Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa odsona serii eXtra Klasyka - ujawniamy tytuły

92 postów w tym temacie

A ja z reklamy w KŚGRY mogę powiedzieć, jakie jeszcze tytuły nas czekają w tych seriach (nie wszystkie potrafię zidentyfikować):

XK HIT:
- Act of War: Direct Action
- Rise of Nations: Rise of Legends
- Worms 4: Totalna rozwałka
- TOCA Race Driver 3

XK GOLD:
- Saga The Settlers I-IV
- Shogun: Total War/Medieval: Total War
- Saga Gothic I-II
- Neverwinter Nights: Diamentowa edycja

XK DODATEK:
- Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę! Jade Empire i FEAR za 20 PLN! W przypadku tego pierwszego byłem pewien, że poczekamy jeszcze przynajmniej pół roku. Ciekawe jakie będą pozostałe tytuły... Coś czuję, że przy okazji najbliższej wizyty w Polsce przepuszczę całą kasę na gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JE i Far za 20zł. Naprawdę atrakcyjna oferta. Ostatnio nawet zacząłem się zastanawiać nad serią extra klasyka, i tym, że ostatnio nie było żadnych zmian czy też interesujących nowości, a tu proszę. Prawdziwe perełki. Mam nadzieję, że w extra klasyce DODATEK będzie dostępny dodatek do świetniej gry - Swat 4: Syndykat. Od jakiegoś czasu na niego poluje, a tak kupiłbym go przy okazji zakupów innych troszkę "większych" tytułów na gram.pl. Chętnie zobaczyłbym także dodatki do Age of Empires III, chociaż ten starszy - warchiefs, ale wydaje mi się, że pozostanie to w sferze marzeń ;)..

PS: Bardzo podoba mi się nowe logo ExK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 21:20, Miastalman napisał:

A nie ma pomysłu dodać tam gry na X360, wtedy zwiejecie moje wątpliwości PS3 czy X360.


Nie da rady. Sony i MS trzymaja lape na kasie i to oni decydują kiedy gra trafi do taniej serii: Platinum w przypadku PS3 i Classics w przypadku X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 21:40, Pablo09 napisał:

Miejmy nadzieję że ta nowa seria eXtra Klasyki utzyma się na długi czas :)


Etam, jak spopularnieje na rynku, to znowu jakieś odświeżenie nas czeka. Trzeci raz to przerabiamy, a historia lubi się powtarzać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł na zarobienie dodatkowej kasy na ludziach. Do tej pory w wydaniach XKN można było za 20 złotych mieć grę razem ze wszystkimi dodatkami. Teraz trzeba będzie zapłacić za podstawkę plus za każdy dodatek osobno tym samym CDP będzie mógł zarobić dodatkowo na starych grach. Eh nieładnie nieładnie tak pogrywać z klientami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet tytuły , ale niestety nic dla mnie . Liczyłbym na jakaś ciekawą strtegie obsadzona w czasach historycznych . Pudełko mi sie NIE PODOBA . Zdecydowanie starsza wersja była ładniejsza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 19:32, NuGGet napisał:

Kurcze, aż trudno wybrać co kupić pierwsze ^^ Super gry w nowej Extra Klasyce ;]
Fahrenheit i Rise of Legends kupie chyba na początek... ;]


Dla wszystkich nie mogących się zdecydować podsyłam recenzję z mojego GS-a. ;)
http://ja.gram.pl/Vojtas/10

A co do samej serii - szybkość z jaką gry przeskoczyły do niższego segmentu, jest dla mnie zaskoczeniem, szczególnie w przypadku FEAR-a, który b. mi się podobał. W XG Dodatek powinny sie też ukazać uzupełnienia FEAR-a. Mam dziwne przeczucie, że na dodatki w XG trzeba będzie sobie poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Waiting for Fable... at last!!!

Co do podanych tutaj tytułów - FEAR mam, JE mam, Fahrenheita nie chcę i nie potrzebuję, natomiast RoL chętnie bym kupił. Ale i tak ciągle czekam na Fable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a Mi duzo bardziej odpowiadaly pudelka z serii Topseller :D nie wiem dlaczego ;D

Nie podoba mi sie, ze do tej serii spadadają gry, które jeszcze wczesniej były w innych, odrobine drozszych seriach.

Odnosze wrazenie, ze Cenega ze swoja KK zmiecie XKN :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

F.E.A.R juz ma od dawna, jakby tak dodac dodatek do niego w eXtra Klasyka DODATEK to bede bardzo wdzieczny :). Fahrenheit, heh, jedyna przgodowka w ktora mnie wciagnela, swietna gra, ale tak jak Jade empire mam ja juz. Pozostaje Rise to Legend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować