Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polski serwer WoW jeszcze przed premierą dodatku!

108 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2008 o 13:56, dulak napisał:

szkoda że nadal te opłaty :/ ale gram teraz na priv i mi się bardziej podoba niż glob
(na glob 2 miesiące grałem)


Jest takie przykazanie, siodme bodajze. A brzmi ono prosto: nie kradnij. BAN za propagowanie piractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł niezły, ale wykonanie gorsze...
"po wyborze serwera Ashke (bo tak ma się nazywać Polski serwer)", "Polski wydawca planuje otwarcie", "przy anglojęzycznej wersji interfejsu Polscy gracze" - jaki? polski - przymiotniki piszemy z małej litery :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, co takiego Gram wymyśli na prima aprilis, wybór padł na WoWa :>

Heh, może za jakieś 5-10 lat Blizzard odkryje też Polskę i stworzy wreszcie polski serwer. Obecnie to istne mission impossible, może to pozostać tylko naszymi marzeniami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie zajrzałem tutaj aby zobaczć,czy jest coś co za pewne jest prima aprilis... no i jest.. No, ale może jest to jakieś proroctwo?

No,a portal z tłumaczeniem questów to mógłby powstać nawet bez polskiego serwera,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 14:15, master matrox napisał:

Heh, może za jakieś 5-10 lat Blizzard odkryje też Polskę i stworzy wreszcie polski serwer.


Osobiscie wolalbym zeby Blizz i ogolnie wszyscy producenci MMO odkryli w koncu ze € stoi wyzej od $ i O ILE wyzej :P i abonament liczyli zgodnie z kursem aby wplywy z abo byly rowne we wszystkich walutach a nie tak jak jest teraz ze Europa placi z 40% wiecej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe no prawie uwierzyłem... swoja drogą to bo mogła byc nawet prawda, ale coś mi się to wydaje zbyt piękne żeby było prawdziwe... Blizzard ma takich polskich raczy w głębokim poważaniu po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 14:27, Darkstar181 napisał:

Łech, jak już sobie żarty stroicie, to trzeba była pójść na całego.
Ja bym napisał o zniesieniu abonamentu :)

To byłoby perfidne... :P

Nawet niezły kawał, ale z tym typem serwera to niezła wpadka... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 13:29, SwenG napisał:

No 1 kwietnia, ja jeszcze jestem nie do końca przekonany do tego pierwszego miejsca GT5
Prologue. IMHO to też żart.


Jeżeli tak, to nie autorstwa gram.pl, a skopiowany z innego źródła: http://vgchartz.com/eweekly.php
Lista nieco się różni od tej z newsa na gramie, ale jedna dotyczy UK a druga całej Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 14:42, flavee napisał:

Mam nadzieję, żw to głupi żart na 1kwietnia. WoW to zaraza... i syf.


No dla typowego polskiego zazdrośnika ktory by chciał sobie pograc ale nie może i obraża .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować