Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

eXtra Klasyka HIT - nowa seria CDP - Temat Ogólny

1123 postów w tym temacie

Jeden z lepszych rzutów ostatnich miesięcy.
Dodatek do SupComa to pozycja obowiązkowa dla wszystkich wielbicieli strategii (IMO najlepsza strategia w jaką grałem - razem z podstawką), kupiłbym Warhammera, jednak wolę poczekać na jakiś pack ze Soulstormem w przyzwoitej cenie. Na pewno kiedyś zaopatrzę się w Spellforce 2 ZE, mam cały komplet "jedynek" - bardzo dobre gry. Juiced 2 za taką cenę także opłaca się brać - miła, niestresująca, arcadowa rozgrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 11:11, RamboPL napisał:

Ja to się zastanowię albo nad Warhammerem, albo Penumbrą.


Nie ma nad czym - dwie świetne produkcje, w dodatku w packach. W połączeniu z rzutem Gears of War i UT3 do XKG, mamy najbardziej epickie odświeżenie serii wydawniczej. CDP - brawa na stojąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 10:19, milten6 napisał:

... kupiłbym Warhammera, jednak wolę poczekać
na jakiś pack ze Soulstormem w przyzwoitej cenie.


W piątek Uniwersum wyjdzie w PK, rok temu wyszło w ZK, za rok może być dopiero w TS (może trochę wcześniej) Może za 1,5 (1) roku trafi do XK (gold). Chcesz tyle czekać? Ja nie zamierzam.
http://www.gram.pl/news_8griGu,7_Warhammer_40000_Dawn_of_War_Uniwersum_w_Platynowej_Kolekcji_juz_w_piatek.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 14:32, Opal_P napisał:

W piątek Uniwersum wyjdzie w PK, rok temu wyszło w ZK, za rok może być dopiero w TS (może
trochę wcześniej) Może za 1,5 (1) roku trafi do XK (gold). Chcesz tyle czekać?


Jakoś przeczekam :). Zresztą aż tak bardzo na Warhammerze mi nie zależy - mam wiele innych fajnych strategii (gram w SupComa z dodatkiem od mniej więcej roku i mi się nie nudzi), tak więc jakoś przeżyję oczekiwanie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, trzeba przyznać, że nowy zrzut zapowiada się znakomicie. :D Chyba skusze się na Penumbre, Stranglehold i dodatek do Supreme Commander. Widać, że CDP w końcu zaczyna starać się o graczy i nadrabiać straty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 23:44, Dark_Sebat napisał:

No, no, trzeba przyznać, że nowy zrzut zapowiada się znakomicie. :D Chyba skusze się
na Penumbre, Stranglehold i dodatek do Supreme Commander. Widać, że CDP w końcu zaczyna
starać się o graczy i nadrabiać straty. :)


mi brakuje jakiegoś konkursu jak dawniej przy okazji nowych rzutów no i nie daruje im, że nadal kiszą DODATEK do TDU w topsellerze. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 21:00, Iverson7 napisał:


- Warhammer 40,000: Dawn of War Antologia (Warhammer 40,000: Dawn of War, Warhammer 40,000:
Dawn of War - Dark Crusade, Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault)


Hmm...a gdzie Soulstorm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 11:07, Ecko09 napisał:

Hmm...a gdzie Soulstorm?


w sklepie.
zbyt świeża to kampania, by dodawali ją do antologii dostępnej za tak niską cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2009 o 11:07, Ecko09 napisał:

Hmm...a gdzie Soulstorm?


W Uniwersum Warhammera które w PK wychodzi jutro a odpowiedź była kilka postów wyżej :) (szukaj mojego postu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy rzut nawet nie najgorszy tyle tylko że to co by mnie ewentualnie interesowało to już dawno kupiłem (CoH: Na Linii Frontu i SpellForce 2 ZE) albo też nie mam jeszcze podstawki (Heroes V: Kuźnia Przeznaczenia). Reszta mnie nie interesuje. Wygląda więc na to że nic z tego nie kupię. Tak swoją drogą to podstawka Heroes V już chyba dawno by mogła spaść z tej platyny gdzieś niżej podobnie zresztą jak ten Gothic 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 18:11, Ezio napisał:

Nie mogą spaść.Diablo II,antologia blizzard,heroes v,warcraft III,gothic III,stalker
i tdu nigdy ne spadną.

Te od Blizzarda nie spadną, reszta - czemu nie? Skoro GoW i UT3 są już w Goldzie, a np. SC w Hicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, gry od Blizzarda to trochę inna bajka i one rzeczywiście raczej tak szybko nie zagoszczą w tej serii (jeśli w ogóle), ale Heroes V na pewno by mogło. Zresztą część III i IV już dawno się w niej znajdują więc nie sądzę aby to było nierealne. Wygląda na to że i w Platynowej Kolekcji sprzedają się na tyle dobrze że CDP nie widzi sensu puszczania tego za mniejsze pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nowego rzutu ciekawie wygląda Stranglehold - myślę że, teraz cena jest dość atrakcyjna więc być może się skuszę. Oprócz tego hm ... Heroes of Might&Magic V: Kuźnia Przeznaczenia ... no ... W KOŃCU ... już jakiś czas mam HoMM V [ w wersji EK, a co ;-P ] więc dodatek by się przydał. Reszta mnie niespecjalnie interesuje.

Citkowski -> długo się jeszcze będziesz żalił w każdym możliwym temacie że, nic nie wygrałeś / nie ma konkursu? To już żałosne się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 6 listopada w eXtra Klasyce dostępne będą nowe tytuły:


- Space Siege (XK HIT),
- Race 07: The WTCC Game (XK HIT),
- Driver: Parallel Lines (XK HIT),
- The Settlers: Dziedzictwo Królów Złota Edycja(XK HIT),
- Lost Planet: Extreme Condition (XK HIT),
- Turok (XK HIT),
- Titan Quest: Złota Edycja (XK GOLD),
- Medieval II Total War: Królestwa (XK DODATEK)
- Age of Empires III: The Asian Dynasties XK DODATEK)


Cena gry (w zależności od serii):

XK HIT - 24,99zł
XK DODATEK - 19,99zł
XK GOLD - 29,99zł

źródło: markolf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2009 o 21:03, LESZ3u napisał:

- Space Siege (XK HIT),

Nie dla mnie

Dnia 15.10.2009 o 21:03, LESZ3u napisał:

- Race 07: The WTCC Game (XK HIT),

mam

Dnia 15.10.2009 o 21:03, LESZ3u napisał:

- Driver: Parallel Lines (XK HIT),

grałem

Dnia 15.10.2009 o 21:03, LESZ3u napisał:

- The Settlers: Dziedzictwo Królów Złota Edycja(XK HIT),

nie dla mnie

Dnia 15.10.2009 o 21:03, LESZ3u napisał:

- Lost Planet: Extreme Condition (XK HIT),

miałem ale sprzedałem nówkę w folii bo wtedy by mi ta gra nie poszłą (wygrałem ją w konkursie). Może się skuszę bo wydaje mi się, że warto.

Dnia 15.10.2009 o 21:03, LESZ3u napisał:

- Turok (XK HIT),

mam

Dnia 15.10.2009 o 21:03, LESZ3u napisał:

- Titan Quest: Złota Edycja (XK GOLD),

nie dla mnie

Dnia 15.10.2009 o 21:03, LESZ3u napisał:

- Medieval II Total War: Królestwa (XK DODATEK)
- Age of Empires III: The Asian Dynasties XK DODATEK)

to to dodatki więc nie dla mnie.

Generalnie zrzut EXTRA. Nie dość, że dużo tytułów to jeszcze znakomitych. Większość mam, jedynie lost planet mi pasuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nad driverem się zastanowię...nigdy w ŻADNEGO jeszcze nie grałem.
a z poprzedniego rzutu Juiced 2 wziąłem, i wszystko jest co trzeba(kod do games for windows live etc) bo nigdy nie wiadomo jak to z reedycjami jest. gra fajna tylko wydaję się że bez karty dźwiękowej w komputerze(nie zintegrowanej) trzeba przyśpieszenie sprzętowe dźwięku zmniejszać do 0 żeby nie wywalało do pulpitu(tak często) i żeby klatki na sekundę nie wynosiły 10-15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować