Zaloguj się, aby obserwować  
Winmenia

Konta bankowe dla mlodzieży. Które lepsze?

385 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2007 o 12:31, Graszczur napisał:

Problem w tym, że nie mam żadnej "historii" w serwisie internetowym po zalogowaniu...


No więc u mnie to wygląda następująco:
1. po zalogowaniu po lewej stronie wybierasz "Rachunki"
2. Następnie powinna Ci wyskoczyć zielona lista
3. I tam na pierwszym miejscu jest historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

W regulaminie izzyKonta pisze wyraźnie:
Dział I: "Zasady prowadzenia rachunku", Roz. XI, paragraf 69: "mBank może również wypowiedzieć Umowę w części dotyczącej rachunku, który nie wykazuje przez okres 3 miesięcy żadnych obrotów, za wyjątkiem okresowego dopisywania odsetek i ich wypłat, a także gdy nie dokonano żadnej wpłaty na ten rachunek przez okres 60 dni od dnia otwarcia rachunku".

Mój jedyny błąd: konto posiadacza, który już raz wpłacał pieniądze na rachunek może być nieaktualizowane przez 3, a nie 2 miesiące. Osoba, która otworzyła konto i przez 2 miesiące nic z nim nie robiła otrzymuje wypowiedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na swoim izzyKoncie nie uruchomiłem kanału dostępowego WAP. Czy uruchomienie tego kanału coś kosztuje? Aktualnie nie mam pieniędzy na koncie i nie chcę sobie zrobić salda minusowego, bo tylko dodatkowe opłaty mi to przyniesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić na jakiej zasadzie działa wirtualne konto moneybokers ? Słyszałem że można przesyłać pieniądze znajomemu np na mejla, ale jak to działa, bo ja tego nie rozumiem. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej mozecie mi powiedziec... czy aby np ktoś z was chciałby przelac na moje konto np 10 zł to wystarczy nr konta ? czy coś jeszcze trzeba znac ?

i drugie pytanie
mam konto w mBanku.... i powiedzcie mi teraz... np chciałbym wpałacic sobie kase... to gdzie ja mam niby iść ? skoro mBank jest bankiem internetowym tj nie ma fizycznych (chyba) oddziałów... tak jak np PKO itd itp..
np domyslam sie ze moge to zrobic w innym banku ale wtedy bede płacił chyba prowiuzje za przelew... :/ czy coś...
help !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam konto w mBanku i jestem z niego zadowolony, niema żadnych opłat (oprócz ubezpieczenia,a to jest ok. 1-2 zł).

Chester001 - no niestetytak to chyba jest. Musisz wpłacić z innego banku, lub ktoś tobie prześle kase ze swojego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Pieniądze możesz wpłacać przez Pocztę Polską (przelew kosztuje 2,5 zł i długi czas transferu - kilka dni), bądź przez inny bank (pieniądze są na koncie na drugi dzień - u mnie w mieście prowizja taka jak na poczcie - 2,5 zł). Myślę, że maksymalna prowizja to 3 zł w innym banku. I nie jest to prowizja w sensie, że odciągają Ci pieniądze z konta. Jest to opłata za przelew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Masz w m Bank? A masz uruchomiony kanał dostępu WAP? Jak tak to proszę, abyś odpowiedział na moje pytanie:

Jeszcze na swoim izzyKoncie nie uruchomiłem kanału dostępowego WAP. Czy uruchomienie tego kanału coś kosztuje? Aktualnie nie mam pieniędzy na koncie i nie chcę sobie zrobić salda minusowego, bo tylko dodatkowe opłaty mi to przyniesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 13:48, delfo napisał:

Ja osobiście mam konto w mBanku i jestem z niego zadowolony, niema żadnych opłat (oprócz ubezpieczenia,a
to jest ok. 1-2 zł).

Chester001 - no niestetytak to chyba jest. Musisz wpłacić z innego banku, lub ktoś tobie
prześle kase ze swojego konta.

no ok dzieki za odpowiedz ale powiedz mi... co trzeba miec aby np TY byś mógł mi przelac pieniądze na moje konto co musisz miec oprócz mojego nr do konta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 13:51, kowboj3 napisał:

/.../

Masz w m Bank? A masz uruchomiony kanał dostępu WAP? Jak tak to proszę, abyś odpowiedział na
moje pytanie:

Jeszcze na swoim izzyKoncie nie uruchomiłem kanału dostępowego WAP. Czy uruchomienie tego
kanału coś kosztuje? Aktualnie nie mam pieniędzy na koncie i nie chcę sobie zrobić salda minusowego,
bo tylko dodatkowe opłaty mi to przyniesie ;)


Nie niestety, ale nie uruchomiłem tekij usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 13:55, Chester001 napisał:

> Ja osobiście mam konto w mBanku i jestem z niego zadowolony, niema żadnych opłat (oprócz
ubezpieczenia,a
> to jest ok. 1-2 zł).
>
> Chester001 - no niestetytak to chyba jest. Musisz wpłacić z innego banku, lub ktoś
tobie
> prześle kase ze swojego konta.
no ok dzieki za odpowiedz ale powiedz mi... co trzeba miec aby np TY byś mógł mi przelac pieniądze
na moje konto co musisz miec oprócz mojego nr do konta ??


Oprócz twojego nr. konta potrzebuję też pieniądze na koncie. To wszystko.

PS. Sorry za double post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 13:43, Chester001 napisał:

i drugie pytanie
mam konto w mBanku.... i powiedzcie mi teraz... np chciałbym wpałacic sobie kase... to gdzie
ja mam niby iść ? skoro mBank jest bankiem internetowym tj nie ma fizycznych (chyba) oddziałów...
tak jak np PKO itd itp..


Tak jak moi poprzednicy wspomnieli:
1)Poczta Polska
2)przelew z innego konta
3)w większym miastach istnieją oddziały mBanku (np. w Poznaniu), przy których są "wpłatomaty" gdzie można wpłaci pieniądze (coś w rodzaju bankomatu - tylko zamiast wybiera pieniędzy, wkładasz je), ale niestety nie wiem jak dokładnie to działa, ponieważ jeszcze z tego nie korzystałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam problem z tym mBankiem. Ostatnio wypłaciłem pieniądze w bankomacie konkurencji. Odebrało mi regulaminowe 5 zł, ale również dodatkowo 1,6 zł. Czy to oznacza, że w te 5 zł nie są wliczone w koszty prowizji dla innego banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepsze konto dostępne jest na www.inteligo.pl
Jeśli jesteś niepełnoletni wystarczy wydrukować odpowiedni druczek i przesłać im pocztą i gotowe.
Serwis sms''owy, zarządzanie internetowe, telefoniczne.
Pełna obsługa w punktach PKO BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 18:22, kowboj3 napisał:

Słuchajcie, mam problem z tym mBankiem. Ostatnio wypłaciłem pieniądze w bankomacie konkurencji.
Odebrało mi regulaminowe 5 zł, ale również dodatkowo 1,6 zł. Czy to oznacza, że w te 5 zł nie
są wliczone w koszty prowizji dla innego banku?


A nie masz napisane ze co to? Czy to jest razem z tymi 5 zł? Bo ja wypłacałam zimą w Korbielowie, podajże w bankomacie Banku Spółdzielczego i zjadło mi tylko 5zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować