Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki finał akcji gram z jajami - oddaj głosy na swoich faworytów!

233 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2008 o 22:41, jackass napisał:

Są dwie możliwości takiego stanu rzeczy :
1.Ekipa gram.pl faworyzuje zdjęcie z dzieckiem ,bo to potomek pana Kicińskiego i chce
zgarnąć najlepszy zestaw komputerowy :P (tylko nie banujcie)


Dobre ;-D Ale to raczej kogos z Gram.pl, bo pisali, ze to Gram.pl, a nie CDP robi ten "konkurs", czyli farse znaczy sie ;-P

Dnia 01.04.2008 o 22:41, jackass napisał:

2.Te wyniki prac to prawdziwy żart prima aprilisowy :D


Oby... ale jesli juz to najdurniejszy jaki w zyciu widzialem ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 22:48, kreve napisał:

Nie sądze że żart, bo głosowanie jest wielodniowe


I to jest chyba w tym najgorsze...

Mam nadzieje, ze pojda jednak po rozum do glowy i anuluja ta kpine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jajo z nr 37 --> moim zdaniem przepiękne, ktoś ma niesamowity talent, ja bym tak nigdy nie potrafił zrobić :) Postawiłem na aspekt artystyczny i oddałem także głos na jajo 15, też bardzo ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 22:49, Kris_bla napisał:

Mam nadzieje, ze pojda jednak po rozum do glowy i anuluja ta kpine...


Jeszcze nadzieja że sami ludzie zaczną głosować normalnie
miło, że powoli rośnie liczba głosów tego zdjęcia z pisanką ładnie pomalowaną (to jest właśnie ten nr. 37). To na pewno mogło kosztować troche pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 22:54, kreve napisał:

> Mam nadzieje, ze pojda jednak po rozum do glowy i anuluja ta kpine...

Jeszcze nadzieja że sami ludzie zaczną głosować normalnie
miło, że powoli rośnie liczba głosów tego zdjęcia z pisanką ładnie pomalowaną (to jest
właśnie ten nr. 37). To na pewno mogło kosztować troche pracy


Zgadzam sie z Wami w 1000% ;-) a numer 37 to nie jaja a jakis owoc/warzywo IMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 22:54, kreve napisał:

Jeszcze nadzieja że sami ludzie zaczną głosować normalnie
miło, że powoli rośnie liczba głosów tego zdjęcia z pisanką ładnie pomalowaną (czy nawet
wydrapaną - to jest właśnie ten nr. 37). To na pewno mogło kosztować troche pracy


Nie sadze zeby ludzie mogli zaglosowac normalnie, a cos co jest nienormalne :-/

A jak moj kolega zauwazyl, nr 37, to wcale nie sa wydrapane jajka, tylko owoce!!! Ale i tak jest genialne!

Reszta prac powinna byc od razu do kosza wyrzucona, bo tylko 37 w ogole cos soba reprezentuje...

Slowa jakie mi sie cisna na usta to: farsa, kpina, oszustwo i kiepski zart :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2008 o 22:58, Kris_bla napisał:

Reszta prac powinna byc od razu do kosza wyrzucona, bo tylko 37 w ogole cos soba reprezentuje...


Nie przesadzaj, mimo wszystko pare prac związanych z wiosną/Wielkanocą jest.
Niezły jest np. 35. Może i nie ma rewelacyjnego pomysłu, ale jest świetnie zrobione pod względem techniczno/artystycznym jeśli idzie o samo zdjęcie. Bardzo ładnie ujęte i wkomponowane w trawę jajo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z wielooma przedmówcami, niektóre prace to ...

zgodnie z zachętą chwalę się swoim zdjęciem, to #33
starałem się postawić na coś trochę ambitniejszego (najważniejsze żeby z dużą dozą humoru) niż oczywiste dla mnie skojarzenia wiosna->trawka zielona, wielkanoc-> koszyczek wielkanocny ;) zresztą mieszkam w wielkiej dzielnicy będącej rozległym, szarym blokowiskiem i dla mnie wielkanoc to przede wszystkim pisanki :)

dla mnie totalną kasacją tematu jest praca #37 i cicho dopinguję twórcę, oczywiście sam zagłosowałem i serdecznie pozdrawiam

btw. co z tego, że te dwa genialne "jaja" to owoce? przecież jedynym wymaganym jajem na zdjęciu było to gramowe :)

update:
co do zdjęcia #12 to nie wiem co się dziwicie, dla mnie skojarzenie natychmiastowe: chłopak dostał fajny prezent od zająca i w tym momencie do akcji wkroczył klimat wielkanocny, a za oknem wiosna.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2008 o 23:10, DrillMod napisał:

btw. co z tego, że te dwa genialne "jaja" to owoce?


Ależ jakie owoce, to przecież jaja... Na jakiej podstawie tak twierdzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mój Boże! Ratuj ten świat od zagłady! Matko Boska ratuj gram.pl - co się u Was dzieje!? Po ostatniej rozmowie (pokazana w moim ja.gram.pl/MACZApl) ponawiam akcje RAZEM RATUJMY GRAM.pl

Cel akcji:
1. Uratować konkursy! (Pamiętacie konkurs szukania jajek na stronie?)
2. Pogratulować wszystkim Gramowiczom.

Po primo...
Nie użyje słów obraźliwych, bo ostatnio wycenzurowano mnie, bo prawdę powiedziałem, może przytoczę, bo nie wiem kto wchodzi na ja.gram - "Nie zapomne wyslania odpowiedzi na jakis konkurs, nie pamietam jaki, ale trzeba bylo wyslac cos na maila! Rozwiazanie konkursu... no pech nie wygralem... a miesiac PO KONKURSIE... wiadomosc "Twoja wiadomosc zostala przeczytana (i dzisiejsza data)" ta przeczytana przy kasowaniu chyba... " - specjalnie zachowałem pisownie, aby uświadomić jak bardzo jestem zdenerwowany. Taka sytuacja naprawdę miała miejsce. Wysyłam wiadomość z nadzieją, iż wygram (chociaż praktycznie to niemożliwe ;]) ale wiadomość po miesiącu jaka przyszła mnie rozbroiła. Pamiętam dokładnie tę wiadomość, bo to nie był kolejny SPAM od gram.pl (PS można wyłączyć wysyłanie reklam?), wiadomość zawierała mniej więcej treść typu: "Twoja wiadomość została właśnie przeczytana. Wtedy pomyślałem, że to pewnie pomyłka itd. Ale przemyślałem kilka dni temu tę sytuację. Po takiej "akcji" mam prawo twierdzić, że dzieje się to nagminnie - gram.pl miliony użytkowników - 2 pytania - pół miliona odpowiedzi. Resztę historii dopiszesz sobie sam. A nie działające forumularze?

...liczę na odpowiedź ze strony gram.pl... przynajmniej na przeprosiny, a nie oskarżanie mnie o pomówienia i NAKAZANIE wyłączenia przeglądarki... nie tędy droga moi drodzy, za błędy płaci się srogo. Napisać do UWAGI (Tvn)? Oni prześwidrują co będą chcieli :) (żarcik)

Po duo...
Gramowiczom mogę współczuć, kilka lat temu to gram.pl było świetnością. Teraz każda zmiana - dla mnie jest wielkim minusem, jedno mi się spodobało - wywalenie belki z przewijającymi się "newsami". Strona nadal ładuje się godzinami (strona główna), ale da się przyzwyczaić. Zmiana układu na stronie głównej - nieudana. O newsach nie wspomne... News w newsie, a w newsie artykuł, a w artykule 5 stron, a na stronie 5 linków do 5 różnych newsów i tak w kółko... Naprawdę od 5 lat nic się nie zmieniło, dodaliście tylko belkę na dole, ja wiem takie "fajowskie", ale moim zdaniem "kicha na całej lini".

Zastanawiasz się dlaczego tak krytykuje gram.pl? Muszę! - Musisz!? - Muszę! UŚWIADOMIĆ TO KOMUŚ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 23:14, kreve napisał:


> btw. co z tego, że te dwa genialne "jaja" to owoce?

Ależ jakie owoce, to przecież jaja... Na jakiej podstawie tak twierdzisz ?


żałuję, że nie można wysyłać PM to bym Ci odpowiedział prywatnie, bo nie widzę celu rozpatrywania tej sprawy tutaj :) praca jest rewelacyjna i dla mnie nr 1, a to, że to nie jaja to nie ma przecież żadnego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z całym szacunkiem ale poziom tego co napisałeś na swoim gramsajcie (swoją drogą, zrobiłeś sobie sporą reklamę) jest trochę na poziomie... żenującym, żeby to ująć delikatnie. Rozumiem zdenerwowanie ale żeby wyładowywać wszystkie frustracje w taki sposób ? Wyluzuj trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 23:26, kreve napisał:

z całym szacunkiem ale poziom tego co napisałeś na swoim gramsajcie (swoją drogą, zrobiłeś
sobie sporą reklamę) jest trochę na poziomie... żenującym, żeby to ująć delikatnie. Rozumiem
zdenerwowanie ale żeby wyładowywać wszystkie frustracje w taki sposób ? Wyluzuj trochę...


przyłączam się do tej opinii, najlepiej MACZApl jakbyś edytował szybko posta i napisał coś o pracach niż rozpoczynał działania, które kojarzą mi się z tekstem pewnej kapeli ( kto zna to jego:) ) : "walka z systemem przy pomocy tanich win, walka z wyzyskiem podczas krwawych zadym, próbuję zrozumieć bezgranicznie sfrustrowanych. wniosek jest krótki: na głupotę nie ma rady! (...)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ja mam cos z oczami czy to sie dzieje naprawde? zdaje mi sie ze zmieniaja sie prace konkursowe i co nie wejde na strone z galeria to widze kilka nowych prac zamiast innych. mozliwe to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 23:50, warszaweczka napisał:

czy ja mam cos z oczami czy to sie dzieje naprawde? zdaje mi sie ze zmieniaja sie prace
konkursowe i co nie wejde na strone z galeria to widze kilka nowych prac zamiast innych.
mozliwe to?


jak dla mnie wszystko jest jak było.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 00:10, skywalker28 napisał:

hmm...mi się podoba jajo #23 - ten gość "gra z jajami" ;)


kurde, że nie załapałem tego od razu:D nie ma to jak dosłownie potraktować temat:P
..ciekawe w co grają - Kurka Wodna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować