Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

eXtra Klasyka HIT - nowa seria CDP - Temat Ogólny

1123 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2009 o 21:38, kedzior141 napisał:

Dzięki za info, pewnie kupię Race 07: The WTCC Game, bo lubię takie samochodówki.

revolt505

Przecież napisał, że źródło markolf.pl


Ale ja miałem na myśli ogólną, oficjalną i jedną stronkę, a nie jakieś poboczne należące do czasopism itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2009 o 21:48, revolt505 napisał:

Ale ja miałem na myśli ogólną, oficjalną i jedną stronkę, a nie jakieś poboczne należące
do czasopism itp.


no to jedynymi stronami które pasują do twoich kryteri są: cdprojekt.pl, cenega.pl, ea.pl itp. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 21:51, crash807 napisał:


> Ale ja miałem na myśli ogólną, oficjalną i jedną stronkę, a nie jakieś poboczne
należące
> do czasopism itp.

no to jedynymi stronami które pasują do twoich kryteri są: cdprojekt.pl, cenega.pl, ea.pl
itp. -.-


Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem OutRun 2006 i zauważyłem, że nie jest tak jak wcześniej, napisy XK HIT i Extra Klasyka "wyciętę"

a sama okładka nie ma takich przezroczystych pasków.

Wie ktoś czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy gdzieś może wypisują co następne wyląduje w XK Hit jakoś sporo wcześniej, czy też może zawsze musi być tak że w NP CDAction dawno jest pełna oferta wypisana a na gram pl się bawią w odkrywanie kart po troszkę.
bo ciekawi mnie jakie nowe gry mogą w nowym rzucie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 14:23, rtyrtyrty napisał:

czy gdzieś może wypisują co następne wyląduje w XK Hit jakoś sporo wcześniej, czy też
może zawsze musi być tak że w NP CDAction dawno jest pełna oferta wypisana a na gram
pl się bawią w odkrywanie kart po troszkę.


Zawsze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 17:35, KuroNeko napisał:

> W której obecnie taniej serii znajduje się Antologia Dawn of War? Czytałem że ma
być
> w GOLD a tymczasem w żadnym sklepie nie mogę upolować.
http://www.gram.pl/prod_8QrgJO3_Warhammer_40000_Dawn_of_War_Uniwersum.html
Prosze bardzo ;)

Hmmm...z tego co piszą w linku który podałeś wynika że DoW Antologia jest tylko w TopSeller...ja tymczasem czytałem na markolf.pl i na empik.pl że ta antologia jest już w extra klasyka gold...dziwna sprawa.

Edit: Dobra, już znalazłem wyjaśnienie-z przyczyn niezależnych od CD Projekt Antologia ta jeszcze nie wpadła do GOLD. Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jednej z reklam w grudniowym numerze CD-A widziałem, że jest już w sprzedaży w Extra klasyce dodatek. Jednak szukam tej gry na internecie od dwoch tygodni i na wszelkich stronach i porównywarkach cen cena gry wacha się w okolicy 40 zł czyli że gra jest sprzedawana jeszcze w TopSellerze. W jakiej serii gier jest obecnie sprzedawana ta gra? Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 12:06, Gromo napisał:

> Tytuł gry plis ...
Ups, orka. Medieval 2 Total War Królestwa/Kingdoms

Niestety, królestwa nie został przeniesiony do Extra Klasyki podobnie jak jeszcze kilka innych zapowiedzianych tytułów. Tylko TopSeller cie ratuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo coś więcej na tema wycofania tych przenosin do eXtra Klasyki? To trochę dziwne, że dawali reklamy do czasopisma i na internecie o tym pisali a nagle się wycofali. No i dla mojego portfela też szkoda bo muszę dopłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że gra Medieval II: Total War Królestwa nie została przeniesiona do XK Dodatek, to gdzie ją można kupić?? W Top Sellerze też już jej praktycznie nie ma bo wszędzie nakłady wyczerpane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 22:24, Gromo napisał:

to gdzie ją można kupić??


Choćby w sklepie gram.pl, czy gry-online. Faktycznie na ceneo wyszukuje jedynie 2 sklepy (w tym GOLu), więc coś z tym nakładem jest nie tak :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3kropki i markolf:
- FlatOut: Apokalipsa (XK HIT),
- Warhammer 40,000 Dawn of War: Antologia (XK GOLD).
19.02.2010
-Medieval 2: Total War - Królestwa dodatek, teraz na 3kropki za 20zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Diablo II będzie jeszcze w jakiejś serii wydawniczej? Bo już nawet w Platynowej Kolekcji ciężk odostać, a poza tym 50zł to za dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować