Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt zamyka serię eXtra Klasyka neXt!

51 postów w tym temacie

No to żegnaj EK neXt i witaj Ekstra Klasyko HIT (?).
Czekamy na nową serię godną nazwy ekstra klasyki, bo chyba nikt nie wątpi, że to całkowity koniec z tą serią. Już nawet na forum rozpętała się prawdziwa dyskusja na ten temat... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się - na pewno będą do niej trafiać gry słabsze, które będą przechodzić drogę od Premiery->Platynowej->TopSeller. Ja bym chciał aby podobnie jak ma Cenega trafiały do niej Antologie starszych tytułów (Comandos, Age of Wonders), czy reedycje gier, które nie były w tanich seriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pitolenie, za przeproszeniem ;]. IMO formuła trochę CDP-ów przerosła i próbując się wykaraskać postanowili stworzyć serię, która będzie się zapewne różnić od Gold tylko detalami, nowy szyld w to wliczając ;P. Ale tak czy siak... Czekamy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego, że będzie nowa seria wątpliwości nie ma. Pewnie niedługo już pojawią się pierwsze informacje na temat nowego wydania (dawkowane jak zawsze po jednym zdaniu, co jest bardziej irytujące niż interesujące). Szkoda tylko, że do Extra klasyki next trafiały zwykle gry już "przemielone i przeżute" (;P), często wypadające blado w porównaniu z tanią propozycją Cenegi. Chociaż oczywiście znajdowały się też perełki, które warto miec w kolekcji (rzecz jasna te już mam). Więc zmiany były już na prawdę potrzebne ;) Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co? CDP zmieni tylko nazwę i pudełko, idea zostanie taka sama. Cóż, czekam co z tego wyjdzie, bo jak na razie przy ostatnim rzucie S$ Cenegi CDP wygląda blado IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czwarta zmiana image serii, tak się nie robi (zwłaszcza że poprzednia była wyraźnie robiona na szybko, żeby tylko dokopać startującej wówczas Kolekcji Klasyki Cenegi).
Ale jesli już... to na litość! Nie dawajcie już tych grubych pudeł! Niech wrócą stare dobre mediumy, albo nawet slimy dla tytułów zawierających jedną płytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu zmiana wyglądu. Mam nadzieję, że w nowej starej serii znadją się jakieś antologie starszych gier.
Tylko po co kolejna zmiana wizerunku? I tak po raz czwarty będzie to ta sama Extra Klasyka.

Popieram prośbę Krejta. Niech powrócą cieńsze pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam Planescape Torment w wydaniu Nowa eXtra Klasyka :)

ja tam nie bede płakac ze zmieniaja
byle było dobre wydanie, dobre gry i ta sama cena :)
nie robi mi roznicy wtedy w jakiej eXtra Klasyce kupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie, to ja już sam nie wiem...
Primma Aprilis, czy rzeczywiście będziemy mieli dwie nowe serie (XK Hit i XK Dodatek)?

Wolę poczekać z opinią tak, powiedzmy 3 dni jeszcze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby w seriach CDP jest już miejsce na te dwie nowe. Jeśli to prawda, to trochę szkoda, zżyłem się z tą serią przez prawie 30 tytułów dobrze mi służyła. Nowe serie będą musiały ciężko pracować na swoją reputację:) Mam tylko nadzieje, że ktoś trochę dłużej posiedzi nad projektem okładek, żebyśmy nie mieli powtórki z Topsellera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, jeżeli ta informacja to prawda, to mamy znowu tą samą sytuację, co trzy lata temu, czyli odświeżenie serii, zmiana wyglądu. Zobaczymy co z tego wyjdzie - jeżeli wygląd ulegnie poprawie, a zostaną dodane nowe, dobre gry, na które wielu ludzi czeka to tą zmianę zaliczymy pozytywnie. Jeżeli jednak będzie na opak, to niestety nie będzie to miła informacja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem tytuł newsa to krzyknąłem "What''s the fuck?", ale po przeczytaniu treści newsa się uspokoiłem.

Teraz powstanie pewnie Zajebista Klasyka Gier Komputerowych Next-Gen ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować