Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

eXtra Klasyka HIT - nowa seria CDP - Temat Ogólny

1123 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2010 o 11:30, Sob-styl napisał:

Mam pytanie dotyczące FEAR. Gra ta jest normalnie sprzedawana w sklepach jeszcze? Byłem
niedawno w WaWie, obskoczyłem kilka Empików/Media Marktów - nic. Nie wiem jak z moim
Zgorzelecem, ale wybór tutaj jest na pewno mniejszy, choć dziś postaram się rozejrzeć.
Co cieakwe - w sklepie gram.pl czy wirtus jedynki nie ma w ofercie. CO jest?

wycofano, ale jak chcesz to ci moge sprzedac za 25 zł z TS uzywke. pisz na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

markolf.pl podaje:
Firma CD Projekt zapowiedziała nową odsłonę swojej serii tanich gier - eXtra klasyki. Póki co nie jest znany wygląd pudełek, cena, ani gry jakie do serii wejdą. Wszelkie informacje można śledzić na specjalnie stworzonej stronie internetowej: http://nowaklasyka.com/
od 24.09.2010r. w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już wiemy skąd ta przecena gier z Extra Klasyki: Dodatek/Hit/Gold. Szykują coś nowego i tyle.
Ciekawe tylko czy "przy okazji" nie podniosą również ceny tak jak swego czasu zrobiła to Cenega. Z drugiej strony przy tak ubogiej jak na tą chwilę ofercie wydawniczej tego dystrybutora byłby to chyba strzał w stopę. Liczę też na to że podarują sobie pudełka Blue-Ray. Ciekaw też jestem czy pojawią się jakieś atrakcyjne nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już 24 września 2010 roku, wystartuje nowa odsłona serii Extra Klasyka. Na razie nie znamy ceny, ale wiemy jakie gry pojawią się w tej serii:

Extra Klasyka
Alone in the Dark
Company of Heroes
Company of Heroes: Oposing Fronts
Driver: Parallel Lines
F.E.A.R 2: Project Origin
Juiced 2: Hot Import Nights
Medieval II: Total War - Królestwa
Mount & Blade
Piraci z Karaibów 3: Na krańcu świata
Test Drive Unlimited
The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
Warhammer 40000 Dawn of War: Soulstorm
Warhammer 40000 Dawn of War II

Extra Klasyka Gold
Legendy RPG
Spellforce Universe
Supreme Commander: Złota Edycja
The Guild 2: Platinum
Titan Quest: Złota Edycja
Warhammer 40000 Dawn of War Antologia

Źródło: markolf.pl

Biorę F.E.A.R 2: Project Origin i The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, fajny rzut szkoda tylko że w sumie mało nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 11:50, KofeinowyPablo napisał:

Biorę F.E.A.R 2: Project Origin i The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena,
fajny rzut szkoda tylko że w sumie mało nowości.


Te pozycje kupię obowiązkowo, ale jescze kilka również. Na pewno Mount & Blade i chyba Down of War II. W każdym razie, w końcu coś nowego, co warto mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 15:17, Ancient_Lord napisał:

A wiadomo jak będą wyglądać pudełka?

Coś mi się wydaje, że CDP zrobi wszystko żeby wyglądały one możliwie jak najbrzydziej. Ale mogę się mylić.

Z tej nowej odsłony interesuje mnie Riddick, ale czy go zakupie to w dużej mierze zależy właśnie od wyglądu pudełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, jest i coś dla mnie, na szczęście. Company of Heroes z dodatkiem, grę chcę mieć od paru ładnych lat, ale jeszcze jakoś jej nie zakupiłem. No i jeszcze Spellforce Universe, "dwójka" była kiedyś w CDA, bardzo mi się spodobała, chciałbym całą sagę mieć. Opcjonalnie dodatkowo mogę zastanowić się nad Test Drive i antologią DoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nic specjalnego.
Alone in the Dark, Company of Heroes, Company of Heroes: Oposing Fronts, F.E.A.R 2: Project Origin, Juiced 2: Hot Import Nights, Mount & Blade,Titan Quest: Złota Edycja mam bądź posiadałem/ukończyłem.
Skuszę się tylko na legendy RPG mimo iż wszystkie gry z tego pakietu mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować