Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa odsona serii eXtra Klasyka - ujawniamy tytuły

92 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2008 o 09:56, 88Bonzo napisał:

Jestem pod wrażeniem :o szczena mi opadła :-) naprawdę świetne tytuły za śmieszne pieniądze!
Oby tak dalej! to jest najlepszy sposób i najlepsza droga do wypielenia piractwa. Oby
tak dalej :-)

Jestes pewien ?
a co z tym ?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35750&tpage=1

- Age of Empires Edycja Kolekcjonerska
- Brothers in Arms Earned in Blood
- Chessmaster 10th Edition
- Grand Theft Auto Vice City
- Infernal
- Max Payne (Antologia albo tylko druga część - zdania są podzielone)
a to jeszcze nie wszystko.

nie uwazacie, ze to troche lepsze gry ? ;-) zwlaszcza age of empires, max payne, age of empires. Właśnie o tym mowie, gry wydawane przez CDP to odgrzewane kotlet, a cenega wrzuca sobie całkiem fajne rzeczy do tej swojej kolekcji klasyki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie przepadła Saga Heroes i TES III Morrowind, bo póki co to nie słyszałem ani o jednym ani o drugim tytule w nowej odsłonie EeXtra Klasyki. Zresztą to chyba byłaby dobra okazja żeby wydać całą sagę The Elder Scrolls w Goldzie bo ta seria na pewno na to zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 11:07, THE WITCHER1990 napisał:

ktoś tam kiedyś pisał, że na forum krąży kompletna lista z grami w tej nowej klasyce.
Czy ktoś może podać linka do tej listy?


Nie jest to zapewne pełna lista, a jedynie gry, które widniały na reklamie zamieszczonej w Komputer Świat Gry: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35662&pid=11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no no no :) ładnie to wygląda :) Design pudełek zbliżony do TS :) Mam pytanko... czy z 2 strony też będzie oryginalna okładka ? tak jak w TS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2008 o 11:33, Klimos napisał:


Nie jest to zapewne pełna lista, a jedynie gry, które widniały na reklamie zamieszczonej
w Komputer Świat Gry: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35662&pid=11

o dzięki wielkie:) To i tak pewnie niepełna lista myślę, że samych gier HIT będzie ok 20 jak to miało miejsce w poprzedniej serii ale naprawdę tytuły godne polecenia i kupna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 11:40, THE WITCHER1990 napisał:

o dzięki wielkie:) To i tak pewnie niepełna lista myślę, że samych gier HIT będzie ok
20 jak to miało miejsce w poprzedniej serii ale naprawdę tytuły godne polecenia i kupna:)


20 na samo "dzień dobry", to chyba nie będzie. Dziesięć, może kilkanaście przy starcie, a potem systematycznie ze 3 razy w roku po kilka tytułów będą dokładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2008 o 11:42, Klimos napisał:

20 na samo "dzień dobry", to chyba nie będzie. Dziesięć, może kilkanaście przy starcie,
a potem systematycznie ze 3 razy w roku po kilka tytułów będą dokładać.

Nie na starcie może nie ale tak jak mówisz napewno dodadzą kilka w ciągu roku. Mam jescze stare gazety, w których żegnaliśmy Ekstara Klasykę:) Oj ładnych perę lat temu to było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko... JUŻ zapowiedziana została PRAWDZIWA seria, które godnie starą EK zastąpi :). Miodzio... Z tej listy absolutne mast hef dla mnie to:

- F.E.A.R. - za akcję, akcję i adrenalinę, a że komp w końcu pozwoli, to chyba nie ma co mówić...
- Fahrenheit - za przygodę w iście filmowym wydaniu :D,
- Rise of Nations: Rise of Legends - pytanie... jedynka była cudowna!
- Jade Empire: ES - ot, żeby sprawdzić czym BioWare śmierdzi :P...

A tu te, które mogą, ale nie muszą się u mnie znaleźć...

- NWN Diamentowa Edycja - ojj, mam chętkę :D...
- Saga Gothic 2 - ku uciesze mojej michy...
- TOCA 3 - no, bo fan jezdem :P

I jakby się dało to F.E.A.R. Extraction Point... i jedziemy dalej! Gratki dla CDP, mam nadzieję, że seria będzie sukcesem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować