Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najpopularniejszymi grami w tym roku będą...

60 postów w tym temacie

ta lista to kłamstwo jedno wielkie jakim to sposobem dodatku do wowa tu niema no i co tu robi gra o jamese ? nawet o niej nie słyszałem te analizy to se wsadzić w samie wiecie gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam wspominał o Fallout 3 i Deus Ex 3...Ta druga pozycja raczej w TYM roku się nie pojawi. A co do Fallout...poprzeczka zaczyna się od 4 milionów...również wątpię, czy osiągnie on taką wielkość sprzedaży. Jest też inna opcja - po prostu gra w tym roku nie wyjdzie i tyle.
Po tym, co zrobili ze Spore ( Zamiast w miarę realistycznego, niekiedy surowego uniwersum ostatnio, na nowych screenach zobaczyłem Sims-like kolorowy crap dla dzieci ), przestałem na niego czekać ;] Przykro mi.
A SC 2 ? Pewnie też w tym roku się nie ukaże.

Jak już wszyscy wypisują swoje ulubione gry i dziwią się, dlaczego 10 milionów ludzi nie rzuci się na nie pierwszego dnia premiery, to ja też dopiszę coś - Gdzie jest do cholery DNF ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu postanowiłem, że sprawię sobie GTA IV. Miałem problem z wyborem konsoli (logicznie wersja GTA do odpowiedniej konsoli). Postawiłem na tańszego Xboxa 360. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. Ankieta wcale mnie nie zdziwiła. Cieszę się, że będę jednym z 13 mln posiadaczy GTA IV i tyle : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I święta prawda, według mnie również GTA IV sprzeda się w ogromnej liczbie egzemplarzy :)

Sam planuje zakup "czwórki" - zapowiada się ona rewelacyjnie, zresztą gdy popatrzymy na sukcesy poprzednich odsłon serii nie ma się co martwić, że nowa wypadnie bardzo dobrze. Mam już odłożone część pieniędzy, a tym czasem pozostaje czekać na premierę, która nastąpi za 25 dni. Hm, według mnie pozycja Metal Gear Solid 4 i Call of Duty 5 powinna być nieco wyższa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami zastanawiam się czy ci analitycy skończyli coś lepszego niż szkołę średnią albo podstawówkę. To że GTA4 jest pewne, wątpliwości rodzą się przy pozostałych miejscach. Gdzie jest drugi dodatek do WoWa? Czy gry które wychodzą we wrześniu i później nie liczą się do listy?
Taką listę można o kant... stołu potłuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego miejsca dla GTA IV można się było spodziewać. Jeszcze na długo przed premierą było pewne, że najnowsza odsłona tej serii osiągnie wysoki wynik sprzedaży.
Zaskoczył mnie dość niski wynik Call od Dudy 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wierzę w żadne prognozy. Wyniki tworzą nie analitycy, a gracze. A co jak jakaś gra się w ogóle nie spodoba? Albo analogicznie. Tego chyba nie brali pod uwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA IV? Tego, że będzie tak wysoko można się było spodziewać po tytule. Ta seria jest już tak dobrze znana i tak lubiana, że i tak powinna się sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój zdanie to najlepszy gra xD po prostu lubię typ gra GTA IV oraz CoD 5 bo mam CoD 4 xD a reszty nie mam ale tak wydaje się dobry gra.

Grand Theft Auto IV - 13 milionów
Final Fantasy XIII - 8 milionów
Gran Turismo 5 - 7 milionów
Guitar Hero IV - 7 milionów
Call of Duty 5 - 7 milionów
Gears of War 2 - 7 milionów
Star Wars: The Force Unleashed - 6,6 miliona
Metal Gear Solid 4 - 6 milionów
James Bond Quantum of Solace - 5 milionów
Devil May Cry 4 - 4 miliony
Tom Clancy''s Splinter Cell Conviction - 4 miliony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale w 2009 roku, Mafia 2 sprzeda się w liczbie 20 milionów sztuk. Nie wierzycie? Ja wierzę. :]

To znaczy - nic nie mam do GTA IV - szykuje się na prawdę perełka. Ale boli mnie to, że zapominają o posiadaczach PC`tów. Twórcy Mafii 2 nie popełnią tego błędu, bo poinformowali wszystkich, że gra w jednym terminie trafii do sprzedaży na konsole i blaszaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 18:49, Jordan 87 napisał:

Dołóżcie jeszcze Prince of Persia 4 informacje macie u mnie

W tym roku, możliwe, że się pojawi, bo to nie jest pewne. Powiedziałbym, że nowa część PoP o ponoć podtytule "Ghosts of the Past", wyjdzie w 2009 roku nawet. ;P

Co do tych tytułów, to się ja też dorzucę do Grand Theft Auto IV, Call of Duty 5, Tom Clancy''s Splinter Cell Conviction i Devil May Cry 4. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować