Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przerośnięty gad upolowany - wyniki konkursu!

40 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2008 o 21:39, Earthshaker napisał:

LOL! Wygrałem! Nie wierzyłem, że to się stanie :P

Gratulacje towarzyszu, mam nadzieję że będziesz teraz chodził z wypiętą klatą prezentując z dumą jaki to z ciebie obeznany w gadach gracz :-) Oby nauczyciele biologii zzielenieli i zaczęli przetwarzać dwutlenek węgla na tlen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zdjęcie przedstawia raczej wszystko inne niżeli Tyranozaura.. Ten nie miał całej dolnej szczęki pokrytej uzębieniem. Zęby miał do ok 60% dolnej szczęki zaczynając od przodu, podczas gdy pozostałe 2 dinozaury całą dolną szczękę (sprawdzałem parę zdjęć w necie zanim udzieliłem odpowiedzi:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 22:08, Hubi Koshi napisał:

Gratulacje towarzyszu, mam nadzieję że będziesz teraz chodził z wypiętą klatą prezentując
z dumą jaki to z ciebie obeznany w gadach gracz :-) Oby nauczyciele biologii zzielenieli
i zaczęli przetwarzać dwutlenek węgla na tlen

Nareszcie pasja z dzieciństwa znalazła swój finał :P Będę pożerał złych ludzi tą kurtką, a guziczki będą jak ostre, wielkie kły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 22:14, Earthshaker napisał:

Nareszcie pasja z dzieciństwa znalazła swój finał :P Będę pożerał złych ludzi tą kurtką,
a guziczki będą jak ostre, wielkie kły :P

Tylko ich dobrze przeżuwaj, a jak zjesz jakiegoś dresa to noże, kasteciki i tym podobne metalowe dodatki wypluwaj, bo kurtka może niestrawności dostać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, poprzeć muszę Arlathana. Lepsze było by zdjęcie Tyranozaura na którym widać jego "przednie" łapy, jako jedyny, bądź jeden z niewielu wielkich drapieżników charakteryzował się tylko dwoma pazurami na tych mniejszych łapach. Już allozaur miał trzy pazury (no chyba, że samica z bólem głowy mu odgryzła...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... Takie losowanie, ciężko było wygrać, wygrana była tylko łudem szczęścia. :P

A z tym tyranozaurem to naprawdę mogliście dać jakieś inne zdjęcie, tylko szczęką to go nie da się rozpoznać... ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, cóż... gratuluje zwycięzcom. Mi kolejny raz się nie powiodło.
A klucz bardzo fajny. Można powiedzieć, że Earthshaker wygrał dzięki zębom Tyrannosaurus''a rex''a. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 22:37, gpodoba napisał:

Yhm... wszystkie poprawne odpowiedzi miałem i lipa :A :[


Takie jest zycie ;-) Nie ten konkurs to nastepny, uszy do gory ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajjj... Jak zwykle się nie powiodło. Oczywiście odpowiedzi poprawne, ale szczęścia brak niestety. No może następnym razem będzie lepiej ;]

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować