Zaloguj się, aby obserwować  
Winmenia

Konta bankowe dla mlodzieży. Które lepsze?

385 postów w tym temacie

hej,... złożyłem przez internet wniosek o eKontro w mBanku... dnia 2007-06-19 dostałem na poczte maila ze złozyłem wniosek i mam czekac na dalsze instrukcje ze tak napisze ...

no i czekam i czekam a konto jest mi potrzebne..

co mam zrobic ? a do końca miesiaca musze podac nr konta bankowego bo nie wypłacą mi pieniedzy z pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 15:36, Czerniawa napisał:

Co jest potrzebne do założenia tego konta Grafitti w PKO?

Z tego co pamiętam (jak ja zakładałem), to trzeba przyjść z rodzicem i mieć przy sobie swoje oraz rodzica po 2(?) dowody tożsamości - czyli Ty np. legitymację szkolną, dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, kartkę motorowerową.

Ale i tak osobiście, polecam Ci internetowe konto w mBanku - bez żadnych opłat za prowadzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 15:17, Chester001 napisał:

co mam zrobic ? a do końca miesiaca musze podac nr konta bankowego bo nie wypłacą mi pieniedzy
z pracy :/


Troszkę off-topic ale może podaj nr konta kogoś z rodziny / zaufanej osoby, a podasz inny dopiero jak będziesz miał własne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 11:02, Fagno napisał:

> co mam zrobic ? a do końca miesiaca musze podac nr konta bankowego bo nie wypłacą mi pieniedzy

> z pracy :/

Troszkę off-topic ale może podaj nr konta kogoś z rodziny / zaufanej osoby, a podasz inny dopiero
jak będziesz miał własne ?

juz dawno bym to zrobił.. ale nie ma takiej możliwości...
i nie wiem teraz co z tym mBankiem.. nic nie ma na poczcie nikt nie dzwoni w skrzynce pocztwoej też pusto :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej załozyłem sobie konto w PKO BP (superkonto student) i pani mi powiedziała ze bede mógł sie zalogowac na stronie.. www wchodze na www.pkobp.pl no i widze tam ylko logowanie do PKO inteligo.. wiec wchodze i widze ze nie mam dostępu.. :/
po za tym nie mam jeszcze karty .. oni chyba przyślą mi nie ?
pani mi mówiła co i jak ale zapomnaiłem heh a w broszulkach nic nie pisze co robic.. moze ktoś mi powiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 14:57, Chester001 napisał:

wiec wchodze i widze ze nie mam dostępu.. :/

Co to znaczy, że nie masz dostępu?
Wpisujesz numer klienta i hasło, co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w MultiBank''u! Polecam serdecznie i bezpiecznie i wygodnie no i przede wszystkim bardzo tanio! Wszystko co przez neta załatwiasz to za darmo! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No i po co żeś wybrał PKO? Ten bank to przeżytek i słabizna... powiedz jeszcze że musisz coś wtapiać za rachunek :/
Nie polecam PKO, nie wytrzymuje konkurencji ze strony młodszych, prężnie działających banków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 09:13, bartek_kawa napisał:

Czy w izzyKoncie mogę wypłacać pieniądze w jakimkolwiek bankomacie, jakiegokolwiek polskiego
banku? Np. PKO?
Pozdrawiam

Izzykonto to przede wszystkim konto internetowe, ale z tego co wiem, można korzystać z bankomatów Euronetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 09:13, bartek_kawa napisał:

Czy w izzyKoncie mogę wypłacać pieniądze w jakimkolwiek bankomacie, jakiegokolwiek polskiego
banku? Np. PKO?

Pozdrawiam


Tak. Pieniądze można wypłacać w każdym bankomacie. W bankomatach preferowanych nie płacisz prowizji, w pozostałych płacisz prowizję w wysokości 5 zł. Każdy bank oferuje wypłacanie pieniędzy z bankomatów innych banków. No, ja akurat nie spotkałem się z tym, żebym nie mógł wypłacić pieniędzy - czy to w swoim, czy to w innym bankomacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie: gdzie w izzyKoncie jest haczyk? Opłaty zerowe, nie trzeba mieć stałego przychodu, przelewy jak u konkurencji, co jest? ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 12:39, bartek_kawa napisał:

Kolejne pytanie: gdzie w izzyKoncie jest haczyk? Opłaty zerowe, nie trzeba mieć stałego przychodu,
przelewy jak u konkurencji, co jest? ;)

Pozdrawiam


Haczyka nie ma. Wszystko jest darmowe, bez przychodu itp. W końcu to konto dla młodzieży - jak 15 - latek udowodni przychody? ;)

Mam to konto, także mówię Ci - naprawdę nie ma żadnych ukrytych opłat itp. Ja nie płaciłem ani za otwarcie konta, nie płacę za użytkowanie, a karta została mi wydana także za darmo. Jedyny warunek: przynajmniej raz na 2 miesiące na koncie musi zdarzyć się jakaś operacja (przelew, doładowanie telefonu itp.), inaczej mBank może wypowiedzieć umowę. Skutkiem wypowiedzenia umowy jest zamknięcie konta - nie ma żadnych opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy izzyKonta w mBanku: czy można gdzieś zobaczyć historię rachunku (chronologicznie uporządkowane dane na temat wszystkich ostatnich operacji) w serwisie internetowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 17:35, kowboj3 napisał:

Jedyny warunek: przynajmniej raz na 2 miesiące na koncie musi zdarzyć się jakaś operacja (przelew,
doładowanie telefonu itp.), inaczej mBank może wypowiedzieć umowę. Skutkiem wypowiedzenia umowy
jest zamknięcie konta - nie ma żadnych opłat.


Nie słyszałam o tym warunku i chyba do końca oni tego nie stosują - nie raz złożyło się, że na moim koncie się nic nie działo przez bardzo długo okres (jedyną rzeczą, która mi przypominała, że ono jeszcze jest - to comiesięczne wykazy). Myślę, że jeżeli ktoś ma środki na koncie to raczej nie będą mu likwidować konta (zresztą nie sądzę, żeby im się to opłacało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 21:26, Graszczur napisał:

Mam pytanie do posiadaczy izzyKonta w mBanku: czy można gdzieś zobaczyć historię rachunku (chronologicznie
uporządkowane dane na temat wszystkich ostatnich operacji) w serwisie internetowym?


Można - logujesz się, wchodzić w historię i wyznaczasz okres czasu jaki cię interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj dokładnie umowę, to że nie trzeba mieć stałego przychodu nie znaczy, że nie będziesz zobowiązany do utrzymania jakieś kwoty miesięcznie - jakaś kwota minimalna! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 11:07, .Sabina. napisał:

Można - logujesz się, wchodzić w historię i wyznaczasz okres czasu jaki cię interesuje

Problem w tym, że nie mam żadnej "historii" w serwisie internetowym po zalogowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować