Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GT 5 Prologue najczęściej kupowaną grą na Wyspach

34 postów w tym temacie

GT4 miało 700, a GT5 będzie miało 900. Takie wyliczanki nic nam nie dają. Forza nie ma już także lepszego modelu jazdy, a przynajmniej ma on mniej wspólnego z symulacją niż ten od Polyphony. Przykład? Niezależnie od wybranego samochodu, każdy prowadzi się tak samo łatwo w Forzie. W GT5P gdy prowadzisz Ferrari 599 trzeba nieźle się napocić, aby nad nim zapanować (napęd na tylne koła powoduje rzucanie tyłem auta).

nie wiesz o czym mowisz czlowieku... trzeba było wyłączyć wszystkie wspomagacze i dopiero wtedy zagrać. Pare osób z chociazby simracing.pl czy rscnet.org wypowiadało sie na temat forzy... i mówili w samych superlatywach o fizyce. Co prawda nei jest to super realistyczny symulator, ale niewiele mu brakuje. Nie ma nawet co porównywać do GT4.

I jakos malo mi sie chce wierzyc ze w GT5 jest z tym lepiej... gralem w GT4 i GT3 i po prostu modej jazdy mnie odrzucal, nie wspominajac o odbijajacych sie od siebie aut. Może sie przekonam jak sam zagram niedługo. Ale jak GT5 bedzie miało porządny naprawde fajny model jazdy i uszkodzenia aut, to moze, moze zawita do mnie PS3. Tylko nie wiem czy warto skoro w 2009 wychodzi Forza Motorsport 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten film: http://pl.youtube.com/watch?v=p_NaGxgjd3M

Obie gry są bardzo dobre, ale GT ma tą przewagę, że samochody w grze posiadają duszę, a z menusów wylewa się cała magia serii. Niesamowita gra. Polecam zagra w GT5P na profesjonalnym poziomie fizyki jazdy, bez ABS oraz kontroli trakcji.

Co do uszkodzeń. Yamauchi ostatnio wspominał o uszkodzeniach. Pojawią się szybciej niż myśleliśmy. Zniszczenia z Burnouta Paradise.To byłoby to. Nie chcę szczątkowych zniszczeń jak w Forzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 15:09, MaZZeo napisał:

GT4 miało 700, a GT5 będzie miało 900. Takie wyliczanki nic nam nie dają. Forza nie
ma już także lepszego modelu jazdy, a przynajmniej ma on mniej wspólnego z symulacją
niż ten od Polyphony. Przykład? Niezależnie od wybranego samochodu, każdy prowadzi się
tak samo łatwo w Forzie. W GT5P gdy prowadzisz Ferrari 599 trzeba nieźle się napocić,
aby nad nim zapanować (napęd na tylne koła powoduje rzucanie tyłem auta).


nie wiesz o czym mowisz czlowieku... trzeba było wyłączyć wszystkie wspomagacze i dopiero
wtedy zagrać. Pare osób z chociazby simracing.pl czy rscnet.org wypowiadało sie na temat
forzy... i mówili w samych superlatywach o fizyce. Co prawda nei jest to super realistyczny
symulator, ale niewiele mu brakuje. Nie ma nawet co porównywać do GT4.

szczególnie że GT4 było na PS2... i jest starsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jakim modelu zniszczeń wy wogóle mówicie. Zniszczenia w grach :P śmiech. Niech ktoś spróbuje w prawdziwym aucie przy 200 k/h wbić się w bandę, zobaczymy czy mu tylko pęknie szyba lub odpadną drzwi. Nie ma czegoś takiego jak model zniszczeń bo to tylko pic na wodę który z rzeczywistością nie ma nic wspólnego. Zobaczcie jak Kubicy delikatnie koleś wjechał w tył w 1 wyścigu. Koniec jazdy i do boksu. W której grze tak jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 14:46, Zaitsev napisał:

Najśmieszniejsze jest to, że GT5 Prologue to połówka końcowego GT5. GT5 wyjdzie bodajże
dopiero pod koniec roku :)


Kazunori Yamauchi wspominał, że GT5 na pewno nie pojawi się w Europie przed końcem 2009.
Może się pojawi w Japonii na gwiazdkę 2008. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 15:51, Kronikus napisał:

O jakim modelu zniszczeń wy wogóle mówicie. Zniszczenia w grach :P śmiech. Niech ktoś
spróbuje w prawdziwym aucie przy 200 k/h wbić się w bandę, zobaczymy czy mu tylko pęknie
szyba lub odpadną drzwi. Nie ma czegoś takiego jak model zniszczeń bo to tylko pic na
wodę który z rzeczywistością nie ma nic wspólnego. Zobaczcie jak Kubicy delikatnie koleś
wjechał w tył w 1 wyścigu. Koniec jazdy i do boksu. W której grze tak jest ???


W GT5 tylko jeszcze nie ma dowodów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 14:38, crypto.crk napisał:

za duzo gazu przy wychodzeniu z zakretu... wypadniesz lub zarzuci ci tyl. Zamontujesz
silnik z Ferrari do audi...to samochod bedzie mial za duzo moc do wagi i nie lapie przyczepnosci
jak zle operujsze gazem


Silnik z ferrari w audi??? no super realistycznie...

I teraz tak:
w GT5 ma być do 10000 samochodów lecz najprawdopodobniej nie w pierwszej wersji. Zniszczenia tez oczywiście będą (i kolesie z Polyphony powiedzieli, że będzie to coś czego jeszcze nie było, a im można wierzyć). Różne telewizje i newsy ze świata motoryzacji też. Poza tym fizyka z dema GT5P to już całkowicie co innego niż ta z GT4.
Ogólnie to brakowałoby mi tylko ustalania poziomu AI (największy minus GT4 - przeciwnik stawia opór tylko jak ma lepszy wóz).

A jeśli chodzi o fizykę i frajdę z jazdy to polecam F1 na PS3 (nie wiem czy na boxa jest ta sama, ale chyba tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować