Zaloguj się, aby obserwować  
Agathe156

Przyszli psychologowie łączmy się - wymiany poglądów

114 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2008 o 18:46, Skywalker560 napisał:

Jak ktoś nie potrafi powiedzieć kultowej formułki "Dziękuję, nie biorę", to znaczy, że
jest słaby. A takie gadanie to jest typowe u usprawiedliwiających swój nałóg xD.

Kurcze.. to w takim razie mów tak matce jak ci daje prezent na urodziny, jak kolega częstuje cię piciem albo gdy ksiądz podaje ci komunie.
Widzę że nie potrafisz przyjąć do wiadomości ze ktoś może próbować życia, to jest dobre a to złe.. ok ale warto spróbować wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówię o używkach. Co jak co, ale takie próbowanie życia, bo "w życiu trzeba spróbować wszystkiego", to jest głupie po prostu. A guano sobie spróbuj, bo coś Cię ominie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 18:51, Agathe156 napisał:

a ty zauważyłeś że agresja przemoc narkotyki i reszta wszystko to związana jest z psychologią????

Przemoc i Agresja owszem ale Narkotyki to raczej domena psychiatrii,z tego co wiem to psychiatra przepisuje "prochy"
Psychologia polega an czymś nieco innym.. i tak jak kolega hammerfall87 sądzę że rozmawiamy tutaj o niczym bo tobie zwyczajnie skończyły się argumenty, na silę wciskasz swoje zdanie i nie potrafisz poprzeć go jakimś żelaznym argumentem.
Może po prostu zmieńmy temat na taki w którym masz doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 18:55, Skywalker560 napisał:

Mówię o używkach. Co jak co, ale takie próbowanie życia, bo "w życiu trzeba spróbować
wszystkiego", to jest głupie po prostu. A guano sobie spróbuj, bo coś Cię ominie!

reprezentujemy 2 różne mentalności i podejścia do życia...
Nie sądze że jest dobrym pomysłem dyskusja na ten temat między nami, mamy swoje światy, nie przekonamy się do swojego a tylko możemy się kłucić..a więc peace brother :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 19:06, hammerfall87 napisał:

> kurde szanuje Twoje zdanie,ale ty tez wysłuchaj czyjegoś zdania
>

Wysłuchałem i dyskutuje z tobą

nie wiem czy już da się normalnie tu pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 22:06, Skywalker560 napisał:

Peace :). W każdym razie ja używek nie trawię, no, napiję się od czasu do czasu, to nawet
lubię ;). Ale już papierosy i reszta - to nie :).

i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 18:19, Agathe156 napisał:

ale Ci co sięgają po narkotyki to tak w rzeczywistości są ludźmi bardzo słabymi psychicznie
nie umiejącymi w racjonalny sposób rozwiązywać swoich problemów.to dotyczy również samobójców.


Widać żeś jeszcze młoda (bez urazy) i mało wiesz o tym świecie. Dziwne bo badania naukowe stwierdzają, że to właśnie ludzie inteligentniejsi sięgają po używki w tym alkohol i narkotyki. Jeżeli ktoś sięga po dragi by rozwiązać problem to jest kretynem. Dragi nie są od tego.

Dnia 04.04.2008 o 18:19, Agathe156 napisał:

mnie strasznie interesują uzależnienia najbardziej narkotyki a Ciebie?


Co chesz wiedzieć? Darujmy sobie banialuki typu

Dnia 04.04.2008 o 18:19, Agathe156 napisał:

A co do narkotyków, to uważam, że są one tylko po to, aby zniszczyć ludziom życie... :/


Ludzie tego uzywajapo to by poczuć się lepiej, fajniej ciekawiej. By odkrywać świat na nowo, tak jak robiło się to gdy byliśmy dzikećmi. Nie jestem zwolennikiem nałogowego brania, a używania. Dragi sa po to by urozmaicić sobie życie. Psychodeliki poszeżaja świadomosć, otwierają ludzia oczy na pewne sprawy dlatego są zabronione.
Poczytaj: http://wiadomosci.onet.pl/1477351,242,1,prawo_do_wodki_i_skreta,kioskart.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam małą sprawę do ,,psychologów"...ostatnio miałem kłótnie z nauczycielem, bo pocisnąłem kolegę słowami, wyzwiskami, tzn tak go zjechałem że nie chodził do szkoły :). A nauczyciel chcę mnie za to wywalic ze szkoły, bo twierdzi, że słowa to najmocniejsza broń. Oczywiście nie pozostałem bez odpowiedzi i powiedziałem ,,Tak to jest mocna broń, ale tylko na ludzi o małych ambicjach i słabym charakterze" I to jest właśnie ta sprawa. Czy ja miałem rację? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 18:55, Skywalker560 napisał:

Mówię o używkach. Co jak co, ale takie próbowanie życia, bo "w życiu trzeba spróbować
wszystkiego", to jest głupie po prostu. A guano sobie spróbuj, bo coś Cię ominie!


Ostastnio trafiłem na newsa, że amerykanie wrzucaja właśnie guano i mocz do butelki, czekaja az to sfermentuje, a potem wdychaj. Podobno maja po tym faze jak po kokainie z jakimis halucynacjami :] A oddech utrzymuje sie przez kilka dni :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 11:21, Baluk25 napisał:

A ja mam małą sprawę do ,,psychologów"...ostatnio miałem kłótnie z nauczycielem, bo pocisnąłem
kolegę słowami, wyzwiskami, tzn tak go zjechałem że nie chodził do szkoły :). A nauczyciel
chcę mnie za to wywalic ze szkoły, bo twierdzi, że słowa to najmocniejsza broń. Oczywiście
nie pozostałem bez odpowiedzi i powiedziałem ,,Tak to jest mocna broń, ale tylko na ludzi
o małych ambicjach i słabym charakterze" I to jest właśnie ta sprawa. Czy ja miałem rację?
:)

wydaje mi się ,że masz rację bo tylko ludzie słabi nie umieją w sposób ''łagodniejszy "rozwiązywac swoich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 11:23, Ceteris Paribus napisał:

> Mówię o używkach. Co jak co, ale takie próbowanie życia, bo "w życiu trzeba spróbować

> wszystkiego", to jest głupie po prostu. A guano sobie spróbuj, bo coś Cię ominie!


Ostastnio trafiłem na newsa, że amerykanie wrzucaja właśnie guano i mocz do butelki,
czekaja az to sfermentuje, a potem wdychaj. Podobno maja po tym faze jak po kokainie
z jakimis halucynacjami :] A oddech utrzymuje sie przez kilka dni :>


o matko ,ale bezsens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 11:16, Ceteris Paribus napisał:

> ale Ci co sięgają po narkotyki to tak w rzeczywistości są ludźmi bardzo słabymi
psychicznie
> nie umiejącymi w racjonalny sposób rozwiązywać swoich problemów.to dotyczy również
samobójców.

Widać żeś jeszcze młoda (bez urazy) i mało wiesz o tym świecie. Dziwne bo badania naukowe
stwierdzają, że to właśnie ludzie inteligentniejsi sięgają po używki w tym alkohol i
narkotyki. Jeżeli ktoś sięga po dragi by rozwiązać problem to jest kretynem. Dragi nie
są od tego.

> mnie strasznie interesują uzależnienia najbardziej narkotyki a Ciebie?

Co chesz wiedzieć? Darujmy sobie banialuki typu

> A co do narkotyków, to uważam, że są one tylko po to, aby zniszczyć ludziom życie...
:/

Ludzie tego uzywajapo to by poczuć się lepiej, fajniej ciekawiej. By odkrywać świat na
nowo, tak jak robiło się to gdy byliśmy dzikećmi. Nie jestem zwolennikiem nałogowego
brania, a używania. Dragi sa po to by urozmaicić sobie życie. Psychodeliki poszeżaja
świadomosć, otwierają ludzia oczy na pewne sprawy dlatego są zabronione.
Poczytaj: http://wiadomosci.onet.pl/1477351,242,1,prawo_do_wodki_i_skreta,kioskart.html

ok poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 11:21, Baluk25 napisał:

Czy ja miałem rację?

Po pierwsze: O co poszło ??
Po drugie: Moja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka. Ludzie mają paskudne przekonanie że "Ale to był tylko żart" albo "Ale ty się tym przejmujesz" ludzie to wrażliwe istoty i trzeba się z nimi chociaż z odrobiną delikatności obchodzić. Jak ty byś się czuł jakby ktoś ciebie zjechał ?? Patrząc na twoją reakcje pewnie dałbyś mu w pysk, albo objechał jeszcze bardziej. Tyle że ludzie są różni mają różne talenty, predyspozycje, problemy. Dlatego właśnie nie myśląc w ogóle o tym co ktoś inny myśli, albo jak się czuje zachowujesz się jak... nie powiem kto bo niedawno Własnotytułowca dostałem i nie chciałbym go stracić za rzucanie mięchem
Ludzie wrażliwi o "słabym charakterze" mają inne uzdolnienia, to nie są twardziele których jedynym celem jest rozpychanie się łokciami wśród ludzi. Mało ambitni ?? Tyle że mało ambitni o ile nie mają do łba wbitych mocnych zasad moralnych posuną się do każdego świństwa żeby tylko uzyskać to co chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 11:33, Hubi Koshi napisał:

> Czy ja miałem rację?
Po pierwsze: O co poszło ??
Po drugie: Moja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.
Ludzie mają paskudne przekonanie że "Ale to był tylko żart" albo "Ale ty się tym przejmujesz"
ludzie to wrażliwe istoty i trzeba się z nimi chociaż z odrobiną delikatności obchodzić.
Jak ty byś się czuł jakby ktoś ciebie zjechał ?? Patrząc na twoją reakcje pewnie dałbyś
mu w pysk, albo objechał jeszcze bardziej. Tyle że ludzie są różni mają różne talenty,
predyspozycje, problemy. Dlatego właśnie nie myśląc w ogóle o tym co ktoś inny myśli,
albo jak się czuje zachowujesz się jak... nie powiem kto bo niedawno Własnotytułowca
dostałem i nie chciałbym go stracić za rzucanie mięchem
Ludzie wrażliwi o "słabym charakterze" mają inne uzdolnienia, to nie są twardziele których
jedynym celem jest rozpychanie się łokciami wśród ludzi. Mało ambitni ?? Tyle że mało
ambitni o ile nie mają do łba wbitych mocnych zasad moralnych posuną się do każdego świństwa
żeby tylko uzyskać to co chcą.

ale zrozum atut ludzi słabych psychicznie to obrona słowna ''agresja"tacy ludzie nie widzą innych racjonalnych rozwiązań swoich problemów w ten sposób bronią się oczywiście podzielam Twoje zdanie i wiem ,że tym mozna kogoś urazić czy coś ale tak to już jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 11:35, Agathe156 napisał:

ale zrozum atut ludzi słabych psychicznie to obrona słowna ''agresja"tacy ludzie nie
widzą innych racjonalnych rozwiązań swoich problemów w ten sposób bronią się oczywiście
podzielam Twoje zdanie i wiem ,że tym mozna kogoś urazić czy coś ale tak to już jest

"Tak To Już Jest" gdy sąsiad bije żonę "Tak to już jest, zasłużyła sobie" gdy banda kiboli tłucze jakieś chłopaka "Tak to już jest, pewnie sobie zasłużył" Takie wytłumaczenie do niczego dobrego nie prowadzi, to coś z kalibru "Niskiej Szkodliwości Społecznej" problem w tym że ci co czynią "Niską Szkodliwość Społeczną" szybko się przerzucą na "Sporą Szkodliwość Społeczną" akceptując paskudne zwyczaje i sytuacje tylko wzmacniamy ich występowanie, zamiast z nimi walczyć i je minimalizować. Akceptacja dla draństwa przynosi tylko więcej draństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować