Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Współpraca Gamebryo i NCSoftu

13 postów w tym temacie

No super to będzie pod względem graficznym - nie wiem tylko po co? Przecież siła MMO nie leży w grafice, a te nowe gry na pewno będą wymagać sprzętu, którego większość grająca tylko w MMO nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ustrojstwo takie jak Gamebryo pozbawia gry unikalności i klimatu. Moze i skraca czas produkcji ale zabija tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli po silniczku na grę będzie.... ;P
A tam wg. mnie to pod względem grafy definitywnie wygrywa UE3. Obydwa silniczki są i tak porządne, ale tu nie będę snuł teorii, że w jakiś sposób by je połączyli... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla graczy jest to dobra wiadomość :)

NCSoft od Gamebryo kupiło świetny silnik graficzny - kto grał w Obliviona ten wie, że grafika prezentuje się świetnie. I dobrze, teraz gry będą wyglądały jeszcze lepiej niż wcześniej, oby tylko były dobrze optymalizowane i nie miały kosmicznych wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NCSoft robi naprawdę dobre MMO, szkoda tylko, że Guild Wars jest zwolniony z abonamentu (dzięki temu naprawdę wiele ludzi gra w tę grę - w tym ja :). Pewnie jedna z nieogłoszonych jeszcze gier będzie na UE III, a druga na Gamebryo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dopiero co UT3 engine kupili to po co im ten crap?

A tak sie przy okazji dowiedzialem, ze WHO jest na tym silniku robione... to co oni z nim zrobili, ze Oblivion wyglada fotorealistycznie przy WHO ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 13:52, Thoor napisał:

Tylko ustrojstwo takie jak Gamebryo pozbawia gry unikalności i klimatu. Moze i skraca
czas produkcji ale zabija tytuły.


Polemizowałbym. Przy Piratach i Railroads bawiłem się świetnie, a przy Civilization - nadal bawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować