Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Peter Moore o braku Maddena na PC

13 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Peter Moore, szef EA Sports, potwierdził na swoim blogu informację, która była dla wielu sporym zaskoczeniem - w tym roku nie będzie nowego Maddena w wersji na PC. Ujawnił, że ze względu na trudności biznesowe firma skasowała kilka pecetowych wersji swoich gier i szuka sposobów, aby "na nowo ożywić tę platformę".

Przeczytaj cały tekst "Peter Moore o braku Maddena na PC" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z Tobą, bo zarówno Madden jak i Tiger Woods to bez wątpienia najlepsze tytuły sportowe, jakie w ofercie ma EA Sports. W przypadku Madden NFL zmiany widać co rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, bardzo to interesujące dla graczy w Polsce - przecież ta seria w ogóle nie istniej poza USA, gdzie ten sport jest najbardziej popularny (odkrywcze, nie?). Nie wiem kto by się na to skusił, zwłaszcza za cenę 139 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda troszkę, ale cóż, takie czasy. PC odchodzi do lamusa jako przyrząd do grania. Teraz konsole będą zajmować rynek z grami. A w Maddena 09, to bym sobie być może zagrał. W 08 grałem i mnie wciągnął na jakiś czas. W Tigera Woodsa 08 też grałem i również mnie wciągnął w przeciwieństwie do FIFY08, 07, 06 i w ogóle wszystkich FIF:P Nienawidzę tych gier. Jeśli piłka nożna, to tylko PES.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jak dla mnie nie jest to wielką stratą.

Mnie nie za bardzo pasjonuje futbol amerykański, reszta Polaków raczej ma takie same podejście ;) I tak przecież większość sprzedanych kopii Maddena to edycje konsolowe, tak więc nie stworzenie wersji PC to dla firmy nie będzie wielką stratą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niezle ;-D Nigdy i tak w to na PC nie gralem (a w demko jakies na PS2 raz w zyciu chyba ;-D), takze zadna strata, ale dzieci w USA na pewno ubolewaja ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To EA to chyba sobie jaja robi uważając, że ich gry to fenomen wśród gier sportowych na PC. Nikt nie będzie raczej płakał za ta grą jak się nie pojawi na Pc-ty bo po co? - wcześniejsza oferuje to samo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 16:06, Kris_bla napisał:

takze zadna strata, ale dzieci w USA na pewno ubolewaja ;-D

Dzieci nie, bo mają konsole, ale ich tatusiowie tak - nie będą mieli w co grać w przerwach na lunch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować