Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GeForce 9800 GTX - jutro premiera

23 postów w tym temacie

Planuję do wakacji zaopatrzyć się w nowego PC. Widzę, że z tego co publikujecie ( jako redakcja) o nowiutkich geforce''ach nie warto zaopatrywać się w te najnowsze rozwiązania(?)
Wygląda więc na to, że jedną z niewielu nowinek zawartych w tych układach to możliwość podłączenia trzech kart graficznych tego samego typu do płyty głównej. Hm, za tą cenę trzech kart rozsądniejszym wyjściem powinno być kupno mocnego geforce serii 8800 i tak zapewne zrobię. Ale tym samym poczytam jeszce o "cudownych" kartach z serii 9800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

B.A - musze przypomnieć sobie A-Team ;) Mardok, B.A, Buźka...Kurcze zapomniałem kto tam był!
Myślę że ta karta to nie jest kpina Nvidii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh Ati na pewno poleciałoby do przodu gdyby większość znała się na sprzęcie komputerowym :) Ja bym inwestował w Ati 3870x2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 15:05, MLODY2K6 napisał:

> Ja już sobie wyobrażam cenę tej karty hehe pewnie kolosalna ...

do 1200zl max


No to i tak dużo jak dla mnie hehe nie mam jeszcze stałgo zarobku a moge sobie złożyć super kompa za 3100 zł :D:D hehe
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by cena nie przekraczała 1000 zł, to może miałoby to sens. Lepiej zaopatrzyć się w jakiegoś 8800 lub 3xxx od ATI, różnice w wydajności i tak będą pewnie marginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na dobrą sprawę GeForce 8800GT/8800GTS/8800GTX są niewiele lepsze, a droższe w stosunku do analogicznych kart AMD ATI Radeon 3750/3780/3870 X2. Karty ATI tylko o kilka procent są słabsze, a tańsze o od 100zł do nawet (w przypadku 3870 X2 do 8800GTX Ultra) ok. 1000zł. Oczywiście trzeba poszukać dobrego sprzedawcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Sir Braveheart''a. Ja również nie mam stałego zarobku, a mimo to imam się dorywczych prac i, tak wynika z moich obliczeń, w czerwcu czy lipcu powinienem mieć już dobrego kompa. Już część kasy mam, a fakt, że mam jej 1100zł to chyba coś mówi...(1 m-c mi to zajęło)
I nie że się przechwalam. Inni mają więcej kasy ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specyfikacja prezentuje się nieźle, ale to tylko raczej to przemawia za kupnem :)

Raczej każda gra będzie chodzić bez problemu na wysokich detalach, ale jednak kosztem dość dużej ceny. Jeżeli będzie ona wynosić około 1200 zł, to według mnie kupno jest nieopłacalne. Lepiej będzie kupić słabszą kartę, a pozostałe pieniądze przeznaczyć na zbieranie na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie go kupuje. Mailem 8800GTX KO ACS3 i sie spalily 2 karty. Serwis oddal mi kase 2250zl i teraz wlasnie biore 9800GTX bo czesc kasy poszla na X360 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten pan grał kiedyś w moim ulubionych serialu z dzieciństwa... Drużyna A...;)
Tylko jaki on ma związek z tym newsem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować