Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poza firewallem - gry bez prądu - Warhammer Fantasy Battle

10 postów w tym temacie

Curtiss

Warhammer Fantasy Battle jest grą, która zmieniła podejście ludzi do bitewniaków. Jednakże jej prawdziwa siła tkwi nie w zasadach, a w niesamowitym świecie, który przez lata został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Stał się on podstawą wielu książek, gier fabularnych oraz komputerowych. Zapraszamy do lektury.

Przeczytaj cały tekst "Poza firewallem - gry bez prądu - Warhammer Fantasy Battle" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare informacje odnośnie Vampire Counts (bazowane jeszcze na 6 edycji, podczas gdy jest już army book do 7... który jest też już przetłumaczony). Obecnie są po prostu wampiry, i nie ma podziału na Blood Line (Linie Krwi) a wykupuje się za punkty moce dla nich - przez co można zrobić wybuchową mieszankę z wampirów {np. Mistrz Czarnej Magii i do tego potężny wojownik? No problem ;)} Finnegan domagam się sprostowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WFB jest super, to fakt... Kazdy chcialby chyba miec all figurki i grac z przyjaciolmi... ale ja i tak do konca zycia pozostane wierny WHFRP ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znowu temat z cyklu: "Jeśli masz za dużo kasy...". Może tak coś na kieszeń przeciętnego gracza i nie od razu tak na głęboką wodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 22:54, Half-Devil napisał:

No i znowu temat z cyklu: "Jeśli masz za dużo kasy...". Może tak coś na kieszeń przeciętnego
gracza i nie od razu tak na głęboką wodę?


Przyjemnosci kosztuja... tak jak wszystko na swiecie zreszta ;-P Takze... ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie materiał ciekawy tylko:

> Niezbyt szybcy w ataku, stanowią doskonałą armię defensywną.

Z czym co do Krasnoludów nie mogę sie zgodzić. Ja gram nimi ofensywnie i sprawdzają sie bardzo dobrze.

Krasnoludy są urodzona amia walcząca, jak inaczej wytłumaczyć Umiejętności Strzeleckie 3, a Umiejętności Walki (czy jakkolwiek jest to po polsku) 4?

Da sie nimi dotrzeć do strefy rozmieszczenia wroga w 3 rundy (Strollaz''s Rune) ;) Potem robimy rzez na przeciwniku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy artykuł, nie mniej jednak wydaje mi się, że brakuje w nim trochę wstępu i zakończenia. O ile opis ras jest ok o tyle wstęp i zakończenie jest zbyt lakoniczny. Wygląda to trochę tak jakby autor ciął zakończenie by zmieniścić się w 5 stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas do tego dochodziłem, ale już wiem. Ja WFB po prostu kocham. Na dniach kupuję Bitwę o Przełęcz Czaszki a potem będę zbierała armię Krasnoludów. ;) Tekst w miarę niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 13:50, Azreix napisał:

Jakiś czas do tego dochodziłem, ale już wiem. Ja WFB po prostu kocham. Na dniach kupuję
Bitwę o Przełęcz Czaszki a potem będę zbierała armię Krasnoludów. ;) Tekst w miarę niezły.


Jak byś chciał niezły tekst o Krasnoludach to tu masz (zaznaczam od razu ze jest po angielsku):
http://z11.invisionfree.com/THE_GAMES_CLUB/index.php?showtopic=2040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować