Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z grą Warhammer Online: Age of Reckoning – dzień trzeci

37 postów w tym temacie

Dość słaby tekst - niestety sporo błędów. Wytknę tylko ten najważniejszy:
"Premiera gry zapowiedziana została na jesień 2008, pozostało więc do niej maksymalnie pół roku."

"Jesień astronomiczna rozpoczyna się w momencie równonocy jesiennej i trwa do momentu przesilenia zimowego, co w przybliżeniu oznacza na półkuli północnej okres pomiędzy 23 września a 22 grudnia"
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jesie%C5%84

Czyli nie maksymalnie pół roku, a co najmniej pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie na czym opieral sie autor artykulu? i skad wzial porownanie do wow''a?
proponowalbym zapoznac sie bardziej szczegolowo z tematem a potem wypisywac podobne bzdety.
a jesli chodzi o aoc to jest to gw2 i tyle. biorac pod uwage zerowy wplyw pvp na swiat, jak i brak
rewardow za pvp to gra faktycznie bedzie swietnym tytulem dla graczy wow''a.
war to rvr mmorpg nie pve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 12:03, ANGST napisał:

no dokladnie....szukam i szukam....ktos wie jaka cena abonamentu? plz reply -> gg
8166244


Post wyżej, tak ciężko spojrzec post wyżej? Jezu, zero inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 11:41, BloodyHarry napisał:

Dobrze sie zapowiada.... chociaz mogliby zrobić go w realiach jakich był Warhammer :Dawn
of War i cała reszta.... to by było cos :)


Takie MMO też powstaje. Problem w tym, że trzeba poczekać kilka lat na premierę. W tej dekadzie się na nią nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie no panowie to jest jakas parodia po prostu......czy ja prosilem o kolejny dodatek do WOW`a ? Jak dla mnie to czar tej gry prysnął w mgnieniu oka...oczekiwałem na coś nowego, jakiś powiew świerzości w mmorpg a nie klon wow`a z tak samo szpetną grafiką ( nie nie chodzi mi o grafike, ale takie odwalenie rysunko-animowanej grafiki jakoś gryzie mi sie z warhammerem ) i w sumie skopiowana idea rozgrywki...nie, mysle ze to nie dla mnie. nie moglbym w to grac, a juz tym bardziej placic. wracam do Lineage2 cieszyc sie nowym dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu popatrzyłem na obrazki i wydawało mi się, że już to kiedyś widziałem. Zaraz co to może być... WoW! Gra jest po prostu marną kopią świata Warcraft''a. Jeśli ma na celu zgarnięcie jak największej ilości społeczności WoWa to nie wróże tej gierce długiego życia... Nie lepiej czekać na AoC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z was widzi z warze wowa to ma totalne klapki na oczach sprawdzcie sobie screeny z wowa i dopiero potem komentujcie lol dla zaciemnionych ;P przeciez w Warze nie bedzie zdjec muahahah a cala rozgrywka i system totalnie sie rozni od wowa no ale jak tam chcecie nikt was nie zmusza do grania w kultowa juz grę WARHAMMER Peace ... i jeszcze raz najpierw naprawde sobie porownajcie screeny ;PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 100% zgadzam się że WAR nie ma prawie NIC wspólnego z WoW''em , grafika całkowicie inna, system gry inny, martwią mnie jedynie pancerze i ogólnie ekwipunek...blizzard pozbył się world pvp i wszelkiego bicia sie na poziomie od patcha około 1.11 aż do teraz sukcesywnie usuwa resztki. Resillience , strażnicy w miastach, balans klas stał się BARDZO ubogi (SL/SL warlock kontra mag gracze wiedzą o co chodzi:) ). A w WAR ma być naprzykłąd obleganie zamków które mogą być zdobyte przez gildie , EXP ZA PVP innymi słowy nie musimy tłuc kompa jak na single player tylko prosto do innych graczy i po pysku ich :). Obstawiam że premiera będzie albo niedługo przed Wrath of The Lich King albo po, doczekać sie już nie mogę! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś uważa, że Warhammer Online jest kalką WoW''a to radziłabym zapoznać się z mechaniką obu gier jeszcze raz i zrewidować ten pogląd.
Przede wszystkim podstawowe założenia obu gier są całkiem różne - w WoWie króluje PvE (jakie jest PvP prawie każdy wie), co w War chyba nie zostanie aż tak bardzo rozbudowane (tj brak tak licznych raidowych instancji); natomiast Warhammer Online bazuje na RvR i temu założeniu podporządkowany jest prawie każdy (jeśli nie każdy) aspekt gry, włanczając w to także "questowanie", które także przyczynia się do popychania do przodu wszechogarniającej wojny. Kalka WoW''a co?
Także poszczególne aspekty rozgrywek zarówno PvE jak i PvP/RvR są różne poczynając o innych rodzajów questów, poprzez system nagradzania za PvP/RvR a kończąc na rozwoju karier (tj "klas").
Co do kalki, w dobie jak na razie nie kwestionowanej dominacji WoW''a trudno nie mówić o pewnych podobieństwach czy zapożyczonych rozwiązaniach. W War dopatrzyłam się nie tylko odniesień do WoW''a ale także GW (np. system farbowania zbroi). Nie sądzę by ta gra stała się "omg jeszcze jednym pseduo dodatkiem WoW''a", twórcy raczej starają się czerpać od konkurencji dobre i sprawdzone rozwiązania (np. tzn. "spece karier" zostały wprowadzone na wniosek graczy beta testów, którzy pragnęli większej indywidualizacji swojej "klasy") jednocześnie przedstawiając graczom nowe podejście do pewnych aspektów gier MMORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W WAR rzeczywiście krwi nie będzie (niestety!), ponieważ będzie on dostępny dla graczy od 12stego roku życia.
Osobiście wolałabym żeby świat był mroczny, krwawy (spaczony :> ), ale podejrzewam że producentów nie stać na to żeby robić grę "tylko dla dorosłych"...
Podobieństwo WAR do WOW (czyli cukierkowatość) to warunek przetrwania gry na współczesnym rynku.

Mimo wszystko gra zapowiada się bardzo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest niezła, tak jak już pisali stawia na RvR.
Trochę mi jeszcze przypomina Cabala online jeśli chodzi o naukę nowych skilli i to że po zabraniu q mamy od razu na mapie zaznaczone gdzie go zrobić :)
Z porównaniem do WoWa PvP o wiele lepsze.
Mroczny klimat wymiata, coś pod Lineage.
Jest to jeszcze nowa gra to są bugi, ale WoW tak samo wyglądał w dniu premiery :)
Mam nadzieję że gra się rozwinie i podejdzie WoWowi pod gardło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować