Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fable: Zapomniane Opowieści – rewelacyjna oferta przedpremierowa w sklepie Gram.pl!

629 postów w tym temacie

A ja mam rozwiązanie odnośnie płyt. Wszystko CDP napisało, tylko trzeba bylo doczytać. Otóż :

Pozostałe elementy pakietu stanowią standardowe elementy z polskiej edycji gry Fable: Zapomniane Opowieści, a są to:

* Cztery płyty CD z polską wersją gry.
* Dodatkowa płyta CD zawierającą ekskluzywne materiały związane z grą.
* Drukowany poradnik do gry, liczący około 100 stron.
* Instrukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam małe pytanko zwiazane z kurierem: Co zrobić, gdy ktoś mieszka na zadupiu i nie było go w domu, gdy przyszedł kurier z przesyłką? Będę musiał jechać do najbliższego oddziału Masterlink, żeby odebrać grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 16:23, maciek999 napisał:

CDPROJEKT stresczajcie sie z ta wysylka potwierdzen na zamowienia

Może dopiero jutro przyjdą maile z potwierdzeniem, bo wysyłają gre kurierem, a kurier dostarcza przesyłke na drugi dzień po nadaniu. Więc jeżeli by miała dojść gra na środe to dopiero we wtorek by wysyłali ją, więc nie muszą śpieszyć z wysłaniem maili z potwierdzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli premiera bedzie 15 bo czytalem gdzie ze moze byc 17 to potwierdzenie wysla 2 dni wczesniej bo bylo napisane że jesli wybierzemy przesyłke kurierską,to grę mozna dostac 2 dni przed premiera ,a sądze że kuriera wysyłają od razu no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 16:38, c0nflikt napisał:

Jeśli premiera bedzie 15 bo czytalem gdzie ze moze byc 17 to potwierdzenie wysla 2 dni wczesniej
bo bylo napisane że jesli wybierzemy przesyłke kurierską,to grę mozna dostac 2 dni przed premiera
,a sądze że kuriera wysyłają od razu no nie?

to poczytaj ze jest napisane ze maila wysyłaja 5 dni przed premiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 17:03, Wolf1988 napisał:

Dostałem maila z potwierdzeniem!

Również. Zamówienie potwierdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować