Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki finał akcji gram z jajami - oddaj głosy na swoich faworytów!

233 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2008 o 12:32, Uspatente napisał:

Czemu aż 2 tygodnie na ogłoszenie wyników? Chciałbym aby podano też liczbę głosujących
na daną pracę.



nie no sądzę, że troche wcześniej niz 30 kwietnia aczkolwiek po wypowiedzi Laid backa termin dzisiejszy czy jutrzejszy realny juz nie jest. A myslalem, ze jak w konkursie z wiedźkiem dadza wyniki nastepnego dnia. W tamtym konkursie nie podali liczby głosów wiec i tutaj pewnie tez nie. % wystarcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy NIC nie moga wiedziec o wynikach. No chyba, ze ktorys jest rowniez pracownikiem CDP/gram.pl, a i to nie gwarantuje tego, ze maja jakies wewnetrzne info ;)


A co do samego konkursu. Hmm... tych glosow nie liczy chyba czlowiek tylko skrypt, prawda? A skoro skrypt to wyniki powinny byc znane, bo to nie sztuka... wroc... to przeciez gram.pl. Tutaj sie dzieja dziwne rzeczy czasami XD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 11:55, Łukasz kukiz napisał:

Nikt nic nie pisze? To ja napisze - jeszcze tylko 6 dni !!!! ;p POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH
KONKURSOWICZÓW

Zapomniałeś dodać "bardzo długich dni". Szczególnie dla mnie... kiedy patrzyłem w ostatni dzień głosowania byłem jakoś 11 albo 10. Więc jestem bardzo ciekaw czy udało mi się dostać do pierwszej dziesiątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 14:51, Erunn0 napisał:

> Nikt nic nie pisze? To ja napisze - jeszcze tylko 6 dni !!!! ;p POZDROWIENIA DLA
WSZYSTKICH
> KONKURSOWICZÓW
Zapomniałeś dodać "bardzo długich dni". Szczególnie dla mnie... kiedy patrzyłem w ostatni
dzień głosowania byłem jakoś 11 albo 10. Więc jestem bardzo ciekaw czy udało mi się dostać
do pierwszej dziesiątki.


No i zostały nam dwa dni :D Idę oglądać "Blow" na tvn7.No i jak to mówią "ziomale z blokowisk" JOŁ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować