Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gracze proszeni do Blue City w Warszawie 5 i 6 kwietnia

53 postów w tym temacie

Przecież to nie gram.pl jest organizatorem. Sklep gram.pl jest sponsorem. Warto przyjrzeć się ciut uważniej, a nie odrazu szukać spisków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 20:10, Rzezim napisał:

Przecież to nie gram.pl jest organizatorem. Sklep gram.pl jest sponsorem. Warto przyjrzeć
się ciut uważniej, a nie odrazu szukać spisków.


Wybacz, powinienem napisać:

"Szukają głupich".


Ps. Ale zgadzasz się, że to jest bezsensu? ;] Gdyby dali 15wPLN - to rozumiem. Ale 10wPLN za 10zł, to szukanie idiotów moim zdaniem. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie dałoby się przenieść tej imprezy w okolice Poznania? ;) Bo do Warszawy to ja raczej nie jestem w stanie sobie ot tak pojechać. :P Ale życzę wszystkim udanej imprezy. :)

I nie rozumiem Waszego marudzenia, że nagrody kiepskie. Jak nie chcecie takich, to nie bierzcie udziału w turnieju. Proste. Tak samo czemu narzekacie, że sam wstęp na imprezę się nie opłaca, bo dostajecie 10 złotych rabatu, jeśli kupicie bilet za 10 złotych. Przecież takie coś sprawia, że można uznać wstęp za darmowy! Wydajecie 10 złotych, żeby dostać tyle samo (tylko że musicie to akurat w sklepie gram.pl wydać, ale to chyba nie jest wielki problem :P). Ja tutaj żadnego problemu nie widzę. Poza tym gdzie w newsie jest napisane, że to są wPLN-y?

@Falconer
Ta, może jeszcze mają Ci (i innym osobom też) zapłacić za to, że się pojawisz na tej imprezie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 20:16, matiz123 napisał:

A nie dałoby się przenieść tej imprezy w okolice Poznania? ;)


Myślę, że PGA już wystarczy... ;)

Dnia 02.04.2008 o 20:16, matiz123 napisał:

I nie rozumiem Waszego marudzenia, że nagrody kiepskie. Jak nie chcecie takich, to nie
bierzcie udziału w turnieju. Proste.


Odpowiedź też jest prosta: są Polakami, więc marudzą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh - Warszawa, największa wieś w Polsce, wtedy niestety mnie tam nie będzie :P W sponsorach widać kilka dobrych firm, więc myślę, że te 10 złotych nie byłoby straconą kwotą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ja was nie rozumiem czepiacie sie o nagrody nie widze powodu bo to przeciez nie turniej dla profesjonalnych graczy jezeli chodzi o te nagrody tylko dla tych co przyjda. Bilet moze troche bez sensu 10 zaz 10 ale nie takie bardzo glupie znowu. No a to ze macie daleko to nie moja wina pozatym wawa lerzy tak blizej srodka polski niz gdansk a o tym turnieju wiem od ok.10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie. Kolejna impreza w której gry grają pierwsze skrzypce! Więcej takich imprez i oby nie tylko w Warszawie. Nie mamy w Polsce tylko tego jednego miasta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 21:43, roctez napisał:

Bardzo fajnie. Kolejna impreza w której gry grają pierwsze skrzypce! Więcej takich imprez
i oby nie tylko w Warszawie. Nie mamy w Polsce tylko tego jednego miasta. :)


Ale tutaj jest najwieksza szansa, ze sie sporo osob uda zebrac :-)

Szkoda, ze jak ja mieszkalem w Wawie, to nie bylo takich imprezek za czesto :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 20:11, Falconer napisał:

Ps. Ale zgadzasz się, że to jest bezsensu? ;] /ciach/


Nie zgodze się. Nie będę Ci tłumaczył o takich subtelnościach jak koszty wynajęcia powierzchni itd...

Poza tym nigdzie nie jest napisane, ze to 10 wPLN-ów.

Nim wypowiesz się przeczytaj dokładnie komentowany materiał bo już pokazałeś, że masz dysfunkcje w rozumieniu tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 07:25, Kris_bla napisał:

Ale tutaj jest najwieksza szansa, ze sie sporo osob uda zebrac :-)

Szkoda, ze jak ja mieszkalem w Wawie, to nie bylo takich imprezek za czesto :-/


Wydaje mi się, że mogły by być takie imprezy organizowane również w Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście, i może w paru innych większych miastach Polski. Ale siedziba CDProjektu znajduje się w Warszawie więc jeszcze poczekamy jakiś czas aż ktoś ktoś takie imprezy zacznie organizować gdzie indziej. Btw. chyba w połowie kwietnia jakieś targi oprogramowania mają się odbyć w Krakowie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mi się dobrze wydaje, to wPLNy nie są bonami ;) A tu masz 10zł w bonie, a to ci psikus ;) Cóż... na imprezie się nie pojawię, bo mieszkam troszkę daleko ;D (Dolny Śląsk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować