Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

eXtra Klasyka HIT - nowa seria CDP - Temat Ogólny

1123 postów w tym temacie

Od 14 maja w eXtra Klasyce dostępne będą nowe tytuły:
- MotoGP 2008 (XK HIT)
- Wheelman (XK HIT)
- Zeno Clash (XK HIT).
Źródło: Markolf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 14 Maja trafi również:

XK HIT
- Driver: Parallel Lines
- Warhammer 40.000 Dawn of War Soulstorm

XK DODATEK
- Medieval II Królestwa

XK GOLD
- Gobliiins 1-4
- Postal Aniversary

Miałem nadzieję, że ujrzę w dodatku Megapack do TDU :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2010 o 20:01, crash807 napisał:

XK DODATEK
- Medieval II Królestwa


To jest samodzielny dodatek, czy wymaga Medieval II?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co, Postal w Goldzie? To chyba jakiś żart tyle tylko że mało śmieszny. Ciekawe kto w CDP wpadł na taki "genialny" pomysł, bo to że w pudełku znajduje się kilka gier nie oznacza jeszcze że można ją wrzucać od razu do golda, tu się liczy jakość, nie ilość. Mam tylko nadzieję, że nie znajdzie się zbyt wielu nabywców co bądź co tej beznadziejnej gry. A i Gobliinsy w tej samej serii to też dość naciągana sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@dave03
Co kto lubi. Ja uwielbiam Postala. Kocham po prostu taki humor ;D.
Gold ma właściwie to do siebie, że gry w nim są droższe. I nic poza tym. Nie świadczy to o ''wielkości'' gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz słabsze gry w EK Hit. Słowo "Klasyka" w nazwie traci swój czar, gdyż słabo teraz z klasycznymi, kultowymi grami. Jednak może się skuszę na najnowszego Drivera - z szacunku dla serii (grałem w Driv3r z własnej, nieprzymuszonej woli, a to nie lada wyczyn).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drivera mam z CDPROGRAMU, DoWa z efektu serii (odsprzedałem od razu :P), Medievala II nie mam, POSTALa mam wszystkie części z playa, więc zostaje Gobliiins 1-4 i ze wcześniejszego rzutu Zeno Clash + Wheelman. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 20:11, Ancient_Lord napisał:

Coraz słabsze gry w EK Hit.


Oczywiście że jest coraz gorzej. A to też dlatego iż CD Projekt w ostatnim czasie nie wydaje praktycznie żadnych głośniejszych i lepszych tytułów i to z kolei wiąże się z tym że po prostu nie ma co spadać do reedycji. Przykładów tego jest pełno, bo i najnowszy dodatek do Stalkera, Risen i wszystkie gry od BioWare czy Blizzarda a parę dni temu okazało się że Cenega wypuści FEAR 3. To jednak i tak nie wszystko bo CDP już stracił prawa nawet do klasyków takich jak Morrowind czy Heroes III. Jak tak dalej pójdzie to CDP zostanie tylko z tym swoim Wiedźminem.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 20:23, dave03 napisał:

do klasyków takich jak Morrowind czy Heroes III. Jak tak dalej pójdzie to CDP zostanie
tylko z tym swoim Wiedźminem.


...który cały czas gnije w platynce. A ta gra ma 2,5 roku. Mirror''s Egde jakiś rok po premierze kupiłem za 25 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 21:34, Gumisiek2 napisał:

Może mieć i 10 lat, jeżeli dobrze się sprzedaje, to nie spadnie do niższej serii (vide
Diablo II).


Klucze do Diablo 2 + dodatek kosztują na Allegro 15 zł. W pudełku za 60-70 nikt nie kupuje, bo po co? Powody takiego przetrzymywania gry w platynie są mi nieznane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 20:48, Feallan napisał:

...który cały czas gnije w platynce. A ta gra ma 2,5 roku. Mirror''s Egde jakiś rok po
premierze kupiłem za 25 zł...

To zapewne przez premierę edycji rozszerzonej, bo dzięki temu sprytnemu zabiegowi grę rok po premierze można było nadal sprzedawać po pierwotnej cenie. Choć uczciwie trzeba przyznać że wydanie było bardzo bogate. Tak czy inaczej ta gra powinna już być dawno dostępna po niższej cenie niż 70zł.

Gumisiek2 --->

Dnia 11.05.2010 o 20:48, Feallan napisał:

Może mieć i 10 lat, jeżeli dobrze się sprzedaje, to nie spadnie do niższej serii (vide Diablo II).


Tutaj niestety sami jesteśmy sobie winni i nie trzeba daleko tego szukać tylko zobaczyć choćby do tematu ze zdjęciami ile osób kupiło Wiedźmina w dwóch edycjach (pierwsza premierowa i rok później jeszcze rozszerzona) i tym samym podbijało sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 16:12, FPSProjekt napisał:

-50% od 15.07 do 31.08.2010 gry EXTRA KLASYKA i jej odmiany HIT i GOLD (m.in. Empik)

Hmmm...całkiem niezłe promo, w stylu 2 w cenie jednej. Ale dziwi mnie tak długi czas trwania-1,5 miesiąca to długo. A, obowiązuje w sklepach internetowych czy tradycyjnych też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, dość długo będzie trwała ta promocja, czyżby szykował się nowy duży rzut tytułów? Fajniejsze gry zostaną wykupione pewnie w 100% Ja tam zaczaje się na Medieval 2 z dodatkiem. Tylko, gdzie można znaleść pełną i aktualną liste tytułów z eXtra Klasyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować