Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polski serwer WoW jeszcze przed premierą dodatku!

108 postów w tym temacie

Hammer87, tak się składa, że opinię wystawiam w oparciu o dwa miesiące grania w WoW. Ta gra jest niewarta nawet grosza. Strata czasu.
A co do Twojego sformułowania "polski zazdrośnik", sorry, jak dla mnie jest ono co najmniej tak obraźliwe, jak pewne wulgaryzmy, bo polakiem nie jestem, a osobom grającym w WoW po prostu "współczuję".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 16:20, hammerfall87 napisał:

> Szkoda że WoW nie będzie po polsku, szkoda że to tylko Prima Aprilis.

No to przetłumacz ponad ponad 6 tys questów chciało by ci się plus wiele innych rzeczy


Wiem że do przetłumaczenia tego zajęłoby jakiś rok, więc dlatego nie ma w naszym rodzimym języku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że się wtrącam, ale czemu nie dasz degrada dulakowi? Otwarcie przyznaje się do grania na privie (na gsie ma nazwe swojego servera nawet - bayo, a nie ma takiego oficijalnego).

A żart taki sobie, chociaż w zeszłym roku uwierzyłem w coś gorzego (że zaprzestano prac nad wiedźminem z powodu awari w siedzibie producenta) ja ufny generalnie jestem za bardzo :P

EDIT: flavee, współczuć, to możesz ofiarom katastrof.Dla mnie osobiście, jako dla gracza wow, jest to też obraźliwe. A po 2 miesiącach naprawde nie można powiedzieć, że zna się wowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 18:25, mtobi napisał:

Sorry, że się wtrącam, ale czemu nie dasz degrada dulakowi? Otwarcie przyznaje się do
grania na privie (na gsie ma nazwe swojego servera nawet - bayo, a nie ma takiego oficijalnego).


Zamiast sie wtracac to poczytaj troche ten watek. Bo drugi raz wspominam, ze panem piratem sie zajalem i to juz dawno. Oczywiscie ten zly mod dal ostrzezenie biednemu uzytkownikowi, a piratowi to degrada nie dal. I nie dam mu degrada, bo dostal BANa, o czym bys wiedzial czytajac post, do ktorego link podaje ponizej:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35629&pid=23

Ale ja wiem, fajnie jest zamiast poczytac to krytykowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o tłumaczenie, bo to akurat prosta sprawa. Chodzi o pieniądze, czas jakie trzeba wydać. Gdy Blizz robi WoWa w innym języku to:
-zapewnia stronę w danym języku www.wow-europe.com/pl.html ???
-zapewnia serwery, których obowiązującym językiem będzie ten właśnie
-zapewnia wsparcie w tym języku (od GMa w grze, po pomoc telefoniczną)
-zapewnia grę zlokalizowaną w danym języku
+to co zapomniałem

Po prostu polskich graczy jest ZA MAŁO by opłacało się coś takiego robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałosne, zamiast stroić sobie takie głupie żary wolałbym żeby ktoś sie w końcu wziął za to i postawił chociaż jeden serwer w Polsce. Poza tym marny fake już po samej niby nazwie domniemanego serwera (Ashke) można sie domyślić. Każda nazwa serwera pochodzi od jakiegoś miejsca, postaci itp. Wystarczy wpisać na wowiki Ashke i wyskoczy pusta strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2008 o 18:46, CH1CKEN napisał:

Po prostu polskich graczy jest ZA MAŁO by opłacało się coś takiego robić...


Nie dysponuje co prawda żadnymi danymi liczbowymi, nie sądzę żeby tu o opłacalność chodziło przy, no chyba że chodzi o otwarcie nowego serwera, ale zrobienie polskiej wersji językowej to dla Blizzarda pikuś, małe piwo... według mnie Blizzardowi zwyczajnie się nie chce zajmować graczami z jakiegoś tam kraju na wschodzie, bo jak już wcześniej napisałem mają nas głęboko gdzieś. Zresztą, rzeczą ogólnie znaną jest granie na tzw. privach, przez które Blizzard traci(teoretycznie) niezłą kasę, a mimo to nic nie robi bo.... im się po prostu nie chce. Jak kiedyś o to zapytali gościa z Blizzarda to im powiedział, że "jak ktoś zagra na privie, to na 100% z czasem się na oryginała przeżuci"- ta, już to widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polski serwer jest w WoWie jest całkowicie zbyteczny - o wiele ciekawsza jest konwersacja i poznawanie nowych ludzi z różnych zakątków świata... A tak btw to następny udany żart Prima Aprilisowy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja powiedziałem, że wszyscy ? A może np nie wiesz kto gra w Tibie ? Może nie widziałeś jaki jest poziom kultury na polskich serwerach WoWa tyle, że pirackich, wejdź sobie na forum to zobaczysz jaki. Nie masz pojęcia o czym mówię to z łaski swej się nie fochuj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to żart, ale jednak szkoda, że WoW nie będzie miał polskiego serwera. Z drugiej strony polskie dystrykty w Guild Wars świecą pustkami (przynajmniej w Prophecies), więc ciekawe, jakby było z odpowiednikiem w WoW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 19:15, wikweb napisał:

Niezbyt udany ten aprillisowy żart. Może za rok wymyślicie coś orginalniejszego.


Moze nawet za rok slowa takie jak "orginalny" beda w slowniku j. polskiego. Kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mtobi, słowo "współczuć" nie zawsze ma swoje zdefiniowane znaczenie - semantyka się kłania. a w WoW grałem w wakacje, średnio po 5-6godzin dziennie codziennie przez 2 miesiące. To dość czasu na wyrobienie sobie opinii. I na znienawidzenie tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oo. Tak, masz rację przepraszam, biję się w pierś, przeoczyłem to. Proszę o wybaczenie :P

- > flavee:
Może i ma, ale łaskawie wytłumacz mi jakie znaczenie miałęś w tej chwili na myśli, bo raczej zabrzmiało to jak "żal mi wszystkich ludzi którzy grają w gre, która MI się nie podoba". A tak apropos powiedz mi, do ktorego poziomu doszedles? Ile instancji zaliczyles? Grałeś na bg lub arenach? Byłeś w dobrej przyjacielskiej gildi? Jeśli na większość masz nie, to raczej niezbyt poznałeś wowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować