Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki finał akcji gram z jajami - oddaj głosy na swoich faworytów!

233 postów w tym temacie

Widze, ze moje posty zostaly pominiete, a caly czas zaslaniacie sie tym "subiektywizmem"...

Czyli zatem ten przyklad z Hitlerem bylby w 100% akceptowalny przez regulamin tak? O ile nie byloby tam swastyki, ktorej chyba nie mozna nigdzie umieszczac... Poza tym wszystko byloby ok? Przeciez to subiektywnie rzecz ujmujac kojarzy sie w 100% ze swietami...

Nawet juz stracilem nadzieje, ze chociaz Ci co glosuja pojda po rozum do glowy i wygra nr 37... chociaz moze cos sie jeszcze zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem, że w tym konkursie nie wystarczy mieć dobrą pracę. Trzeba zaangażować znajomych i innych do głosowania na swoją pracę i wygra ten, kto będzie miał najlepszą "kampanię wyborczą". Ja właśnie poprosiłem paru znajomych o pomoc i procencik nieźle podskoczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 16:16, Kris_bla napisał:

Widze, ze moje posty zostaly pominiete, a caly czas zaslaniacie sie tym "subiektywizmem"...

Czyli zatem ten przyklad z Hitlerem bylby w 100% akceptowalny przez regulamin tak? O
ile nie byloby tam swastyki, ktorej chyba nie mozna nigdzie umieszczac... Poza tym wszystko
byloby ok? Przeciez to subiektywnie rzecz ujmujac kojarzy sie w 100% ze swietami...

Nawet juz stracilem nadzieje, ze chociaz Ci co glosuja pojda po rozum do glowy i wygra
nr 37... chociaz moze cos sie jeszcze zmieni...


Krisie Ty, przejaskrawiasz ! A ja przypominam o regulaminie umieszczania czegokolwiek na stronach gram.pl - regulamin ten chyba jasno mówi co wolno, a co nie. O. My także się do Niego stosujemy i nie umieszczamy takich treści. O. O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm nie doszukujmy się już żadnych przekrętów, przewałów itp. Każdy już na swój sposób rozumie, że w tym konkursie liczy się "kampania wyborcza" a czy to źle? taka jest jego forma i już, głosujcie i się nie doszukujcie. Zachęcam do oddawania głosów na WASZE ulubione prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie,nie stresujcie sie tak, nic tu nikt nie straci i nie poniesie szkody,jak nie wygra ;) mi sie podoba zdj 13 (ten kurczak jest swietny! wymiata :D) i 30, bo ktos mial na nie fajny pomysl, inwencja tez powinna sie tu liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 16:21, Soleila napisał:

Krisie Ty, przejaskrawiasz ! A ja przypominam o regulaminie umieszczania czegokolwiek
na stronach gram.pl - regulamin ten chyba jasno mówi co wolno, a co nie. O. My także
się do Niego stosujemy i nie umieszczamy takich treści. O. O.


Dlaczego przejaskrawiam? Zatem skoro Hitler bylby zabroniony to po prostu jakas nieznana postac katujaca male dzieci, badz nawet doroslych, a w tle jajo gram.pl... i nadal byloby extra super swiatecznie z tych samych powodow...

To Wy przeginacie i to ostro, a ja tylko staram sie Wam to unaocznic jak najlepiej potrafie ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... inwencą twórczą to raczej nikt się nie poszczycił... no może poza dwoma jajkami. Oddałem dwa głosy, bo według mnie reszta nie zasuguje na wygraną ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

również i dla mnie tylko kilka prac zasługuje na wygraną, niektóre dzięki pomysłowi, inne wykonaniu i przy nich moje zdjęcie, które uważałem za całkiem fajne i śmieszne, wychodzi kiepsko. Wcale się tym nie martwię, może starczy % i wyjmę bezprzewodową myszę Revolteca, o 1 czy 2 zestawie to sobie przyznam szczerze tylko marzę, patrząc realistycznie :) pozdrawiam

20080402193125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie kwestia miniatury mojego zdjęcia :/ Praktycznie każdą pracę widać już na miniaturze,a moja? Cóż, następnym razem radze zamieścić w regulaminie max. rozdzielczości zdjęcia. Pomóżcie więc dobremu chłopakowi coś wygrać;p No i niech wygra najlepsza z naszych wypocin;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 14:44, Deso napisał:

A mnie się to wszystko nie podoba, dlaczego ? Bo pewnie nie wygra najlepszy obrazek,
a taki którego twórca ma neostrade i dobry program lub dużo cierpliowści...
O co chodzi ? A no o to, że...
oddajesz głos, reset neostrady, oddaajesz głos, reset ... i tak do końca konkursu może.
nie udowodnicie mu, że to on co chwilę resetował i oddawał, bo może powiedzieć że ma
dużą rodzine i mnóstwo znajomych, a wszyscy mają neostradę :|
No nic, szkoda bo niektóre prace serio ładne, a niektóre to w ogóle pomyłka że się tutaj
znalazły (coż... moim zdaniem wynikało z regulaminu, że ma być ZDJĘCIE, a nie FOTOMONTARZ
co ma miejsce chyba w połowie prac (google.pl z hasłem wiosna, wkleić jajo i też bym
miał super wiosenną fotkę, ale chyba nie o to tuaj chodziło ?)).

Deso jest lepszy sposób (pewny gramowicz się pochwalił) ale EKIPA GRAM tego chyba nie uwzględniła.
Wystarczy np przeglądarka FIREFOX i odpowiednie ustawienia serwera proxy(sprawdzałem)
ale nie prkatykowałem.
W związku z czym można OSZUKIWAĆ i głosować na daną pracę nieskończoną ilość razy
w końcu baza serwerów proxy z całego świata jest praktycznie niewyczerpalna.
A do znalezienia strony www z listą działających serwerów proxy to bułeczka z masłem
Dlatego cały ten konkurs to jedna wielka farsa. I w tym momencie gram powinno zawiesić możliwość
oddawania głosów i wybrać ze swoich szeregów jury, które wybierze 10 najlepszych prac.
Bo tak autor jakiejś pracy może zagłosować na nią ile razy chce a jak wciągnie do tego znajomych.
Sprawa jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Chyba się dalej nie zrozumiemy, bo idąc takim tokiem myślenia może mi sie Hitler kojarzyć

Dnia 02.04.2008 o 11:45, kreve napisał:

ze świętami bo tradycyjnie lubię sobie w święta pooglądać na Discovery filmy o II wojnie
światowej. Czy to nie jest mocno naciągane ? Wiem że podałem skrajny przykład, ale obrazuje
o co mi chodzi... Tak to można wszystko uzasadnić...


Zgadza się towarzyszu. W końcu ktoś tu pisał wyraziście o niejakim SUBIEKTYWIZMIE.
Na następną wielkanoc jak będzie podobny konkurs proponuje przysłać hitlera trzymającego jajko gram ja wyśle fotkę ze stalinem a co!!!

Poza tym co to za kombinacje gram? hę? wczoraj miałem 0,60% dzisiaj 0,45% taki konkurs można sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 08:18, Ramidag napisał:

Poza tym co to za kombinacje gram? hę? wczoraj miałem 0,60% dzisiaj 0,45% taki konkurs
można sobie...


Hmm... tego to ja nie rozumiem. Chyba normalne jest, ze jezeli komus wzrasta to innemu spada ilosc procentow? Przeciez nie moze byc wiecej niz 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie, jest pula głosów oddanych, która stanowi 100% i rozkłada się ona na poszczególne prace. Gdy na dane zdjęcie zostanie oddanych w tym momencie ileś głosów to procent dla tego zdjęcia wzrasta a dla innych maleje, chyba jest to dosyć zrozumiałe nawet dla kogoś kto ma kłopot z matematyką :]

-------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------
EASTER EGG HUNT zdjęcie #33 zobacz, doceń, zagłosuj bądź olej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przynajmniej zaczyna się to jakoś normować :)
Szkoda, że na forum zamiast dyskutować o poziomie prac ;) kombinuje się jak zdobyć nieuczciwie jak najwięcej głosów. Cel uświęca środki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie i nawet jak ktoś nie znał prostego sposobu na obejście tego głosowania, to teraz wie i zaczyna kombinować.. czy mu się opłaca czy nie.. kurde czemu mnie rodzice zrobili takim uczciwym.. a może bardziej leniwym:D

----------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------------
EASTER EGG HUNT zdjęcie #33 zobacz, doceń, zaglosuj bądź olej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fuck This Shit ;p Jak napisał Ramidag , powinno być powołane jury.Bo robi sie nam "taniec z gwiazdami" z tego konkursu. Niby głosowanie, a ustawiony z góry konkurs popularności. Plus, z tej zabawy robi się istne piekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wy dalej jedno. Konkurs na tym polega. Liczą się znajomi i namówione osoby. Chcecie konkursów z jury gram pl? poczekajcie a takie beda bo te ze glosuja znajomi sa rzadkością. nie pasuje wam konkurs to po prostu nei glosujcie a nie teraz wyzywacie konkurs ze be a sami prac nie daliscie i teraz zalujecie bo wiecie ze moze byscie wygrali. przestance narzekac. TO JEST WŁAŚNIE KONKURS POPULARNOŚCI I KREATYWNOŚCI W ZDOBYWANIU SOJUSZNIKÓW którzy oddadzą głos. Dajcie spokoj i nie lamentujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować