Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki finał akcji gram z jajami - oddaj głosy na swoich faworytów!

233 postów w tym temacie

do Ramidag:

wszyscy już wiedzą jak oszukać, każdy może sobie w google wpisać odpowiednie hasło i ma odpowiedź, ale ja osobiście nie wyobrażam sobie X osób siedzących przez 9 dni przed kompem i klikających "Wyślij, wyślij, wyślij.."
zresztą i tak najskuteczniejsze moim zdaniem jest zaangażowanie znajomych, którzy oddadzą po jednym głosie, ale będzie ich na tyle dużo, że przegłosują nawet najbardziej zapalonego klikacza. A co do wygrywania przez prace dosyć luźno powiązane z regulaminem: pogódźcie się z tym :) osobiście wolę taką formę konkursu i przegrać z jakimiś żałosnymi klikaczami, ale przegrać uczciwie.. a zmiana rozwiązania na jury w tym momencie byłaby trochę nieuczciwa.. wyobraźcie sobie tych wszystkich zawiedzionych klikaczy, którzy porezerwowali każdą wolną chwilę :D \

mi osobiście konkurs się podoba, gdy wysyłam zaproszenie do głosowania do znajomych to jest przynajmniej zwała z mojej pracy i innych i o to chodzi :]

-------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------
EASTER EGG HUNT zdjęcie #33 zobacz, doceń, zaglosuj bądź olej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 10:52, Ramidag napisał:

> >.....................



Ten "spaślak" to skywalker28. Sam jeszcze niedawno dziwił sie innym i podejrzewał ich o oszustwa.
Co do serwerów proxy niedawno sprawdzałem i ten sposób do końca nie działa. Co prawda można zaznaczyć prace, na które chcemy głosować, ale przy próbie zaglosowania wyskakuje błąd 404. Także nie doszokujcie
się oszustw ani przekrętów tylko dajcie spokój. Konkurs niedługo sie zakończy i wszystko wróci do normy. A jak wma sie nie podoba sam konkurs oraz zasady nałożone przez gram.pl to nie bierzcie w nim udziały is ie nie udzielajcie. Negatywne komentarze nie są potrzebne. To że nie wzielsicie udzialu w konkursie bądź wasza praca ma mało głosow to nie wina serwisu. Poszukajcie znajomych. Zreszta niedlugo sie znajomi wszystkim skonczą i sie wszystko unormuje (patrz zdjęcie z dzieckiem).

ZROZUMCIE LUDZIE WRESZCIE!!!!
TEN KONKURS POLEGA NA ZACHECENIU SWOICH ZNAJOMYCH DO GLOSOWANIU NA SWOJA PRACE, ZNALEZIENIU SOJUSZNIKOW KTORZY CIE POPRĄ ITP. I NIE CZEPIAJCIE SIE SELEKCJI DOKONANEJ PRZEZ MODERATORÓW. ONI WIEDZĄ CO ROBIĄ.

Zamiast sie cieszyć, zę są organizowane konkursy, możłiwośc zgarnięcia nagród to wy jeszcze narzekacie. Nie możecie sie pogodzić, że wasza praca nie zajmuje pierwszego miejsca. Egoiści;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście ludzie mnie nie obrażać-nie wysłaliście prac to się nie odzywać na temat czyjegoś wyglądu-może mam zdjęcie do dupy, ale i tak jest moim zdaniem oryginalne, a nie to, co te wszystkie koszyczki, albo dziecko z mieczem, albo jakaś pani mieszająca w misce.
Jeśli chodzi o wyniki to rzeczywiście głupio wyszło, że się plułem, a teraz sam miałem takiego boosta, ale po prostu jak zobaczyłem co się dzieje to zachęciłem na prawdę dużo osób w pewien ciekawy sposób i tyle-was też zachęcam do zachęcania. Trochę masło maślane wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie zobaczyłem wyniki-zdjęcia 17 i 27 to są prawie na pewno zdjęcia tego samego autora, który cheat''uje-oglądałem wyniki wczoraj 2 razy i dzisiaj rano i oba zdjęcia mają zawsze prawie tyle samo % i co chwilę wskakują na 1. miejsce-to jest żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry za 3 wiadomości pod rząd ale tak wyszło.
mam pytanie do gram.pl:
Przy składaniu formularza, można było zgłosić 3 zdjęcia. Jeśli ktoś złożył np. 2 zdjęcia i oba zajmą miejsce 1-10 to dostaje on dwie nagrody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs jest fajny itp...
Byłoby jednak lepiej żeby to ekipa Gram.pl sama zdecydowała ktora praca jest najlepsza.
Oddawanie takich spraw w ręce userów zawsze bedzie równoznaczne z konfliktami :]

Moja praca sie nie dostała... mowi sie trudno.
A co do "skaczących" procentów.
Przeciez nie jest problemem iść np na lekcje informatyki i wysłać głos z każdego kompa :]

Tak czy inaczej....
Ludzie skonczcie już narzekać bo skończą sie konkursy na Gram''ie i tyle z tego bedzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ramidag--> Ban za obrażanie innych osób. Co do systemu głosowania - taki przyjęliśmy do tego konkursu i taki pozostanie.

DO WSZYSTKICH: apeluję o opanowanie nerwów i rozmowy z zachowaniem kultury, inaczej posypią się ostrzeżenia i bany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 22:31, mefiperes napisał:

Panowie, każdy ma swój osobisty gust, i nikt nic z tym zrobić nie może. Nie osoby wina,
że akurat twoja praca się jej nie podoba, ale za to inna już tak.

No właśnie problem polega na tym, że nie o gust tu chodzi, tylko o znajomości. O to właśnie ten szum, że konkurs nie polega na tym, że oceniasz jakość prac, tylko klikasz, bo znajomy cię o to poprosił. Ja wiem, że w necie teraz namnożyło się takich konkursów dla klikaczy, bo podnoszą przy okazji oglądalność strony i można się chwalić statystykami wejść. Niech sobie będą, tylko niech nikt mi nie wmawia, że najbardziej w ocenach prac liczy się ich jakość merytoryczna/artystyczna/humorystyczna/inna w zależności od treści konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbanowany Ramidag

Słuchaj, nigdy nikomu nie dogodzisz. Jeśli zasady Ci nie pasują, nie bierz w takich zabawach udziału. Proste.

skywalker28

Wiesz, każdy ma swój gust, i każdy głosuje na to, na co chce. Ale zastanawia mnie jedno- skąd wiesz, że on cheatuje? Masz jakieś niezbite dowody? Nie. Masz tylko PRZYPUSZCZENIA. Zauważyłeś to dopiero wtedy, gdy spadłeś z pierwszego na trzecie miejsce. A kto wie, może te obie osoby jeszcze aktywniej zachęcają ludzi do głosowania na ich prace? Bo skoro coś osiąga, to od razu oszust, cheater? Jeśli nie ma się na to dowodu, można tylko przypuszczać. Nieładne zachowanie, że ostro wyjechałeś z oskarżeniami na temat tych osób. Psujesz im bezpodstawnie reputację, co jest niegrzeczne.

Laid back

Taka forma przystopowania użytkownika daje efekty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja juz sie pogodzilem z przegrana,mimo ze przez pewien czas prowadzilem.Skonczyli mi sie znajomi ,wyslalem kilka linkow ,ale wiekszosci nie chcialo sie nawet otwierac .Oszustwo nie ma sensu ze wzgledu na nie-satysfakcje z wygranej.To tak jak grac god -mode w BattleFielda i cieszyc sie swoim skillem i iloscia fragow :) Szkoda ,ze nie wygram ,ale bedzie ejszcze TYYYYLE konkursow wymagajacych kreatywnosci i to mnie bardziej zmobilizuje do wysilenia czachy.Nie znam sie na tym calym proxy wiec nawet oszukac bym nie umial ,ale nie chce mi sie klikac jak debil .Wole isc na browar opic przegrana ,ale z honorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 15:48, Laid back napisał:

DO WSZYSTKICH: apeluję o opanowanie nerwów i rozmowy z zachowaniem kultury, inaczej posypią
się ostrzeżenia i bany.


Jestescie po prostu komiczni w tych ostrzezeniach i banach...

Probujecie uciszyc ludzi... a podobno cos tu ktos o demokracji mowil... A tu sie wprowadza cenzure, co wolno mowic, a czego nie.

Jako, ze jest to moj OSTATNI post na Gram.pl, gdyz nie mam zamiaru brac udzialu w tej farsie to napisze tez troche OT.

Bylem z tym forum od wielu wielu lat jeszcze za nim Gram.pl zniszczylo je na dobre, a jako forum CDP dzialalo preznie i bez cenzury. Szkoda zatem, ze ludzie, ktorzy dorwali sie do wladzy (moderatorzy i ekipa Gram.pl), probuje stosowac metody rodem z PRL-u i "radzieckiej okupacji" powojennej. Brakuje mi modkow, ktorzy znaja sie na rzeczy i wiedza o co nalezy walczyc... a forum to przede wszystkim wolnosc slowa. kNOT i Hern przynajmniej wiedzieli o co chodzi w tym forum.

Zegnam zatem wszystkich Forumowiczow. Mam nadzieje, ze co madrzejsi w koncu zrozumieja to co ja, ze stare dobre forum odeszlo na dobre, a teraz zostalo tylko to forum, na ktorym nie panuje wolnosc slowa, a cenzura.

Do zobaczenia byc moze na jakims normalnym forum, ale na pewno nie na tym ;-P

P.S. Cenzurze, zwlaszcza na froum, mowimy zdecydowane NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 11:10, Plej3r napisał:

Co do serwerów proxy niedawno sprawdzałem i ten sposób do końca nie działa. Co prawda
można zaznaczyć prace, na które chcemy głosować, ale przy próbie zaglosowania wyskakuje
błąd 404. Także nie doszokujcie
się oszustw ani przekrętów tylko dajcie spokój.


Zmiana IP w Neostradzie + kasacja ciasteczek = bez problemu zagłosowałem 3 razy. Nie wiem czy głosy zaliczono, ale żadnego komunikatu nie uświadczyłem, a jak się patrzy po wynikach... Napisanie bota który by za nas oszukiwał nie jest nieosiągalne, a mając kilkanaście dni na głosowanie ktoś może się pokusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 16:37, Kris_bla napisał:

>ciach

Dnia 04.04.2008 o 16:37, Kris_bla napisał:

P.S. Cenzurze, zwlaszcza na froum, mowimy zdecydowane NIE!!!

Viva La Revolution !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 18:42, skywalker28 napisał:

powtórzę pytanie do ekipy gram.pl:
Czy zgłaszając do konkursu więcej niż jedno zdjęcie można wygrać więcej niż jedną nagrodę?


Nie, wysłane zdjęcia to propozycje. Spośród kilku wybieraliśmy jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie taka forma konkursu nie przeszkadza, według mnie pomaga za to odbudować stare znajomości bo przecież "każdy głos się liczy". A klikacze niech klikają dalej, mi wystarczy nawet nagroda za 10 miejsce, a to że zdjęcie się dostało jest dla mnie wystarczającym wyróżnieniem.

A teraz pora na reklamę:

>>>>>>>>>>>>> Głosujcie na zdjęcie #22 <<<<<<<<<<<<<<<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co tam;p Ja też się zareklamuje :D Wszystkich ludzi o dobrym sercu proszę o głos na jajeczko nr13 :D No i mam wypasiony pomysł na promocje, podawajcie linki i numery swoich zdjęć do RADIA "M". To kurcze po jednej audycji napłynie taka fala głosów,że szooook ;p Mam nadzieje,że chociaż trochę rozbawi was mój post.Pamiętajmy,to zabawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie może sobie darować-numery:17, 27, 33, 36, 47 oszukują. Na jakiej podstawie to stwierdzam? Sprawdzam wyniki 3-4 razy dziennie i każdy z tych numerów potroił albo i bardziej zwiększył swój wynik w przeciągu kilku godzin. Rozumiem zaprosić znajomych do zabawy, ale gdy jeden głos równa się teraz mniej niż 0,01% to wzrost wyniku o np. 10% przez kilka godzin to jest ponad 1000 głosów oddanych na daną pracę, chociaż przed napisaniem przez niektóre osoby na tej stronie jak oszukiwać, miały one mniej niż 3% głosów, czyli jakieś 50-100 głosów.
Szkoda, że ci co nie wzieli udziału w konkursie zepsuli go innym.
Miałem 1./2. miejsce zanim napisaliście jak oszukiwać. teraz ledwo mam 6.
Ban to powinni dostać ci oszuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować