwość kupienia edycji kolekcjonerskiej tej gry bez posiadania tych Pre Order packow które już się wysprzedały ?? bo niemam zamiaru kupowac ich na allegro za 250 zł ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mariax: Prawo do zakupu edycji kolekcjonerskiej maja wylacznie osoby posiadajace pre order packa. Oczywiscie nikt do kupna nie zmusza, wiec pewnie czesc osob zrezygnuje (bo za droga, albo beta sie nie spodoba) i pewnie wtedy troche egzemplarzy trafi do sprzedazy, ze tak sie wyraze, normalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh wreszcie prawdziwe i klimatyczne uniwersum brutalne aczkolwiek piękne... A wy po której stronie staniecie? :D
Według mnie ta gra ma szanse stać sie liderem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupie i zobaczę czy warte jest swojej kasy (zakładam ze gra oferuje darmowy miesiąc standardowo przy zakupie gry). Świat Warka bardzo lubię ale ta grafika ma rzeczywiście trochę "słodkości" z WoWa i boję się że zepsuje klimat.

Nie było mowy ( a może przeoczyłem:) ) o zawodach (proff skill''e) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować