Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

eXtra Klasyka HIT - nowa seria CDP - Temat Ogólny

1123 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2008 o 15:29, Uspatente napisał:

Nie wiem czy nie za szybko na powstanie tego tematu, ale zerknijcie tutaj:
http://www.gram.pl/seria.asp?id=38
powstanie prawdopodobnie nowa tania seria, a oprócz niej eXtra Klasyka DODATEK poświęcona
jak nie trudno się domyślić rozszerzeniom do gier :) Jak sądzicie, co powinno się w niej
znaleźć?

No chyba za wcześnie, bo jeszcze nie ma żadnych informacji =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc czyżby "podpucha"? Pasowałoby to, bo przecież czyścili XKN w tej wyprzedaży -50%. Z gier nic nie ma - na podanym linku są wymienione serie CDP i wśród nich te nowe. Na dodatek serie nie uwzględniają XK Gold - czyżby zatem po dwóch Sagach nic już nie miało sie ukazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia, ponieważ CDP wcześniej zrobił wyprzedaż gier z extra klasyki za 10zł

Extra klasyka dodatek - tam pewnie będą dodatki same wychodzić
Extra klasyka HIT - same hity ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 15:37, Ratefi napisał:

Extra klasyka dodatek - tam pewnie będą dodatki same wychodzić
Extra klasyka HIT - same hity ;)

Powiedz Sherloku jak na to wpadłeś?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2008 o 15:38, Bartkula napisał:

Powiedz Sherloku jak na to wpadłeś?:P


Sama nazwa na to wskazuje ale pewnie to nie znaczy napewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z czego robić wielkie "halo"... Przecież już w reklamie tej promocji z Extra Klasyki next było napisane: "CEL: Zdobyć ostatnie sztuki eXtra Klasyki neXt już za jedyne 9,99 zł!". Trochę dziwne, że już teraz wpisali tą serię do katalogu "serie wydawnicze" na gram.pl, ale kto ich tam wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 15:54, Kraju92 napisał:

Jeżeli seria będzie tania i gry będą dobre, to zapewne kilka gier kupię.

Seria raczej nie zmieni ceny. Już od paru ładnych latek kosztuje 19,99, a jeśli chodzi o tytuły to pewnie niektóre zostaną przeniesione z Extra Klasyki nexT i parę nowych dodanych.

Krejt
Jutro jest wtorek jak mniemam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 16:03, Erunn0 napisał:

> Jeżeli seria będzie tania i gry będą dobre, to zapewne kilka gier kupię.
Seria raczej nie zmieni ceny. Już od paru ładnych latek kosztuje 19,99, a jeśli chodzi
o tytuły to pewnie niektóre zostaną przeniesione z Extra Klasyki nexT i parę nowych
dodanych.

Krejt
Jutro jest wtorek jak mniemam.

I 1 Kwietnia :]
Prima Arplis?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od razu wiedziałem, że era ekstra klasyki nex się kończy jak zobaczyłem wyprzedaż. Ale fajnie:) ciekawe jakie będą tytuły, pewnie odpadną wszystkie wormsy i tony hawk''s 4. Więc w niedługim czasie możemy się spodziewać gier z taniej serii, chętnie kupiłbym F.E.A.R. E.P. Jestem ciekwaw jak będą wyglądały, na bank będą miały dwie okładki tak jak w TS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej aby w tej serii zaczęły pokazywać się w końcu tylko najlepsze tytuły, bo zasypanie XKN jakimiś Wormsami (jak juz to jeden pack duzy tylko wrzucic) czy Tony Hawk''ami to porazka byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hit... niby jakie tytuły zaczną dawać? Przecież w zwykłym EXn już były hit... wolałbym, gdyby rozbudowali Golda zamiast tworzyć nowe serie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 17:00, Mistic napisał:

Najlepiej aby w tej serii zaczęły pokazywać się w końcu tylko najlepsze tytuły, bo zasypanie
XKN jakimiś Wormsami (jak juz to jeden pack duzy tylko wrzucic) czy Tony Hawk''ami to
porazka byla.

Zauważ, że zniknęła z ramki Extra Klasyka Gold, jak się okaże, że zniknie całkowicie, to możemy pomarzyć o jedynej dobrej serii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się zgadzam - słowo Hit zobowiązuje :) Niektóre tytuły z XKN nijak nie zasługiwały na takie miano - chociażby Stubb... To już wolę wznowienie niektórych tytułów ze starej XK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 17:00, Mistic napisał:

Najlepiej aby w tej serii zaczęły pokazywać się w końcu tylko najlepsze tytuły, bo zasypanie
XKN jakimiś Wormsami (jak juz to jeden pack duzy tylko wrzucic) czy Tony Hawk''ami to
porazka byla.

Ej, ej, ej. Tony wawksy a przynajmniej Tony Hawks american wasteland to świetna gierka, a szczególnie multi jest swietne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować