Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki finał akcji gram z jajami - oddaj głosy na swoich faworytów!

233 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2008 o 13:33, niunieczki napisał:

a wy dalej jedno. Konkurs na tym polega. Liczą się znajomi i namówione osoby. Chcecie
konkursów z jury gram pl? poczekajcie a takie beda bo te ze glosuja znajomi sa rzadkością.
nie pasuje wam konkurs to po prostu nei glosujcie a nie teraz wyzywacie konkurs ze be
a sami prac nie daliscie i teraz zalujecie bo wiecie ze moze byscie wygrali. przestance
narzekac. TO JEST WŁAŚNIE KONKURS POPULARNOŚCI I KREATYWNOŚCI W ZDOBYWANIU SOJUSZNIKÓW
którzy oddadzą głos. Dajcie spokoj i nie lamentujcie.


Podpisuję się i rękami i nogami. Niunieczki, obywatelka, czy obywatel?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 13:41, Soleila napisał:

>>>..................



I obywatelka i obywatel. I tu jest problem bo z chłopakiem nie wiemy jakąś płeć nadac dla konta :p Moze 1 miesiąc żeński a potem 1 dzień męski żeby mój niuniek się nie obraził :P
A konkurs jest super, wiele osób dzięki namówieniu ich do zagłosowania być może zostanie na gram.pl dłużej i tak oto przybędą nam wartościowe osoby :)
Swoją drogą ciekawe ile jest takich kont żeńsko męskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 13:53, niunieczki napisał:

I obywatelka i obywatel. I tu jest problem bo z chłopakiem nie wiemy jakąś płeć nadac
dla konta :p Moze 1 miesiąc żeński a potem 1 dzień męski żeby mój niuniek się nie obraził


Jak raz ustawisz plec to nie mozna juz zmienic, jak w zyciu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 16:44, skywalker28 napisał:

dobre:)


Ale co dobre? Jak juz dodajesz posta to postaraj sie napisac cos wiecej, bo samo "dobre" nic nam nie daje i nie wnosi niczego do rozmowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi, to wynajdywanie sposobów na oszukiwanie daje mi tyle co nic, bo i tak nie brałem udziału w konkursie. Chcę tylko uświadomić organizatorom, jak ''kulawy'' jest ten konkurs w kwestii głosowania.
Bo z konkursu w którym liczy się pomysł/wykonanie oraz przekonanie jak największej liczby ludzi na oddawanie głosów, zrobił się konkurs w którym chodzi o to "kto więcej razy na siebie zagłosuje" - bo mógłbym się założyć, że przynajmniej 5/10 zwycięskich prac będzie osób, które głosowały na siebie z różnych adresów IP.
Dlatego taka forma głosowania jak dla mnie nie ma najmniejszego sensu, chyba że jest to konkurs "kto więcej razy kliknie wyślij" - wtedy takie głosowanie byłoby zrozumiałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ale co dobre? Jak już dodajesz posta to postaraj sie napisać coś więcej, bo samo "dobre" nic nam nie daje i nie wnosi niczego do rozmowy..."
odpowiedziałem szybko na poprzedniego posta. nie chciałem pisać wielkich zdań. Dobry ten tekst, żeby głosować na naszych faworytów.

Sam wystawiłem swoją pracę w konkursie i wynik, który jak na razie ona uzyskała wynika, z tego, że na prawdę wielu osobom przesłałem linka, żeby na mnie głosowali:na gg, przez maile i na gramsajcie, co potwierdza to, co pisała niunieczka. Jeśli chodzi o neostradę, to nie wiem, czy rzeczywiście ten "sposób" się sprawdza, ale chyba w przyszłości gram.pl powinno się na tyle, na ile to możliwe zabezpieczać przed takimi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde to zadna roznica kto wygra konkurs, bo nagroda to nie £2000000 tylko jakas tam kpina. Chodzi o to, ze Gram.pl zrobilo konkurs w ktorym sami postanowili nie przestrzegac zasad i oszukali wszystkich ludzi bioracych w nim udzial... ot takie male nic, a jednak wkurza ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 16:17, Kris_bla napisał:

Chodzi o to, ze Gram.pl zrobilo konkurs w ktorym sami postanowili nie
przestrzegac zasad i oszukali wszystkich ludzi bioracych w nim udzial... ot takie male
nic, a jednak wkurza ;-P


Proszę o powstrzymanie się od rzucania oszczerstw godzących w dobre imię gram.pl
Jeśli pojawiły się wątpliwości, to należy przesłać konkretne zarzuty związane ze złamaniem przez nas regulaminu konkursu. Póki co - ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 15:28, skywalker28 napisał:

Sam wystawiłem swoją pracę w konkursie i wynik, który jak na razie ona uzyskała wynika,
z tego, że na prawdę wielu osobom przesłałem linka, żeby na mnie głosowali:na gg, przez
maile i na gramsajcie, co potwierdza to, co pisała niunieczka. Jeśli chodzi o neostradę,
to nie wiem, czy rzeczywiście ten "sposób" się sprawdza, ale chyba w przyszłości gram.pl
powinno się na tyle, na ile to możliwe zabezpieczać przed takimi rzeczami.


chyba masz lepszych znajomych od moich bo mi wynik się prawie w ogóle nie zmienił a zrobiłem tak samo:D
a co do neo i zmiennego ip to taka mała statystyka: jeden głos to około 0,02%, żeby podnieść sobie ocenę o 1% procent trzeba by oddać 50 głosów a to dopiero 1% a wyniki się ciągle zmieniają, więc żeby trzymać rękę na pulsie trzeba by siedzieć non-stop przy kompie i klikać, powodzenia.. z chęcią sam bym dał nagrodę za najgłupszy sposób na spędzenie czasu:D

------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------
EASTER EGG HUNT zdjęcie #33 zobacz, doceń, zaglosuj bądź olej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 16:43, Laid back napisał:

Proszę o powstrzymanie się od rzucania oszczerstw godzących w dobre imię gram.pl
Jeśli pojawiły się wątpliwości, to należy przesłać konkretne zarzuty związane ze złamaniem
przez nas regulaminu konkursu. Póki co - ostrzeżenie.


Chyba w tym temacie jasno juz wielokrotnie napisalem swoje zarzuty, wiec po co mam pisac to samo?

Wszystko rozchodzi sie o te "luzne skojarzenia" i Wasz "subiektywizm" tak wiele razy tutaj podkreslany, takze... nc po prostu...

Czyzby czasy PRL-u wrocily i za prawde, ktora w oczy kole beda kary? Szkoda slow... ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra rada: zostaw te % w spokoju bo się tylko nerwicy nabawisz, też mnie irytuje dlatego nie patrzę na to tylko angażuję znajomych, ciągle celuję w bezprzewodową myszę Revolteca, która mnie w pełni zadowoli :)
ps. możliwym jest, że zagłosowało sporo ich znajomych dzisiaj, mi też dobrze procent skoczył przez to, no ale nie aż tak :]

------------------------------------------------------------------------------ --------------------------------------------------------------
EASTER EGG HUNT zdjęcie #33 zobacz, doceń, zaglosuj bądź olej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 17:41, sig. napisał:

-1 do statusu, takie sprawy się załatwia przez formularz a nie w komentach


Zeby nikt nie widzial tak?

Wlasnie chyba po to sa te komentarze zeby jak najwiecej osob moglo to zobaczyc... ale coz... Widze, ze stare dobre forum odeszlo juz w niepamiec takze chyba sobie juz podziekuje za udzial, skoro teraz wprowadza sie jakas cenzure to ja nie widze sensu w funkcjonowaniu tego forum.

A jesli Ty tez uwazasz, ze ten caly konkurs jest fair i w ogole to wspolczuje...

Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

również Pozdrawiam Cię Serdecznie..

-------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------
EASTER EGG HUNT zdjęcie #33 zobacz, doceń, zaglosuj bądź olej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, każdy ma swój osobisty gust, i nikt nic z tym zrobić nie może. Nie osoby wina, że akurat twoja praca się jej nie podoba, ale za to inna już tak. Trzeba pogodzić się z tym, że większość głosujących woli co innego, niż ty.
Jeżeli nie wygracie w tym konkursie, spróbujcie sił w innych, może szczęście wam dopisze.

Wyobraźcie sobie sytuację, jeśliby to redakcja gram.pl miała wybrać najlepszą 10-tkę - posypałaby się masa bluzgów z powodu tego, że to "nie jego praca została nagrodzona". Nigdy nikomu człowiekowi się nie dogodzi. Ja się w ogóle cieszę, że portal zorganizował tak fajny konkurs z tak ciekawymi nagrodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 16:17, Kris_bla napisał:

Tak naprawde to zadna roznica kto wygra konkurs, bo nagroda to nie £2000000 tylko
jakas tam kpina. Chodzi o to, ze Gram.pl zrobilo konkurs w ktorym sami postanowili nie
przestrzegac zasad i oszukali wszystkich ludzi bioracych w nim udzial... ot takie male
nic, a jednak wkurza ;-P

Zgadzam się w 100% z Kris_bla w newsie było jasno powiedziane do czego mają nawiązywać prace.
Np teraz praca co ma 13% jakiegoś spaślaka co na bebechu ma jajo gram to jest Wielkanoc czy wiosna 2008?
Ponadto ładne prace nawiązujące do wiosny czy Wielkanocy choćby ta obok mojej 35 i ma nic z %
Brzydkie i niezwiązane z tematem wygrywają a ładne mają mało %.
Coś tu nie gra.

Do Laid Back:

Proszę o powstrzymanie się od rzucania oszczerstw godzących w dobre imię gram.pl
Jeśli pojawiły się wątpliwości, to należy przesłać konkretne zarzuty związane ze złamaniem przez nas regulaminu konkursu. Póki co - ostrzeżenie.

KONKRETNE ZARZUTY: KORZYSTANIE Z SERWERA PROXY I WIELOKROTNE GŁOSOWANIE NA DANĄ PRACĘ.
I dlatego szanowny KONSULU GRAM.pl Laid Back powinniście zamknąć głosowanie i wasze jury winno wybrać 10 najlepszych prac.
Mam przedstawić instrukcje krok po kroku tak by gram wreszcie zrozumiało, że każdy nawet laik użyje serwera proxy by podbić sobie %???
I co to jest sprawiedliwe?

Do mefipreres:

,,Wyobraźcie sobie sytuację, jeśliby to redakcja gram.pl miała wybrać najlepszą 10-tkę - posypałaby się masa bluzgów z powodu tego, że to "nie jego praca została nagrodzona". Nigdy nikomu człowiekowi się nie dogodzi. Ja się w ogóle cieszę, że portal zorganizował tak fajny konkurs z tak ciekawymi nagrodami"

Wyobraź sobie sytuację, że ktoś ma łącze 6mb zna bazę serwerów proxy ma dużo znajomych co mają podobne łącze a więc szybkie i z ich pomocą za pośrednictwem serwerów proxy głosuje kilkadziesiąt jak nie kilkaset razy na swoją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować