Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki finał akcji gram z jajami - oddaj głosy na swoich faworytów!

233 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2008 o 19:39, Uspatente napisał:

Co do niektórych to miałbym wątpliwości czy spełniały warunki - bo ani z Wielkanocą ani
z wiosną nie miały nic wspólnego. Dla mnie numer jeden to te "drapane" przynajmniej ktoś
zrobił rzemiosło, a nie chałturę :)


Między innymi dlatego wybór pozostawiliśmy Wam, Gramowiczom. To Wasze głosy zadecydują o tym, którą pracę warto nagrodzić, a którą nie.

Co do poziomu "związania" ze świętami i wiosną. Tego nie da się jednoznacznie określić. W końcu z tymi wydarzeniami różnym ludziom mogą się zgoła odmienne rzeczy kojarzyć, prawda? Pamiętacie program telewizyjny Śpiewające fortepiany? W jednym z etapów należało skojarzyć obrazki z określonymi piosenkami. Skojarzenia mogły być dość luźne. Tutaj jest podobno. No bo jak jednoznacznie określić co się kojarzy z wiosną, a co nie? Kwestia interpretacji, której - mamy nadzieję - Wy dokonacie :)

Generalnie chodzi o to, że selekcja dotyczyła przede wszystkim obecności jaja. Sam klimat - ocena tego pozostaje w Waszej gestii. Jak mówiłem - trudno jednoznacznie określić co się z tym klimatem kojarzy. Przykładowo: wiosna i zielona trawa są okej, a co z wiosną i grzybem?

SSj2- > patrzy wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 20:56, Spaykus napisał:

Między innymi dlatego wybór pozostawiliśmy Wam, Gramowiczom. To Wasze głosy zadecydują
o tym, którą pracę warto nagrodzić, a którą nie.


"Wam, Gramowiczom" ?
Przecież głosować mogą wszyscy, w tym głównie wszyscy namówieni przez uczestników koledzy i rodzina spoza społeczności Gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no sorry, ale z opinia na temat zdjecia Jajo #13 to sie nie zgadzam! nawiazuje do swiat,tylko trzeba je obejrzec cale, jakbyscie nie zauwazyli... niestety niektore zdjecia zostaly zle wyeksponowane na miniaturach. Jajo #4 moze nie nawiazuje do swiat,ale jest smieszne,moze sie podobac. natomiast z ocena zdjecia Jajo #12 w zupelnosci sie zgadzam, nie pasuje tu kompletnie i nie wiem,czemu wygrywa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 21:11, kreve napisał:

"Wam, Gramowiczom" ?
Przecież głosować mogą wszyscy, w tym głównie wszyscy namówieni przez uczestników koledzy
i rodzina spoza społeczności Gram.pl


Masz rację, czyli "Wam, Gramowiczom" oraz wszystkim, którzy będą mieli ochotę oddać głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 21:14, Kasienka88 napisał:

no sorry, ale z opinia na temat zdjecia Jajo #13 to sie nie zgadzam! nawiazuje do swiat,tylko
trzeba je obejrzec cale, jakbyscie nie zauwazyli... niestety niektore zdjecia zostaly
zle wyeksponowane na miniaturach. Jajo #4 moze nie nawiazuje do swiat,ale jest smieszne,moze
sie podobac. natomiast z ocena zdjecia Jajo #12 w zupelnosci sie zgadzam, nie pasuje
tu kompletnie i nie wiem,czemu wygrywa! :)


Bingo! To jest potwierdzenie tego, o czym pisałem - ciężko jednoznacznie zdefiniować co ze świętami/wiosną związane jest, a co nie. Kwestia interpretacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest kilka fotek naprawdę ładnych, a już wybitne jest jajo #37. Niestety takie fotki to mniej niż 10%, a szkoda.
Jeżeli robi się konkurs w klimatach wiosennych, a ktoś chwali się swoimi grami to jest na to tylko jedno określenie - "żal". Poza tym nie rozumiem jak może prowadzić zdjęcie dziecka z mieczem? Lol, śmiech... nie... płacz na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2008 o 20:56, Spaykus napisał:

Między innymi dlatego wybór pozostawiliśmy Wam, Gramowiczom. To Wasze głosy zadecydują
o tym, którą pracę warto nagrodzić, a którą nie.

Gramowiczom ? A nie czasem znajomym Gramowiczów ,którzy bez zalogowania mogą głosować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 20:53, Magwisienka napisał:

Ok, zagłosowano :)
"Kuba - prawie jak Matrix" ;D

Czyżby to było adresowane do mnie ? Jeśli tak do dziękuję i gratuluję dobrego gustu ;) Bo jak wiadomo jest tyle innych znakomicie kojarzących się ze świętami zdjęć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 20:53, Magwisienka napisał:

Ok, zagłosowano :)
"Kuba - prawie jak Matrix" ;D

oj ...to jednak nie było do mnie :P też mam na imię Kuba i tak mi się pierwsza myśl nasunęła :)

PS: sorki czas na edit minął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie, panowie ... coś mi tu śmierdzi wałkiem (badz przekrętem;p) . Co jest kurde grane? Jest max 5 prac, które sa dobre i tyle. A jakim cudem znalazła się tu reszta to ja nie wiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 21:52, Łukasz kukiz napisał:

Panie, panowie ... coś mi tu śmierdzi wałkiem (badz przekrętem;p) . Co jest kurde grane?
Jest max 5 prac, które sa dobre i tyle. A jakim cudem znalazła się tu reszta to ja nie
wiem:/

Najciekawsze jest to ,kto na nie głosuje i jak to możliwe ,że praca która wygrywa nie jest zgodna z regulaminem i ma przeważającą ilość głosów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 21:15, Spaykus napisał:

Bingo! To jest potwierdzenie tego, o czym pisałem - ciężko jednoznacznie zdefiniować
co ze świętami/wiosną związane jest, a co nie. Kwestia interpretacji :)


Jasne! Przeciez maly chlopak z tarcza i mieczem to od razu mi sie z wiosna kojarzy i Wielkanoca!

Ze tez ja na to nie wpadlem! Albo kolo ubrany na czarno z jajem zamiast twarzy! Noz to przeciez sam Baranek Bozy obleczony w cialo Chrystusa Zbawiciela...

Czy Wy w Gramie to juz postradaliscie rozumy, czy tylko nie chcecie przyznac sie do bledu i wciskacie taka durnote ludziom, ze az po prostu mnie to powala na glebe...

Jak mowilem... dobrze, ze nie biore udzialu w tej farsie, bo bym sie ostro wkurzyl na miejscu tych co ruszyli troche glowa przy nadsylaniu prac... szkoda, ze tego samego nie da sie powiedziec o tych ktorzy prace wybrali...

Skoro takie prace "na temat" przeszly, to ciekawe co nie przeszlo... ktos Hitlerowi mordujacemu dzieci jajo gram.pl przykleil, ze nie przeszedl? Przeciez to takie swiateczne! Chrystus umarl w meczarniach, wiec takie cos i tak powinno przejsc jako luzne skojarzenie...

Brak slow Panowie i Panie... brak slow... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 22:26, Kris_bla napisał:

> Bingo! To jest potwierdzenie tego, o czym pisałem - ciężko jednoznacznie zdefiniować

> co ze świętami/wiosną związane jest, a co nie. Kwestia interpretacji :)

Jasne! Przeciez maly chlopak z tarcza i mieczem to od razu mi sie z wiosna kojarzy i
Wielkanoca!

Ze tez ja na to nie wpadlem! Albo kolo ubrany na czarno z jajem zamiast twarzy! Noz to
przeciez sam Baranek Bozy obleczony w cialo Chrystusa Zbawiciela...

Czy Wy w Gramie to juz postradaliscie rozumy, czy tylko nie chcecie przyznac sie do bledu
i wciskacie taka durnote ludziom, ze az po prostu mnie to powala na glebe...

Jak mowilem... dobrze, ze nie biore udzialu w tej farsie, bo bym sie ostro wkurzyl na
miejscu tych co ruszyli troche glowa przy nadsylaniu prac... szkoda, ze tego samego nie
da sie powiedziec o tych ktorzy prace wybrali...

Skoro takie prace "na temat" przeszly, to ciekawe co nie przeszlo... ktos Hitlerowi mordujacemu
dzieci jajo gram.pl przykleil, ze nie przeszedl? Przeciez to takie swiateczne! Chrystus
umarl w meczarniach, wiec takie cos i tak powinno przejsc jako luzne skojarzenie...

Brak slow Panowie i Panie... brak slow... :-/


Mocne słowa... Ale prawdziwe niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee w pytkę, głosy 3 oddałem i przynajmniej jeden z nich podbił drapane gramowe jajca bo kawał solidnej roboty. Bo reszta z tych które mają największy % są (zeby nikogo nie obrazić) cinkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 22:29, kreve napisał:

Mocne słowa... Ale prawdziwe niestety...


I wielce zaluje, ze prawdziwe... bo nie sadzilem, ze cos takiego mnie tu spotka ;-P

Chyba, ze to "genialny" zart na 1 kwietnia, ale to sie raczej nie udal... bo wyszla kpina ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 22:33, Uspatente napisał:

Dobrze, że gram.pl litościwie pominął xywki "twórców" niektórych dzieł - ale by się im
dostało...


Ale ja chcialbym poznac tego malego chlopca, bo na pewno stanie sie popularny, bo wygrywa (przynajmniej mi tak pokazuje)...

A wlasnie dopatrzylem sie tam kaktusa i jakiegos innego badyla, to tak:
1. Kaktus, to jakas egzotyczna roslina, wiec pewnie miala byc palma, ktorymi machano na czesc Chrystusa!
2. Drugi badyl, to po prostu zielony kolor nadziei, ktora Chrystus dal ludziom, bo przeciez wyzwolil nas od smierci wiecznej, przez meke i smierc na krzyzu.

Teraz to juz wiem czemu ta praca wygrywa, bo ma z Wielkanoca najwiecej wspolnego!

UPDATE:

Jeszcze mi przyszlo cos do glowy... ten chlopiec moze byc jednym z przekupionych przez Zydow straznikow grobu Chrystusa!!! No i mamy komplet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są dwie możliwości takiego stanu rzeczy :
1.Ekipa gram.pl faworyzuje zdjęcie z dzieckiem ,bo to potomek pana Kicińskiego i chce zgarnąć najlepszy zestaw komputerowy :P (tylko nie banujcie)
2.Te wyniki prac to prawdziwy żart prima aprilisowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować