Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fable: Zapomniane Opowieści – rewelacyjna oferta przedpremierowa w sklepie Gram.pl!

629 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2006 o 23:12, b4rtez napisał:

Jakie są Wasze opinie nt. tej recenzji http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,25,10313,-1,-1
? Jakie są Wasze za, a jakie przeciw?

sądzę że autor miał zły dzień...
Podobnie cukierkowy to jest WoW. Patrząc na screeny wcale nie jest tak źle. Są i mroczne klimaty.
Co do prostoty gry to Bard''s Tale też był jechany za prosototę ale niech żałuje kto nie grał bo to kawał niezłej przygody
Ja tam grę kupuję. To nie majątek, a po przejściu można zawsze sprzedać np w "używakach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mało nie przyprawiliście mnie o ból głowy - 10 minut się zastanawiałem czy zamówić... no i zamówiłem!!
Grałem w wersję ang. bohaterem "dobrym", teraz czas pograć bez aureoli i w wersji pl.
Gra jest super, naprawdę dobrze się przy niej bawiłem.
Brawo dla CD Projekt za to wydanie - nie można się oprzeć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem FABLE już 6 stycznia - w ciemno wierząc, że wydanie CDP będzie wyjątkowe - i się nie zawiodłem!
Tym większa moja radość, że CDP zmienia sposób zabezpieczania pudełek :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jak kizi - zamówilem nastawiając się tylko na bonus w postaci dodatkowego CD a tu taka piękna niespodzianka. Jeszcze jak w edycji kolekcjonerskiej HOMM5 bedzie dokladnie to co zapowiadano za pierwszym razem to wiosna zacznie się doprawdy przepięknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też za pierwszym razem wydawało się, że autor coś nie teges był tego dnia. Nie mniej przez tą recenzję troszkę popsuł mi się humor, bo wszędzie gdzie czytałem mówiono, że gra jest super, podobna do Gothica itp., a tu taka recenzja się trafiła... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 08:23, metyl napisał:

O mało nie przyprawiliście mnie o ból głowy - 10 minut się zastanawiałem czy zamówić... no
i zamówiłem!!
Grałem w wersję ang. bohaterem "dobrym", teraz czas pograć bez aureoli i w wersji pl.
Gra jest super, naprawdę dobrze się przy niej bawiłem.
Brawo dla CD Projekt za to wydanie - nie można się oprzeć!!


Skoro grałeś już raz, to czy możesz mi mniej więcej powiedzieć, czy ta gra jest tylko na ok. 15h grania? (albo nawet i mniej, jak sądzi autor w tej recenzji, do której linka zamieściłem powyżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 09:09, b4rtez napisał:

Skoro grałeś już raz, to czy możesz mi mniej więcej powiedzieć, czy ta gra jest tylko na ok.
15h grania? (albo nawet i mniej, jak sądzi autor w tej recenzji, do której linka zamieściłem
powyżej)


jest to wierutna bzdura. 15h na takiej zasadzie że od początku wiesz gdzie iść i ignorujesz wszelkie możliwe questy. Mnie przejście wersji xboxowej bez Lost Chapters (10h dodatkowej gry) zajęło bodaj 28 godzin. A minimum 1/3 questów zostawiłem i grałem TYLKO jedną, dobrą stroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Skoro grałeś już raz, to czy możesz mi mniej więcej powiedzieć, czy ta gra jest tylko na ok.
> 15h grania? (albo nawet i mniej, jak sądzi autor w tej recenzji, do której linka zamieściłem
> powyżej)


jest to wierutna bzdura. 15h na takiej zasadzie że od początku wiesz gdzie iść i ignorujesz wszelkie możliwe questy. Mnie przejście wersji xboxowej bez Lost Chapters (10h dodatkowej gry) zajęło bodaj 28 godzin. A minimum 1/3 questów zostawiłem i grałem TYLKO jedną, dobrą stroną.

Zgadzam się z D2T. Ja bawiłem się w Fable kilka dni, codziennie po pracy. To ile czasu zajmie komuś przejście gry zależy od jego stylu gry - jeżeli wykonujesz wszystkie questy i jesteś ciekawy otaczającego świata (w grze) to szybko się z Fable nie uporasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz zamowilem :D, za 80zl to nawet sie nie zastanawialem, gralem w te gre na Xboxie i pomimo iz jest niesamowicie latwa, to zabawa jest przednia, polecam, szczegolnie ze jest tak pieknie wydana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko do CDP ... czy te dwie talie kart do gry to sa pelne ? Tzn. od 2 do A ? czy tylko od 9 ? Bo jakos na zdjeciu mi wygladaja plasko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować