Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

eXtra Klasyka HIT - nowa seria CDP - Temat Ogólny

1123 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2008 o 18:16, burczynski napisał:

Według mnie, to najlepsze co weszło do EKH, to Jade Empire i złota kolekcja NWN. Gry
podobnież bardzo dobre, a teraz za tak niską ceną napewno się skusze. A co w sądzicie
na temat tych gier ??
A teraz czekam aż wejdzie do EKH lub EKG Titan Quest :). Ciekawe tylko kiedy... ?

Najlepsze co wyszło to F.E.A.R wraz z dodatkiem. Ja juz Titan Questa mam z topsellera i chce sie z kims wymienic bo mi sie znudził;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 19:07, Steel Dogg napisał:

co jest nie można już dostać samego dodatku noc kruka


No niestety już nie można, jedynie za 28 zł całą Sagę Gotjica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 19:29, edsonpele napisał:

Nieźłe tytuły w niskiej cenie, ja chętnie bym kupił Dark Messiah, bo jeszcze nie miałem
okazji zagrać, a słyszałem że gra dobra


Gra jest świetna i jest na silniku Half-Life 2, więc fizyka i grafika wymiata. Gra na razie jest w TS za 40 zł, ale myślę że poczekamy jeszcze z pół roku i doczekamy się DM. Ja również czekam n wyjście tej gry w HIT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nowa seria bardzo fajna- dali nowe pudełka i nowe dobre gry.
Ja polecam w szczególności Fahrenheit''a- gra posiada niesamowity klimat oraz fabułę.
Chętnie zobaczył bym jeszcze w EKH: Dark Messiah, Guild 2, Fable oraz Rome: Total War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 07:42, swietlik94 napisał:

Oboj jesteście w błędzie:
http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/14638


Tyle że razem z przesyłką wyjdzie Ci tyle ile kosztuje edycja GOLD.

Dnia 05.05.2008 o 07:42, swietlik94 napisał:

Chętnie zobaczył bym jeszcze w EKH: Dark Messiah, Guild 2, Fable oraz Rome: Total War.


Na te gry jeszcze za wcześnie, one dobrze sprzedają się w TS więc nie licz że tak szybko pojawią się w EKH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 09:07, MTSMAFIOSO napisał:

Tyle że razem z przesyłką wyjdzie Ci tyle ile kosztuje edycja GOLD.

Zależy jaką przesyłkę. Poza tym było napisane, że nie można dostać :P.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem przesyłkę z grami z nowej serii eXtra Klasyka. Pudełka białe, zgrabne i praktyczne. Wydanie Gold ma pudełko w kolorze złotym (cóż za niespodzianka ;) ). Moim zdaniem to duży krok naprzód. Poprzednie niebieskie "kobyły" nie umywały się do opakowania Kolekcji Klasyki Cenegi. Kolejny plus to zrezygnowanie z zaklejania otwarcia pudełka.
Co w środku? Klasyka ;). Płyta, instrukcja do gry czasami również z poradnikiem a w wydaniu FEAR znalazłem też płytę bonusową (patche, poradniki, instrukcje i takie tam).
Wydanie Gold jest takie samo. Tyle, że sama instrukcja/poradnik wydana jest naprawdę porządnie - dobry, kredowy papier i większa objętość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy ogłoszą nowe tytuły w serii, bo z tego wysypu tylko Jade Empire zakupiłem, resztę albo mam, albo jest nie w moim guście. Najlepiej gdyby jak najczęściej wydawali jakieś sagi, albo starsze dobre gry, które nigdy w Polsce wydane nie były.

No i bardzo dobrze, że są małe pudełka, teraz więcej ich wejdzie na półkę. W Topsellerze też by mogli zmienić pudełka na mniejsze. A edycje premierowe mogą sobie mieć duże, bo i tak kupuję je bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś mi się o uszy obiło, że jakiś nowy zrzut się zapowiada:) Ale nie wiem czy nowe tytuły ni są jakieś tajne wiec może lepiej nie będę ryzykował... Po za tym nie jestem ich pewny w 100% Wiadomo w ogóle na kiedy nowy zrzut jest planowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj zamowiłem F.E.A.R wraz z dodatkiem;)
A ja przedwczoraj kupiłem dodatek do F.E.A.R.''a i uważam, że jest lepszy od podstawki więcej sieczki mniej chodzenia, grafa ta sama, dodali dwie bronie, ale spotkać się miałem przyjemność narazie z jedną, tą laserową. Skoro ta broń jest na laser to dlaczego jest przeładowanie?:P Może skuszę się też na Jade Empire, reszta mnie nie interere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2008 o 12:57, Pawłek napisał:

coś mi się o uszy obiło, że jakiś nowy zrzut się zapowiada:)


Ja nic nie wiem o nowym zrzucie, jakbyś napisał jakie będą tytuły byłbym bardzo wdzięczny :)

Dnia 11.05.2008 o 12:57, Pawłek napisał:

Ale nie wiem czy nowe tytuły ni są jakieś tajne wiec może lepiej nie będę ryzykował...


Tytuły są tajne wtedy jak są znane tylko przez pracowników CDP, uważam że jeżeli są jakieś przecieki tytuły automatycznie przestają być tajne, no chyba że podpisywałeś jakiś dokument że nie ujawnisz tych tytułów :]

Dnia 11.05.2008 o 12:57, Pawłek napisał:

Po za tym nie jestem ich pewny w 100% Wiadomo w ogóle na kiedy nowy zrzut jest planowany?


To że nie jesteś ich pewny nie jest aż tak istotne, najważniejsze że wiesz jakie to gry :P Natomiast wydaje mi się że absolutnie nic nie wiadomo o planowanej dacie premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że na stronie eXtra Klasyki ktoś zauważył 3 nowe tytuł, które szybko stamtąd zniknęły.

Raczej wątpię żeby to była ściema z racji, że tytuły rzeczywiście powinny się w serii pojawić. Dwa z nich bardzo by mnie ucieszyły.

Dobra, nie będę już dłużej trzymał w niepewności :) Skoro mówisz, że to nie jest zabronione. Ale żeby potem nie było na mnie. Na stronie eXtra Klasyki pojawiły się (i znikły):

- Broken Sword
- Cezara 4
- Virtua Tennis 3

Pierwszy i ostatni kupię, pytanie kiedy to dadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 16:00, Patryk Mogilno napisał:

No nie za dobre tytuły niestety. Może kupie Broken Sword ale watpie zeby F.E.A.R mi sie
znudził.



Gwarantuje, że sie znudzi :) No chyba, że jesteś wielkim fanem FPSów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować