Zaloguj się, aby obserwować  
Winmenia

Konta bankowe dla mlodzieży. Które lepsze?

385 postów w tym temacie

/.../

Nie ma obowiązku wpływów na konto. Ja na swoim już od kliku miesięcy nic nie robiłem i nic nie wpłacałem i nie mam z tego powodu żadnych konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecicie mi konto? Ważne żeby nie było regularnie wpłacać pieniędzy, no i dobrze by było gdyby było darmowe konto internetowe. Nic wiecej mi nie potrzeba :]
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 15:08, Gothic 12 napisał:

Jakie polecicie mi konto? Ważne żeby nie było regularnie wpłacać pieniędzy, no i dobrze
by było gdyby było darmowe konto internetowe. Nic wiecej mi nie potrzeba :]
Z góry dzięki.


Jak zwykle polecę izzyKonto mBanku ;p
Konto jest darmowe, nie wymaga wpłat regularnych (ja na swoim już kilka miesięcy nic nie robiłem i nic), dostajesz darmową kartę, opcjonalnie możesz kupić kartę do płatności internetowych, duża ilość darmowych bankomatów. Chyba najlepsza opcja na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 15:11, kowboj3 napisał:

> Jakie polecicie mi konto? Ważne żeby nie było regularnie wpłacać pieniędzy, no i
dobrze
> by było gdyby było darmowe konto internetowe. Nic wiecej mi nie potrzeba :]
> Z góry dzięki.

Jak zwykle polecę izzyKonto mBanku ;p
Konto jest darmowe, nie wymaga wpłat regularnych (ja na swoim już kilka miesięcy nic
nie robiłem i nic), dostajesz darmową kartę, opcjonalnie możesz kupić kartę do płatności
internetowych, duża ilość darmowych bankomatów. Chyba najlepsza opcja na rynku.

Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 15:11, kowboj3 napisał:

Jak zwykle polecę izzyKonto mBanku ;p
Konto jest darmowe, nie wymaga wpłat regularnych (ja na swoim już kilka miesięcy nic
nie robiłem i nic), dostajesz darmową kartę, opcjonalnie możesz kupić kartę do płatności
internetowych, duża ilość darmowych bankomatów. Chyba najlepsza opcja na rynku.


I używając tego konta można bez najmniejszych przeszkód np. kupować na Allegro, czy w sklepach internetowych? Czy są jakieś ograniczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Możesz wykonywać przelewy internetowe na konta sprzedawców w Allegro (są darmowe). Większość sklepów internetowych obsługuje usługę mTransfer, czyli bezpośrednie przelanie pieniędzy na konto sklepu bez zbędnych formalności - po prostu klikasz ikonkę, dane do przelewu są wypełniane automatycznie, Ty klikasz OK i voila ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mam konto allekarta w wbk i jestem zadowolony- dużo oddziałów banku, darmowe prowadzenie i przelewy, fajne zabezpieczenie przelewów (sms kody), brak potrzeby jakichś stałych wpływów na konto. Jedyny ból to mało bankomatów wbk, ale zorientuj się- może akurat u Ciebie jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 15:23, kowboj3 napisał:

Możesz wykonywać przelewy internetowe na konta sprzedawców w Allegro (są darmowe). Większość
sklepów internetowych obsługuje usługę mTransfer, czyli bezpośrednie przelanie pieniędzy
na konto sklepu bez zbędnych formalności - po prostu klikasz ikonkę, dane do przelewu
są wypełniane automatycznie, Ty klikasz OK i voila ;p



Hehe, to się musze zastanowić nad tym kontem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem. Posiadam konto w mbanku (izzy konto). Chcialem sie dzisiaj zalgowac, zeby wplacic pieniazki na allegro, wpisalem zle 2 razy haslo. (wczesniej zdarzalo mi sie to juz zdarzalo) Wybil mi wlasnie licznik duzy 50 zle wpisanych danych. Musze zadzwonic na m-linie i odblokowac moje IP. Jest napisany numer, pod ktory mam zadzownic i co mam pokolei robic. Sa dwa problemy:
1. Numer, ktory jest tam podany nie dziala (0-801 300 800)
2. Potrzebny jest telekod, a ja go nie pamietam i nie wiem gdzie moglby byc napisany. (na umowie)?
Co mam zrobic? Prosze o szybka pomoc, poniewaz bardzo potrzebny jest mi dostep do konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie konto polecacie mi zebym zalozyl chodzi mi w jakim banku najlepiej ukonczylem 13 lat i chce miec jedno konto i musze wybrac bank. Ktory jest najlepszy i dlaczego?
Chciałbym bank w ktorym moglbym sie logowac na stronie internetowej i dokonywac przelewow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 15:12, NouSia napisał:

Jakie konto polecacie mi zebym zalozyl chodzi mi w jakim banku najlepiej ukonczylem 13
lat i chce miec jedno konto i musze wybrac bank. Ktory jest najlepszy i dlaczego?
Chciałbym bank w ktorym moglbym sie logowac na stronie internetowej i dokonywac przelewow.

Najlepszym wyborem będzie chyba izzyKONTO w mBanku - dostęp do konta przez internet, brak opłat za prowadzenie kont, darmowa karta debetowa, mnóstwo bankomatów w całej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 15:25, balduran2 napisał:

> Jakie konto polecacie mi zebym zalozyl chodzi mi w jakim banku najlepiej ukonczylem
13
> lat i chce miec jedno konto i musze wybrac bank. Ktory jest najlepszy i dlaczego?

> Chciałbym bank w ktorym moglbym sie logowac na stronie internetowej i dokonywac
przelewow.
Najlepszym wyborem będzie chyba izzyKONTO w mBanku - dostęp do konta przez internet,
brak opłat za prowadzenie kont, darmowa karta debetowa, mnóstwo bankomatów w całej Polsce.


Bo jezeli jestem osoba nie letnia (13lat to mlodziezowe konto) a czym rozni sie mlodziezowe konto od zwyklego konta co ma osoba dorosla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2009 o 15:25, balduran2 napisał:

Najlepszym wyborem będzie chyba izzyKONTO w mBanku - dostęp do konta przez internet,
brak opłat za prowadzenie kont, darmowa karta debetowa, mnóstwo bankomatów w całej Polsce.


Lepiej poczekać na rozwój sytuacji, mBank ma ostatnio skłonność do zmieniania opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 15:30, NouSia napisał:

Bo jezeli jestem osoba nie letnia (13lat to mlodziezowe konto) a czym rozni sie mlodziezowe
konto od zwyklego konta co ma osoba dorosla?

Tylko tym, że ktoś z prawnych opiekunów musi wyrazić zgodę na otwarcie takiego rachunki.
Jest chyba również możliwość ustalenia przez opiekuna limity wypłat/przelewów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie konto młodziezowe jest według was najlepsze.
Mam 13,5 roku także jest ok.
Najlepiej gdyby nie było opłat a prowadzenie konta oraz wiele innych darmowych mozliwosci.
- było sporo bezpłatnych bankomatów.
- łatwo byłoby takie konto założyć i dosć szybko otrzymać swoją kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry za drugi post ale chce zapytac op jeszcze jedno.

Kartę otrzymuję od kuriera po podpisaniu umowy chyba nieee ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 17:44, 1096 napisał:

sorry za drugi post ale chce zapytac op jeszcze jedno.

Kartę otrzymuję od kuriera po podpisaniu umowy chyba nieee ????


O ile dobrze pamiętam, to kartę dostajesz pocztą po podpisaniu umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy izzykonto mozna tez załozyć w placówce mBanku ????
Powinno być łatwiej bo wszystko dostałoby się na miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować