Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fable: Zapomniane Opowieści – rewelacyjna oferta przedpremierowa w sklepie Gram.pl!

629 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2006 o 17:25, Konrad512 napisał:

Czy ta edycja z dodatkami jest ograniczona?


Jest ograniczona tylko do (1) sklepu gram.pl; (2) zamówień przed-premierowych w naszym sklepie. Po premierze gry ani też w żadnym innym sklepie tej rozszerzonej wersji nie zakupisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to chyba sie skusze :). W koncu eksluzywne wydania to jest to co tygryski lubia najbardziej ;). Tylko jedna rzecz mnie zastanawia (i rzutuje na fakt, ze jeszcze gry nie zamowilem :/), czy ta gra dziala na karcie graficznej bez pixel shaderow? Na razie takiej sie nie dorobilem (a sprzetowo to priorytetem jes drukarka ;P), wiec nie chce wydawac kasy na ladne pudelko czy ''zbieracz kurzu'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumie że każdy kto zamówi/zamówił Fable w pre-orderze dostanie właśnie tą edycję (pytam bo sam zamówiłem Fable już jakiś czas temu)??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie ! A ja już zamówiłem Heroesy i teraz mam dylemat czy nie zamówić FABLE. Hmm ale czy tak właściwie się opłaca ? Dlaczegto nie zroicie wersji DVD ?? nie lubie mieć tylu CD bo się gubią i rysują !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 17:40, Viper napisał:

Rozumie że każdy kto zamówi/zamówił Fable w pre-orderze dostanie właśnie tą edycję (pytam bo
sam zamówiłem Fable już jakiś czas temu)??:)


Tak, każdy kto zamówił lub zamówi Fable w sklepie gram.pl przed premierą gry, otrzyma to ekskluzywne wydanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bym kupił tą grę ale są kilka ale: po pierwsze nie mam wymagań ( brakuje mi XP i procesor jest o 50Mhz za wolny) a po drugie zbieram kasę na dodatek do Guild Wars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW jaka zajebista edycja, takiej jeszcze nie widzialem i jeszcze to pudelko ale wypas. Polecam kupic, tym ktorym ta gra sie podoba, naprawde dobre wydanie ! GJ CDP !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie dot. samej gry. Jaki to jest właściwie RPG? Czy jest on podobny w kamerze i sterowaniu do Gothica? Na pierwszy rzut oka tak się wydaje, a jestem na 95% pewien, że zamówię tę edycję przedpremierową, ale tylko wtedy jeśli to bedzie ten styl RPG, który ja lubię (czyli coś w stylu Gothica II, Morrowinda itp.) Mógłby mi ktoś w miarę szczegółowo odpowiedzieć na moje pytanie? Z góry wielki dzięki za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować