Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki finał akcji gram z jajami - oddaj głosy na swoich faworytów!

233 postów w tym temacie

gram.pl

"Morza szum, ptaków śpiew, dzika plaża pośród drzew" - może to jeszcze nie lato, ale pogoda już zdecydowanie bardziej wiosenna niż w chwili startu akcji gram z jajami. Zakończyliśmy proces przyjmowania prac konkursowych, teraz czas na wybór najciekawszych z nich i podział nagród. To zadanie należy do Was!

Przeczytaj cały tekst "Wielki finał akcji gram z jajami - oddaj głosy na swoich faworytów!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod dużym wrażeniem jakości prac! :)

Wszystkie są bardzo ładne i aż dziwią mnie niektóre pomysły, które Gramowicze przenieśli na "świat rzeczywisty". No cóż, o wybór będzie trudno, przejrzałem wszystkie prace i szczerze mówiąc trudno będzie mi wyłonić tą najlepszą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, na bank nie wygram nawet ostatniego zastawu (chociaż BAAARDZO bym chciał, bo nigdy nic nie wygrałem) to jednak i tak cieszę się, że moja praca została wybrana do głosowania. To i tak sukces. Dziękuje również za głosy.

Jakby co moja praca to 5 jajo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre nawet nie są związane ze świętami :/ Spodziewałem się większej konkurencji i większej inwencji i ilości prac .Nie mniej czuję się pewnie ,ale nie zdradzę swojego jaja, bo to może przesądzić o wyniku :P

PS: Czemu nie wykorzystano mojego drugiego zdjęcia ? Czyżby chodziło o ten alkohol ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 19:25, Khalid. napisał:

Hmmm możecie mie powiedzieć co w mojej pracy było nie tak ?!!? :/
Dlaczego jej nie wrzuciliście do galerii ?

A gdzie tu widzisz to konkursowe jajo ,bo ja nigdzie ,jest tylko napis :|

**************************************
Wg . mnie tylko gramowicze powinni oceniać te prace.Dlaczego ? Bo teraz jest walka na spam rozsyłany przez komunikatory do jak największej ilości znajomych i ten kto roześle więcej -wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Podobnie jak Kuk - spodziewałem się czegoś więcej.

Wszystkie prace na jedną nutę - koszyk + jajko. Nuda.

Osobiście spodobała mi się aż 1 (słownie jedna) praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 19:28, jackass napisał:

**************************************
Wg . mnie tylko gramowicze powinni oceniać te prace.Dlaczego ? Bo teraz jest walka na
spam rozsyłany przez komunikatory do jak największej ilości znajomych i ten kto roześle
więcej -wygra.


a tam, ja się w takie coś nie bawię - można powiedzieć, że jestem fair... Wygram coś świetnie, nie wygram - nie będę płakał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do niektórych to miałbym wątpliwości czy spełniały warunki - bo ani z Wielkanocą ani z wiosną nie miały nic wspólnego. Dla mnie numer jeden to te "drapane" przynajmniej ktoś zrobił rzemiosło, a nie chałturę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, teraz żałuję, że nie zmniejszyłem pracy. W tym momencie wygląda okropnie, taka poszarpana ( to nie krypto reklama ). No nic, mi się pewnie nie uda, ale wszystkim życzę szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co tam ten żółw robi o__O Jakie to ma powiązanie ze świętami/wiosną? o__O

Mój numerek to #15 i bardzo proszę o głosiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować