Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

eXtra Klasyka HIT - nowa seria CDP - Temat Ogólny

1123 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2010 o 12:54, Tyler_D napisał:

jeżeli staję przed wyborem - kupić grę od jednego dystrybutora


ja staję przed wyborem: kupić grę x lub kupić grę y. i nie liczy się dla mnie, którego dystrybutora wspomogę, który dystrybutor ma lepszą reklamę albo który daje bardziej kolorowe pudełka. Kłejku, ogarnij się, bo ostatnio lubisz pisać długie posty albo o niczym, albo o nieistotnych pierdołach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 12:59, Daelor napisał:

ja staję przed wyborem: kupić grę x lub kupić grę y. i nie liczy się dla mnie, którego
dystrybutora wspomogę, który dystrybutor ma lepszą reklamę albo który daje bardziej kolorowe
pudełka. Kłejku, ogarnij się, bo ostatnio lubisz pisać długie posty albo o niczym, albo
o nieistotnych pierdołach...

Cóż ... kupuję oryginały od jakiegoś czasu i dziwnym trafem zdecydowanie więcej mam tych spod znaku Cenegi niż CDP - o czym to świadczy? No właśnie. Dla ciebie się to czy tamto nie liczy ale nie mierz innych swoją miarą - ja daję dowolność każdemu, przedstawiłem tylko swoje stanowisko w tej sprawie nie narzucając go nikomu a ty chyba właśnie świadomie bądź nie do tego dążysz. ;-) I jakoś nie przypominam sobie swoich przynudnawych postów na tym forum ostatnimi czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny sposób rozumowania...
Gdybym myślał tak, jak Ty, to oznaczałoby to focha na CDP i niekupienie kozackiego DoW, czyli miałbym zrezygnować z tak wspaniałej gry tylko z tego powodu, że pudełko nie spełniło moich oczekiwać, bo po ujrzeniu reklamy wcześniej, ostatecznie dostałem do ręki coś innego?

No WAI!
Przecież to brzmi jak jakaś przemowa prezesa z ostatnich kilku tygodni... :D

Nie zwracam uwagi na formę wydania gry, bo i niby co to miałoby dawać? Nie rozumiem podniecania się edycjami kolekcjonerskimi i wydawania na nich kilkuset złotych tylko po to by dostać numerowany nocnik, podpisaną przez twórców gry rolkę papieru toaletowego, czy inne gadżety, które na cholerę mi mają zagracać pokój. ;]
Dla mnie wystarczy nawet i tekturowe opakowanie czy i wręcz nawet i sama goła płyta, a ostatecznie bajty na dysku po kupieniu gry w formie czysto cyfrowej.

To tylko gra przecież. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 13:06, Tyler_D napisał:

więcej mam tych spod znaku Cenegi niż CDP - o czym to świadczy?

no właśnie, o czym?
według mnie o tym, że Cenega ma więcej interesujących Ciebie gier a nie, że jest fajniejszym wydawcą ;]

Dnia 11.09.2010 o 13:06, Tyler_D napisał:

I jakoś nie przypominam sobie swoich przynudnawych postów na tym forum ostatnimi czasy.

nie mierz innych swoją miarą ;D

meryphillia dobrze to podsumował.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie do końca zrozumieliśmy ... to że CDP ma takie czy nie inne zagrania [ które mi się niespecjalnie podobają ] nie oznacza że nie kupię już żadnej ich gry [ a kupuję je od czasu do czasu od wszelakich dystrybutorów i we wszelakich wersjach od bieda-biedronek po ek ] a tylko tyle że patrzę na ewentualne kupno nie tylko pod względem tego co jest tańsze. Aktualnie jest taki wybór w kupnie można przebierać w tym jak w ulęgałkach czy mówimy o normalnej dystrybucji czy o elektronicznej.

Dnia 11.09.2010 o 13:09, meryphillia napisał:

Nie zwracam uwagi na formę wydania gry, bo i niby co to miałoby dawać?

Jedni na to zwracają uwagę, jedni nie - kwestia podejścia. Jeden zadowoli się samą grą nawet w kopercie, drugi nie - dajmy żyć obu. ;-)
>Nie rozumiem podniecania

Dnia 11.09.2010 o 13:09, meryphillia napisał:

się edycjami kolekcjonerskimi i wydawania na nich kilkuset złotych tylko po to by dostać
numerowany nocnik, podpisaną przez twórców gry rolkę papieru toaletowego, czy inne gadżety,
które na cholerę mi mają zagracać pokój. ;]

Akurat z EK jest taka sytuacja że ostatnimi czasu można zdobyć je za śmieszne pieniądze [ nówki ] a czasami nawet i taniej niż wersje które trafiły do tanich serii. Więc te kilkaset złotych to lekka przesada - rzadko się trafia taka gra [ SC II to chyba ostatni taki przykład ] - normalnie EK stoją po 120 - 150 zł góra jeśli dobrze pamiętam. Wszystko zależy od tego kto jak postrzega zbieractwo i granie. I po cóż się kłócić? ;-)

A tanie serie zawsze będą miały swoich zwolenników tak samo i wypaśne ek.

Azra => ano o tym że tak jak zauważyłeś C* ma ciekawsze dla mnie pozycje ale nie tylko, stosunek do klienta, promocje które naprawdę są promocjami i programy lojalnościowe chociażby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie odbieram komuś przyjemności kolekcjonowania zbiorów w taki sposób jaki uważa za stosowny. Jedynie właśnie dziwi mnie możliwość focha na wydawcę, bo nie spełnił obietnic, jakie niby sugerował w kampanii reklamowej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja was nie rozumiem, piszecie że to dno bo zerżnięte od cenegi. Ale czy wy nie widzicie że cenega zerżnęła pudełka od PS3?????? Nikt tego nie komentuje. Dla mnie takie pudełka nie są wcale fajniejsze bo nie pasują do reszty normalnych pudełek, przez co "nieschludnie" wygląda moja kolekcja gier na pulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, już dawno, gdy po raz pierwszy zobaczyłem ten design to na myśl przyszły mi pudełka gier na PS3. No cóż ja się pogodziłem z tym jak to wygląda i skupiam się na grze, którą kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 15:55, xD_ominik napisał:

Ja was nie rozumiem, piszecie że to dno bo zerżnięte od cenegi. Ale czy wy nie widzicie
że cenega zerżnęła pudełka od PS3?????? Nikt tego nie komentuje.


Tylko że jak można przeczytać na poprzedniej stronie tego tematu to jakiś gość z CDP mówił że nie podoba im się jak konkurencja wykorzystuje ich patenty. I jak dla mnie jest to w tym momencie śmieszne, że sami to nie są nic lepsi. A nie słyszałem żeby kiedykolwiek ktoś z Cenegi mówił coś takiego więc co tutaj komentować? No może tylko że te pudełka mnie osobiście się nie podobają, ale są i tacy co mają odmienne zdanie w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tak daleko nie doszedłem... Cóż, że zerżnięte to widać, bo od paru dobrych lat CDP nie ma swoich dobrych pomysłów, a jeśli już to muszą to spieprzyć. Chociaż i tak lepiej wyglądają niż dotychczas. Ja i tak preferuję wydania premierowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to w końcu jest, na tej liscie która ktoś podał były obydwa Serious Samy, a w każdym empiku, sklepie gramu jest tylko Drugie Starcie... A tak już myślałem, że będzie tak pięknie.
Czyli w końcu taej pierwszej części nie będzie w ogóle czy pojawi się później, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 19:03, Markush napisał:

Jak to w końcu jest, na tej liscie która ktoś podał były obydwa Serious Samy, a w każdym
empiku, sklepie gramu jest tylko Drugie Starcie... A tak już myślałem, że będzie tak
pięknie.
Czyli w końcu taej pierwszej części nie będzie w ogóle czy pojawi się później, czy jak?

sklep gramu 35zł

20100924095705

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 09:57, FPSProjekt napisał:

sklep gramu 35zł

Oo. Chodziło mi bardziej o to w extra klasyce, ale Topseller nawet lepszy.
Teraz pozostaje tylko modlitwa o dostępność tego w empiku bądź MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować