Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polski serwer WoW jeszcze przed premierą dodatku!

108 postów w tym temacie

Domek

Po prawie 3 latach próśb i starań fanów gry World of Warcraft udało się uzyskać od Blizzarda zgodę na utworzenie jej polskiego serwera. Dzięki temu fani gry z naszego kraju będą mogli grać w jednym miejscu i komunikować się wyłącznie w języku polskim.

Przeczytaj cały tekst "[Prima aprilis] Polski serwer WoW-a jeszcze przed premierą dodatku!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mało fantazyjny prima aprilis w tym roku - gdzie nie popatrzę widać takie farmazony, że nie wiem jak głupim trzebaby było być, żeby się na nie naciąć :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tez mi sie wydaje ze to kawal ;) a szkoda... :P

Chociaz, patrzac czasem na poziom naszych rodakow w WoWie to.... tragedia. No, ale nic, moze kiedys ruszy nasz wlasny serwer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mamy 1 kwietnia, więc lepiej nie wierzyć temu, co się czyta. Jak dla mnie, jest to kolejny żart primaaprilosowy.

PS Proponowałbym wszystkim (w tym i sobie ;)) nie pisać komentarzy "prima aprilis, to na pewno żart" itd. bo wtedy nikt się na kawał nie złapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaa... już to widzę że Polska jakaś firma uwinię się tak szybko z pieniędzmi i wykupi licencje żeby były w Polsce Polskie serwery WoW i to jeszcze za pół miesiąca phi.... <śmiech> ^^, dobry Prima Aprillis Gram.pl xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli okazało by się to prawdą i tak wybrałbym zagraniczne - doświadczenie z polskich serwerów do ET/B2/Q3 pokazuje, że kultura gracza na nich nie istnieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedobrze mi sie robi jak widze wszedzie te prima aprilisowe zarty. Nie zamieszczenie takowego w ogole i nie podazanie za tlumem portali internetowych byloby ujma na honorze? Zenada.
Na dodatek kiepsko zrobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować