Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sfabrykuj historię z przestępstwem i grami w tle. Gazeta zapłaci!

40 postów w tym temacie

Co za pierdzioł wymyślił taki temat! -_-
Gry komputerowe i na konsole tak naprawdę odciągają ludzi od przestępstwa, chociaż są wyjątki, jak w każdym przypadku innych kategorii. : p
Ale coś takiego, jeszcze wyssane z palca...
Uhu, gazeta ściemnia........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to właśnie działa- pogoń za sensacją, za wszelką cenę, a dzięki temu większa sprzedaż/oglądalność. Jakoś mnie wcale nie dziwi to co przeczytałem, przecież wiadomo, że dla sporej części dziennikarzy prawda się nie liczy. Musi być sensacyjnie i dramatycznie, a czy ludziom robi się przy okazji wodę z mózgu to już nikogo nie obchodzi, można ich karmić wyssanymi z palca historyjkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 17:09, M3rc3n0r napisał:

Nadchodzą ciężkie czasy dla gier O.o. Ale to przeminie. Nie kryjmy się, za 100 lat takie
rzeczy będą nie do pomyślenia :D.


Raczej nie nadchodzą, śmiem stwierdzić, że wręcz przeciwnie, kończą się. No bo kto najbardziej atakuje gry wideo (pomijając przypadki takie jak z newsa- bo tu chodzi tylko o kasę)? Ludzie którzy w życiu nie mieli pada w ręce. A obecnie dorastają pokolenia graczy, przeciwnicy w końcu wymrą i będzie dobrze :)

PS: A za 100 lat będzie jeszcze gorzej. Poziom telewizji i najwyraźniej prasy również, spada na łeb na szyję. Wniosek- za 100 lat media będą zdegenerowane do granic możliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"mam na imię Kamil i mam 12lat. od 11lat gram w gry z serii SWAT a od 5 lat prubóję sie dostaci do prawdziwej jednostki, wiem rze to brzytko ale gry zrobiły mi już wodę z mózgó!!!!111!!111!!!! Edyto prosze o pomoc;((((((((("

Ja chcę moje moje 999GBP (to jeszcze nie tysiąc;P)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzka głupota nie zna granic. jakich oni tam redaktorów mają?? Że nie potrafią znaleźć jakiegoś newsa tylko proszą o sfabrykowanie jakiegoś?? Ambitny redaktor sam by taki sfabrykował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 17:53, Moras1990 napisał:

Czego to ludzie nie wymyślą, żeby coś osiągnąć... Podrzućmy im pomysł, że Irak przejął
Rosję. Może o tym napiszą?:P


Tylko jeżeli powodem ataku były partie w Act of War, które Iracki naczelnik sił zbrojnych (czy ktoś w tym typie) co niedzielę rozgrywał po sieci z Putinem ;p I dostawał po tyłku, więc się zdenerwował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz będą do nich pisać wymyślone historyjki ludzie którzy szukają łatwego zarobku, a jak oni którąś opublikują to przeciwnicy gier będą mieli kolejne przykłady do swoich propagand.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować